Cart
Twój koszyk
INFORMACJE KORPORACYJNE

W 2009 roku nastąpiło przejęcie firmy Zinzino Nordic AB, częściowo poprzez kierowaną emisję akcji dla udziałowców Zinzino Nordic AB, a częściowo poprzez subskrypcję udziałów Zinzino Nordic AB na prawach preferencyjnych przy emisji w grudniu 2009 roku. Dzięki temu firma Zinzino AB uzyskała kontrolę nad ponad 97% głosów oraz 92% kapitału w Zinzino Nordic AB. Do 31 grudnia 2014 r. własność wzrosła do 93% kapitału.

KIEROWNICTWO I ZARZĄD

Firma Zinzino AB działalność rozpoczęła jesienią 2007. Podstawę działalności stanowi posiadanie i rozwijanie firm z sektora marketingu bezpośredniego oraz działalność pokrewna.

ZARZĄD
List View

Dag Bergheim Pettersen
CEO

Urodzony: 1970
Zajmował wysokie stanowiska w El-giganten i Alcatel oraz pełnił funkcję starszego wiceprezesa w TeliaSonera, spółce pomocniczej NetCom. Dag ma bogate doświadczenie w strategicznym przywództwie rozwoju firm i zajmuje stanowisko CEO w Zinzino od 2012 roku.

Liczba akcji: 1,460,488 akcji klasy B
List View

Michael Perry
COO USA

Urodzony: 1953
Michael Perry ma obszerne doświadczenie w odniesieniu do pracy na wysokich stanowiskach zdobywane w wielu różnych firmach. Posiada dyplom MBA i wiele innych, zajmował stanowisko menadżera sprzedaży, dyrektora operacyjnego i CEO. Posiada duże doświadczenie w branży sprzedaży bezpośredniej. Michael dołączył do Zinzino LLC w marcu 2013 r. jako COO na rynek amerykański.

Liczba akcji: 0 + 100,000 warrantów
List View

Henrik Schultz
Product Manager

Urodzony: 1961
Henrik Schultz przez długi czas pracował na wysokich stanowiskach w międzynarodowych firmach handlowych. Zasadniczo, ma dyplom MBA i zajmował stanowiska kierownika sprzedaży, marketing director i CEO. Firma Zinzino zatrudniła Henrika w 2007 roku, a wcześniej był zatrudniony w Libro Gruppen AB.

Liczba akcji: 55,000 akcji klasy B
List View

Fredrik Nielsen
CFO

Urodzony: 1977
Fredrik Nielsen uzyskał dyplom MBA i ma szerokie doświadczenie na wysokich stanowiskach w sektorze zarządzania finansami. Zatrudniony w Zinzino w 2009 roku. Przedtem był CFO w gimnazjum AB.

Liczba akcji: 45,000 akcji klasy B
List View

Jakob Spijker
VP Sales & Partner Relations

Urodzony: 1968
Jakob Spijker piastował różne stanowiska w logistyce, transporcie i magazynowaniu, zarówno w Szwecji jak i w Holandii. Do Zinzino dołączył w 2012 roku. Przed tym był szefem logistyki w firmie Solutions AB.

Liczba akcji: 15,000 akcji klasy B
List View

Katriin Laanep
Head of Support

Urodzona: 1973
Katriin ma wieloletnie doświadczenie w dziale obsługi klienta i ponad 10-letnie doświadczenie w branży sprzedaży bezpośredniej. Zaczynała w Zinzino w 2012r.jako pracownik działu obsługi klienta, a następnie awansowała do działu wsparcia Director Support oraz Leader Council Support. Zanim awansowała na stanowisko Szefa Działów Wsparcia odpowiedzialnego za dział obsługi klienta, wsparcie dla partnerów oraz Director- i Leader Council Support, pracowała jako Partner Support Manager.
List View

Daniel Vennerstrand
CTO

Urodzony: 1976
Daniel Vennerstrand posiada tytuł magistra inżyniera informatyki i od 2001 r. pracuje nad rozwojem i zarządzaniem systemami w zakresie tworzenia oprogramowania. Ma duże doświadczenie w firmach produkcyjnych, ostatnio w Intermail, gdzie pracował jako szef działu rozwoju.
List View

Henrik Hammargren
Head of Business Control

Born: 1980
Henrik Hammargren - Head of Business Control, Henrik Hammargren is a business economist and has since 2006 been working as a Controller in senior positions at several companies, including Autoliv, Elanders and Resia. Employed at Zinzino since November 2018.

