Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.
Cart
Twój koszyk

BADANIA I ROZWÓJ PRODUKTÓW ODPOWIADAJĄCYCH ZA ZDROWE ŻYCIE

Original Article
Download PDF

Zinzino od momentu powstania w 2005 roku, szybko się rozrastała. Firma z siedzibą w Göteborgu powiększa swój zasięg, by spełnić swój cel poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia u co najmniej miliona klientów do 2020 roku. Firma Zinzino postawiła pierwszy kamień milowy, 100 000 klientów.

Zrównoważona dieta jest kluczem, by być zdrowym i długo żyć. Od dawna wiadomo, że oleje omega 3 zawarte w rybach, są jednym z najlepszych suplementów, by utrzymać ciało w równowadze. Ale dieta w ostatnich dziesięcioleciach radykalnie zmieniła poziom równowagi w diecie i w naszych ciałach.

Aby stworzyć odpowiednią równowagę, jeśli chodzi o niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, Zinzino opracowała inteligentne rozwiązanie. Koncepcja firmy uwzględnia "Balance Test", który oferuje klientom łatwy sposób, by zapewnić równowagę pomiędzy niezbędnymi nienasyconymi kwasami tłuszczowymi we krwi. - Firma Zinzino we współpracy z Bioactive Foods z Norwegii opracowała "Balance Test". Badanie, które łatwo można zrobić w domu, jest następnie wysyłane do analizy w certyfikowanym laboratorium. W oparciu o wyniki badań, klient będzie mógł dokładnie zobaczyć, na jakim poziomie jest jego stosunek kwasów. Następnie klienci dostosowują spożycie kwasów omega 3 do ich wyników badań, mówi Dag Bergheim Petterson, CEO Zinzino i kontynuuje: - jako uzupełnienie testu, Zinzino oferuje szeroki asortyment produktów. Mogą to być zarówno oleje, jak i kapsułki, które następnie pomagają konsumentom osiągnąć ich zalecane poziomy równowagi kwasów tłuszczowych.

Firma widzi rozwój produktu jako jeden z kluczowych czynników sukcesu rozwoju i ekspansji. Najnowsza innowacja firmy Zinzino, olej BalanceOil AquaX jest unikatowy - jest to olej, który miesza się w wodzie. Gdy olej miesza się z wodą, rozpuszcza się i daje konsumentowi napój o smaku cytryny, bez rybnego posmaku czy oleistej tekstury.To jest przełom i coś, z czego jesteśmy bardzo dumni. Stworzyliśmy produkt, który jest łatwy w obsłudze i może przyczynić się do wzmocnienia systemu odpornościowego. Fakt, że udało nam się znaleźć model, gdzie olej może być mieszany z wodą jest bardzo ekscytujący. Obecnie nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, do czego może nas doprowadzić technologia w kolejnych etapach rozwoju, mówi Dag Bergheim Pettersen.

Latem ubiegłego roku, firma otworzyła sprzedaż w 19 nowych krajach. Dzięki jego własnym badaniom, udogodnieniom rozwoju i produkcji, Zinzino może zapewnić, że trzymają oni bardzo wysoką jakość na wszystkich poziomach, podczas gdy koszty produkcji są utrzymywane na niskim poziomie. - Nasz potencjalny rynek jest ogromny. Z produktami, które mamy w naszym portfolio czujemy się pewnie i wiemy, że osiągniemy nasz cel. Nasi klienci i partnerzy powinni czuć szybki rozwój i to, że oferujemy im najlepsze produkty, podsumowuje Dag Bergheim Pettersen. Zinzino jest jedną z wiodących europejskich firm sprzedaży bezpośredniej. Sprzedaż produktu na rynku odbywa się za pomocą dwóch linii produktowych; Zinzino Health, która skupia się na długoterminowym zdrowiu i Zinzino Coffee, która składa się z ekspresów do kawy i akcesoriów. Firma Zinzino reprezentowana jest w całej UE, Norwegii, Islandii, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie – łącznie w 33 krajach. Dziś firma zatrudnia ponad 100 pracowników, z których 70 pracuje w siedzibie głównej w Göteborgu. Zinzino od momentu powstania w 2005 r. rozrasta się bardzo szybko. Firma z siedzibą w Göteborgu powiększa swój zasięg, by spełnić swój cel poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia u co najmniej miliona klientów do 2020 roku. Firma Zinzino postawiła pierwszy kamień milowy, 100 000 klientów. Badania i rozwój produktów odpowiadających za zdrowe życie - Dag Bergheim Pettersen, CEO Zinzino

Original Article
Download PDF