Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.
Cart
Twój koszyk

Zinzino Przygoda

CHCESZ POZNAĆ ŚWIAT? ZACZNIJ WPINACZKĘ PO FINANSOWYM PLANIE WYNAGRODZEŃ.

Zdobądź znaczki do paszportu, którymi warto się chwalić W Zinzino wierzymy w ciężką pracę i zabawę. Nasza marka powstała w oparciu o obietnicę nagradzania budowniczych biznesu, którzy stale podnoszą poprzeczkę z ich niezwykłymi osiągnięciami.

Od 2006 roku firma Zinzino nagradza luksusowymi podróżami. Odbyliśmy luksusowe rejsy po Karaibach, odwiedziliśmy plantacje kawy w Brazylii, doświadczyliśmy dzikiej przyrody w Republice Południowej Afryki, jedliśmy pikantne jedzenie w Tajlandii, bawiliśmy się przy dźwiękach meksykańskiej muzyki oraz zaskoczyły nas budynki w Dubaju. Pływaliśmy z rekinami w Republice Dominikańskiej, doświadczyliśmy bicia serca Miami, zapachu przypraw w Marrakeszu, kąpieli słonecznych na wynajętej przez nas wyspie i braliśmy też udział w turnieju siatkówki plażowej na Teneryfie.

Gdy Ty będziesz wspinał się po szczeblach naszego Planu Wynarodzeń, Zinzino zabierze Ciebie i Twoją rodzinę w podróż w luksusowych warunkach dostarczając niezapomnianych wrażeń.

Po dobrze wykonanej pracy zasługujesz na słońce i zabawę

NAGRODA LIFESTYLE DLA DYREKTORA* Dołącz do nas na słonecznej wyspie Gran Canaria na sześć dni zabawy w słońcu. Dobre wino i jedzenie z innymi liderami,nauka bezpośrednio od ekspertów i liderów na ekskluzywnym Leadership Event. To niesamowite doświadczenie będzie czymś, czym zechcesz podzielić się z całym swoim zespołem.

Uczestnictwo** w Director trip w 2020 r., musi być potwierdzone pinem na poziomie Director lub spełnieniem kwalifikacji punktowej (Annual Event October 2018 – Annual Event October 2019) zgodnie z Planem Prowizyjnym.

BALI 2019

Celem podróży Director Trip 2019 była Bali, magiczna indonezyjska Wyspa Bogów.

W gronie niemal 400 Partnerów spędziliśmy sześć dni w luksusowym kompleksie InterContinental Bali Beach Resort, położonym nad brzegiem zatoki Jimbaran.

Budynek hotelu zachwycał architekturą i harmonijnie wtapiał się w egzotyczne otoczenie. W ośrodku traktowano każdego po królewsku. Niektórzy postanowili odpoczywać na prywatnej plaży, inni wzięli udział w światowej klasy sesjach coachingowych, a śmiałkowie uczestniczyli w przejażdżce rowerowej po balijskich polach ryżowych.

Przy całej tej efektownej oprawie wydarzenie dla liderów i nawiązane przyjaźnie okazały się najważniejszymi atrakcjami!

TENERYFA 2018

Na tydzień powróciliśmy do luksusowego hotelu Ritz Carlton Abama - położonego w cudownej okolicy z pięknym widokiem na wyspę La Gomera. W tym roku liczba uczestników była rekordowo wysoka - łącznie 378 osób!Wzięliśmy udział w pysznej kolacji na prawdziwej Bananowej Plantacji i mieliśmy okazję dołączyć do wycieczki na Mount Teide, aby podziwiać oszałamiający widok z góry wulkanu!Inspirujące szkolenia i wykłady, świetne jedzenie i spektakularna impreza w stylu lat 80-tych sprawiły, że ta podróż na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników!

PUNTA CANA 2017

W sercu Karaibów nasi liderzy odwiedzili jedno z najpiękniejszych i egzotycznych miejsc świata - Dominikane. W samym środku palm, turkusowych wód i białych plaż mieszkaliśmy w ośrodku all-inclusive Hard Rock Hotel oferującym dwanaście basenów, spa, korty tenisowe, pole golfowe i jedenaście restauracji serwujących potrawy z całego świata. Edukacja na światowym poziomie, zajęcia sportowe, pyszne jedzenie, piękne plaże i spektakularne przyjęcie tematyczne - wszyscy czuliśmy się jak gwiazdy rocka!

