ZINZINO KELIONĖS

AR NORITE TYRINĖTI PASAULĮ? PRADĖKITE SIEKTI FINANSINIO ATLYGIO PAGAL PLANĄ.

Gaukite spaudus pase, kuriais verta girtis. Mes Zinzino tikime sunkiu darbu ir gerai leidžiamu laiku. Mūsų prekės ženklas buvo įkurtas remiantis pažadu apdovanoti verslo kūrėjus, nuolat keliančius kartelę savo neeiliniais pasiekimais.

Nuo 2006 m. Zinzino apdovanoja prabangiomis kelionėmis. Mes plaukėme prabangiais kruizais Karibuose, lankėmės kavos plantacijas Brazilijoje, patyrėme laukinį Pietų Afrikos gyvenimą, valgėme aštrų Tailando maistą, mėgavomės muzika Meksikoje ir stebėjomės Dubajaus architektūra. Dominikos Respublikoje plaukiojome kartu su rykliais, mėgavomės širdies plakimu Majamyje, uostėme Marakešo prieskonius, deginomės mūsų išnuomotoje Pasaulio saloje ir rengėme tinklinio turnyrus Tenerifės paplūdimyje.

Jei lipsite Finansinio apdovanojimo plano kopėčiomis, Zinzino jus ir jūsų šeimą palepins neįtikėtinais vaizdais ir nepamirštamomis akimirkomis, kai uždirbsite prabangių kelionių galimybes.

SĖKMINGAS BĖGIMAS BAIGIASI SAULE IR LINKSMYBĖMIS

DIRECTOR GYVENIMO BŪDO APDOVANOJIMAS* Jūs esate pakviesti prisijungti prie mūsų nuostabioje tropinėje Balio saloje šešioms dienoms, kur jūsų laukia saulė ir linksmybės. Puotaukite kartu su kitais lyderiais ir mokykitės iš ekspertų bei lyderių išskirtiniame Lyderių renginyje. Ši neįtikėtina patirtis bus tai, kuo jūs norėsite pasidalinti su visa savo komanda.

Norėdami dalyvauti** 2019 m. Director trip, privalote pirmą kartą pasiekti Director lygį ar pasiekti taškų-kvalifikaciją (Metinis 2017 m. spalio renginys - Metinis 2018 m. spalio renginys) išdėstytą Kompensavimo plane.

TENERIFĖ 2018

Dar kartą savaitei apsilankėme itin prabangiame Ritz Carlton Abama viešbutyje - nuostabi aplinka, įspūdingi La Gomera salos vaizdai supo mus. Šiais metais dalyvių skaičius pasiekė rekordą - iš viso 378 dalyviai! Mes prabangiai vakarieniavome tikroje Bananų Plantacijoje, turėjome galimybę sudalyvauti įspūdingoje ekskursijoje į Teidės ugnikalnį, pasigrožėti nuostabiais vaizdais nuo ugnikalnio viršūnės! Įkvepiantys mokymai ir kursai, gardus maistas, bei nepakartojamas 80-ųjų teminis vakarėlis paliko neišdildomus įspūdžius kiekvienam!

PUNTA CANA 2017

In the heart of the Caribbean our leaders visited one of the world’s most beautiful and exotic destinations – Dominican Republic. In the middle of palm trees, turquoise waters and white beaches we stayed at the all-inclusive resort Hard Rock Hotel offering twelve swimming pools, spa, tennis courts, golf course and eleven restaurants serving food from all over the world. Taking part of first-class education, sport activities, delicious food, lovely beaches, and a spectacular theme party – we all felt like rock stars!

TENERIFĖ 2016

6 dienų kelionės metu lyderiai iš 12 šalių mėgavosi žydrais Atlanto vandenyno vandenimis. Prabangiame Ritz Carlton Abama Resort su visais buvo elgiamasi karališkai - kai kurie pasirinko atsipalaiduoti prie baseino, kiti turėjo koučingo sesijas, o drąsesni leidosi parašiutais ir gėrėjosi Tenerifės kvapą užimančiais gamtos vaizdais. Įspūdingi lyderių mokymai, hipių vakarėlis ir puikus maistas - tai kurortas, kuriame verta apsilankyti dar kartą.

DUBAJUS 2015

Ar jums kada nors teko patirti apsilankymą nuosavoje saloje? Arba deginantis gerti iš kokoso riešuto bei šalia matyti kitą valstybę? Šios įspūdingos kelionės metu Zinzino lyderiai iš 9 šalių tyrinėjo Dubajų ir buvo traktuojami įžymybėmis ekskursijų į Pasaulį metu. Tinklinio turnyras, pasaulinio lygio mokymai ir šokiai saulės atokaitoje vietiniuose restoranuose - tai buvo išties nuostabios įsimintinos akimirkos.

MARAKEŠAS 2014

Širdies plakimas, prieskonių kvapai, dulkės ir šiluma – tai, ką mes išgyvenome, kai lankėmės stebuklingame Marakeše. Arabų vakarai, šokančios gyvatės ir ryškios spalvos buvo įspūdinga. Mes mėgavomės vakarėliais prie baseino su nuostabiu maistu, o tie, kurie matė ožkas, lipančias į medžius, buvo apimti ekstazės. Tai buvo stebuklinga - lyderystės renginys ir užsimezgusios draugystės tapo kelionės akcentu.

AMBASSADOR EKSTRAVAGANCIJA

SUNKUS DARBAS ATSIPERKA.

Ir taip, jūs to nusipelnėte! Kiekvienais metais Zinzino visus aktyvius Ambassador titulo savininkus pamalonins 5 žvaigždučių patirtimi skirtingose Europos vietose. Mes buvome prabangiame Monake, važinėjomės vandens motociklais Palmoje ir mėgavomės 7 patiekalų meniu aristokratiškos Prancūzų Rivjeros paplūdimyje. Be to, kviesdami ** visus aktyvius Ambassador titulo savininkus, į kelionę kviečiame visus, esančius aktyiais Royal Crown nuo 2017m. sausio iki rugpjūčio mėn.

* Director Trip jūs galite dalyvauti, jei pirmais metais pasiekiate Director titulą arba jei atitinkate kitus kriterijus, išdėstytus Kompensavimo plane.

** Norint patekti į bet kurią kelionę, turite atitikti kvalifikacinius reikalavimus per kvalifikacinį laikotarpį. Jeigu kvalifikuositės - jums apie tai bus pranešta raštu. Visos kelionės yra negrąžinamos, neperduodamos ir gali būti apmokestinamos kaip asmens pajamos, jei to reikalaujama pagal taikytinus įstatymus ir kitus teisės aktus. Jokie pinigų pakaitalai neleidžiami. Šios kelionės skirtos skatinti mokymąsi, komandos formavimą ir lyderių kartu leidžiamą laiką.

GAUKITE APDOVANOJIMĄ

PRABANGA

EGZOTIŠKOS
VIETOS

MĖGAUKITĖS LAISVE

PATIRKITE PASAULĮ

ZINZINO

NUOTYKIAI