Number of shares: 0
List View

Gabriele Helmer

Gabriele urodziła się i wychowała w Niemczech, posiada dyplom MBA z Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Umeå. Pracuje jako szef ds marketingu w Specsavers Sweden AB. Gabriele ma wcześniejsze doświadczenie jako Account Director w agencji reklamowej Valentin & Byhr, a także jako Menadżer ds. Marketingu w krajach skandynawskich w firmie General Mills Scandinavia AB. Posiada również doświadczenie z różnych stanowisk w Beirersdorf w krajach nordyckich i niemieckich. Dodatkowo do tego, Gabriele posiada rozległe kompetencje w ramach Fast Moving Consumer Goods (FMCG), bogate doświadczenie w zakresie marketingu strategicznego, zarządzania marką i innowacjami oraz badaniami rynku.
List View

Geir Smolan
MD Faun

Urodzony: 1961
Geir Smolan posiada tytuł magistra chemii i ma bogate doświadczenie w pracy z systemami zarządzania jakością, oraz bezpieczeństwem żywności i zdrowia. Jest też autorem wielu książek z tych dziedzin. Dołączył do Zinzino w 2014 r. jako Menedżer ds jakości i przejął stanowisko MD Faun Pharma we wrześniu 2014.

RADA NADZORCZA
List View

Hans Jacobsson
Przewodniczacy

Urodzony: 1967
MBA. Pracował jako CEO w Rootfruit Scandinavia AB. Dawniej pełnił funkcję, między innymi, Dyrektor do spraw finansów i łańcucha dostaw w General Mills Scandinavia AB, Partner w CR & T Ventures (spółki kapitału podwyższonego ryzyka w Buresfären) i jako menadżer inwestycji w AB Bure. Posiada bogate doświadczenie w przejęciach i transakcjach zbycia, giełdach ofert i transakcji strukturalnych. Poza tym, ma on bogate doświadczenie w zakresie żywności i produktów konsumenckich. Hans Jacobsson był członkiem Rady Dyrektorów od 2007 roku, a od 2009 pełnił funkcję przewodniczącego.

Liczba akcji: 471,215 akcji klasy B
List View

Staffan Hillberg
Członek Rady

Urodzony: 1964
Studiował elektrotechnikę w Chalmers University of Technology i ma tytuł MBA z INSEAD. CEO z Wood & Hill Investment AB i CEO spółki portfelowej, Heliospectra AB. Posiada bogate doświadczenie z międzynarodowej pozycji operacyjnej i z sektora finansowego. Dawniej CEO Yield AB i Scandinavian Financial Management AB, dawniej Partner zarządzający w MVI, partner w CR & T Ventures AB (spółki venture capital w Buresfären), CEO w AppGate AB, CEO w Bonnier Online, szef Bonnier Medialab, Product Manager w Apple Computer Inc. w USA i Francji. Staffan Hillberg był członkiem Rady Dyrektorów od 2007 roku.

Liczba akcji: 251,414 akcji klasy B
List View

Pierre Mårtensson
Członek Rady

Urodzona: 1972
Pierre Mårtensson ma tytuł MBA z BI Norwegian Business School i posiada bogate doświadczenie z pracy na arenie międzynarodowej w światowych firmach. Pierre Mårtensson przyszedł do nas z Eniro Norway i wcześniej pracował w Oriflame Group jako CEO na rynek chiński i był odpowiedzialny za 17 biur. Został on również CEO Lux Singapore i Republiki Południowej Afryki, a wcześniej, Pierre pracował trzy lata dla Zonavi AS, interaktywnej jednostki biznesowej w TV wewnątrz Telenor AS i dwa lata w zarządzaniu branżą konsultingową.

Liczba akcji: 0 + 100,000 warrantów
List View

Ingela Nordenhav

Ingela posiada dyplom inżyniera Chalmers University of Technology i od wielu lat pracuje w firmie Volvo Cars and Trucks. Obecnie pracuje jako Global Marketing Manager w Volvo Trucks, gdzie między innymi, kieruje zmianami wizerunku firmy i cyfryzacją. Posiada doświadczenie z zakresu rozwoju produktów, jakości, sprzedaży i rynków wtórnych. Mieszkała i pracowała za granicą: w Holandii i Stanach Zjednoczonych. Ingela posiada bogate doświadczenie w zakresie działalności globalnej, strategicznego zarządzania w biznesie i rozwoju. Dysponuje szeroką interdyscyplinarną wiedzą, specjalizuje się w relacji z klientami, marketingu i rozwoju marki. Od początku roku, prowadzi własną firmę konsultingową, skupiając się na marketingu strategicznym.