TENERYFA 2016

Podczas 6-dniowej wycieczki, liderzy z 12 krajów doświadczali mieniących się, błękitnych wód Atlantyku. W luksusowym ośrodku Abama Ritz Carlton traktowano każdego po królewsku. Niektórzy postanowili odpoczywać przy basenie, inni mieli sesje coachingowe, natomiast reszta odważnych została zabrana w zapierającą dech w piersiach naturę Teneryfy. Spektakularny trening przywództwa, zabawa hipisów i fantastyczna kuchnia – jest to ośrodek, który warto ponownie odwiedzić.

DUBAI 2015

Czy kiedykolwiek doświadczyłeś, jak to jest być na własnej wyspie lub pić mleko z kokosa na słonecznej plaży w sąsiedztwie widoków na inny kraj? W czasie tej spektakularnej podróży Zinzino, liderzy z 9 krajów zobaczyli Dubaj i byli traktowani jak gwiazdy podczas wyprawy do The World. Turniej piłki siatkowej, światowej klasy edukacja i taniec w słońcu w lokalnych restauracjach – naprawdę były to chwile warte zapamiętania.

MARRAKESH 2014

Bicie serca, zapach przypraw, kurz i upał - to jest to, co przeżyliśmy, gdy byliśmy w magicznym Marakeszu. Wieczór arabski, tańczące węże i żywe kolory były spektakularne. Jesteśmy zadowoleni z imprezy przy basenie z przytłaczającą ilością jedzenia w formie bufetu jak i również z tego, że widzieliśmy kozy wspinające się na drzewa. Tak magiczne, jak wszystko co tam było – event przywództwa i budowanie przyjaźni stało się główną atrakcją podróży.

AMBASSADOR EXTRAVAGANZA

CIĘŻKA PRACA SIĘ OPŁACA.

Tak, zasłużyłeś na to! Co roku Zinzino funduje wszystkim swoim aktywnym Partnerom na poziomie Ambassador wyjątkowe, 5-gwiazdkowe przeżycie w różnych lokalizacjach na terenie Europy. Doświadczyliśmy luksusu w Monako, jeździliśmy na nartach wodnych w Palmie i skosztowaliśmy siedmiu dań na plaży Riwiery Francuskiej. Do udziału w naszej wycieczce zapraszamy** wszystkich aktywnych Partnerów na poziomie Ambassador, a także wszystkich Partnerów, którzy byli aktywni na poziomie Royal Crown przez co najmniej dwa miesiące w okresie między szkoleniami z zarządzania w latach 2018 i 2019***.

*możesz uczestniczyć w Director Trip w pierwszym roku osiągnięcia tytułu Director lub po spełnieniu innych kryteriów Planu Prowizyjnego.

** Aby zakwalifikować się na którąś z wycieczek, musisz spełniać kryteria w ciągu okresu kwalifikacji. Jeśli użytkownik będzie uprawniony do wycieczki, to zostanie o tym poinformowany w formie pisemnej. Wszystkie wycieczki są bezzwrotne, niezbywalne i mogą podlegać opodatkowaniu jako indywidualne dochody, jeśli wymagają tego przepisy ustawowe i wykonawcze. Wartości wycieczki nie można otrzymać w gotówce. Wyjazdy te mają na celu promowanie uczenia się, budowania zespołu i tworzenia więzi.

*** Wszystkim zakwalifikowanym Partnerom mogą towarzyszyć w wycieczce ich współmałżonkowie. Muszą oni zarezerwować bilety lotnicze we własnym zakresie i opłacić wszystkie koszty podróży do miejsca docelowego. Wszyscy zakwalifikowani Partnerzy mogą również uczestniczyć w spotkaniach Leader Council w nadchodzącym roku.

ZOSTAŃ NAGRODZONY

LUKSUS

EGZOTYCZNE
LOKALIZACJE

CIESZ SIĘ WOLNOŚCIĄ

POZNAJ ŚWIAT

ZINZINO

PRZYGODA