David Abraham

Zinzino Independent Partner

Vítejte! Jsem Váš nezávislý poradce, který Vás povede na Vaší cestě za zdravím.

Cart
Shopping cart
Health • úterý 12. ledna 2021 • 4 min

Poznejte se blíže se svými doplňky stravy.

podle Zinzino

Je těžké si nevšimnout. Vše se upravuje na míru. Ať už jde o zakázkový pár sportovní obuvi Nike, osobně doporučené dokumenty na Netflixu nebo zařízení, která zároveň sledují, kam jdete a jak si vedete. Nemluvě o restauracích, které zohledňují naše každodenní stravovací potřeby. Éra „já jsem síla“ je znamením doby a my jsme začali zkoumat ostřílené zákazníky, kteří se už neztotožňují s univerzálním řešením. Především tehdy, pokud jde o to, co dáváme do svých těl.

Čas na bližší poznání. A ano, týká se to i doplňků stravy.

Zkušenost s nakupováním na míru je na nás a je to trend, který se stal součástí každodenního života. Americká studie z roku 2018 o chování zákazníků ukázala, že 80 % spíše koupí produkty nabízené jako odpovídající naší individuální potřebě1; je to změna, která je příznačná. Příliš dlouho jsme byli zavaleni nepodstatnými obecnými marketingovými zprávami a efektivně programováni na nedůvěru k jazyku obchodních značek. V současnosti to většina z nás vidí u prodávajících, když nám předvádějí zboží. Snažíme se, aby naše nákupy posvětil někdo, jehož názoru skutečně věříme a vážíme si ho. Ať už je to náš strýc, přítelkyně, oblíbený instagramový profil, televizní osobnost, nebo dokonce někdo aktivní na TikToku.

Přímá zkušenost s nakupováním na míru se stala součástí každodenního života.

Nyní značky napříč všemi trhy eliminují velkoobchodní a maloobchodní prodejce a místo toho volí oslovení – a prodej – přímo nám, jejich velmi váženým zákazníkům. Nike je jednou z předních značek, která dělá takové propojení, a tato nadnárodní společnost nyní pokračuje v tomto trendu (přesněji řečeno sprintuje s ním v zádech!)2 mimo konvenční nakupování tím, že směřuje rostoucí počet svých produktů do specializovaných, nemaloobchodních kanálů.

Není to fenomén moderní doby. Nakupování na míru bylo podkladem pro obchodní model přímého prodeje již dlouho před nástupem internetu. Poté, co více než padesát let pronikal napříč všemi trhy a odvětvími, je přímý prodej nyní považován za nejrychleji rostoucí způsob distribuce ve světě3, připravený stát se gigantem, který přeroste jakoukoliv jinou formu nakupování. V čem tkví jeho tajemství? Jednoduše v tom, že se odchýlil od anonymního maloobchodního prostředí a nabízí produkty a služby přes obchodní zástupce v důvěryhodné komunitě, která je opravdová a osobní. A nyní ve věku digitalizace je stejná osobní služba dostupná stisknutím tlačítka na online nákupních platformách, což je změna, která je významná především v oblasti zdraví a wellness, protože cesta k duševní i fyzické pohodě je právě cestou osobní.

Veškeré obecné kombinace vitamínů nic neřeší

Bombardují nás marketingové zprávy o tom, co jíst, abychom zhubli, a jak máme cvičit, abychom byli fit a cítili se dobře. Možnosti jsou nesmírné a virtuálně není možné se jimi prokousat, a tak v nás zůstává utkvělá otázka: „Bude to mít skutečně význam pro moje tělo a můj život?”

Také si čím dál více uvědomujeme skutečnost, že nám současná strava nedodává potřebné vitamíny a minerály. V důsledku toho je nyní pozornost úzce zaměřena na to, z jakých zdrojů naše jídlo pochází a jak je výživné, což dovedlo pojem výživy do mainstreamu. Přidávání doplňků stravy do našeho jídelníčku je v dnešní době běžnou a každodenní věcí. Protože však naše těla fungují různě, může být návštěva prodejny produktů pro zdraví, kde sáhneme po první dóze s obecnou kombinací vitamínů, velmi drahou a zbytečnou zkušeností. Doplňky stravy musejí být uzpůsobeny naší vlastní stravě a zvykům na základě našeho individuálního stylu života, potřeb a preferencí.

Příroda, věda a technologie, které pracují pro vás

Vše, co zkonzumujeme, uspokojuje naše osobní potřeby a to jde ruku v ruce i s tím, co si strčíme do úst. Stejně jako jsou dávno pryč doby, kdy jsme se všichni večer sešli u televize a dívali se na cokoliv, co v ní dávali, už se také nemusíme spokojit s běžnými doplňky stravy, které mohou, ale nemusí splnit svůj účel. Jsme ve věku výživy na míru, kde spolupracuje příroda, věda a technologie, aby určily, jaké doplňky stravy potřebujeme na individuální úrovni, abychom měli v pořádku naše celkové zdraví a kondici4. Je to zdravotní trend, který se proměnil ve virtuální a celosvětové hnutí. Přirozený vývoj našich ustavičně rostoucích, zdravotně uvědomělých a velice osobních potřeb, který definuje dobu, ve které žijeme.

Průkopníci výživy na míru založené na testování

Jak se tedy máme zaměřit na nejlepší osobní přístup v naší výživě? Nyní na trhu existuje mnoho propracovaných a zákazníkům uzpůsobených výživových doporučení, která nabízejí genetické testování, analýzu krve a další metody, jejichž cílem jsou strava na míru a výživová doporučení. Zinzino je globálně působící společnost ze Skandinávie zabývající se přímým prodejem, která se tomu věnuje již roky. Téměř jedno desetiletí pracuje v rámci nové vědy, zvané nutriční farmakologie, a je považována za průkopníka testy prověřené výživy. Poskytuje vědecky potvrzené výživové doplňky, které se ujímají pozice v oblasti zdraví a kondice na zcela nových, individuálních úrovních, a pro budoucnost.

Podrobný individuální plán ke zdravějšímu životu

Do dnešních dnů společnost provedla necelých 550 000 odborných krevních testů po celém světě a umožnila tak lidem unikátně nahlédnout do jejich stravovacích návyků a rovnováhy omega-6:3 kyselin. Podrobné hodnoty z BalanceTestu, který si každý udělá sám, slouží jako srovnávací měřítko pro podrobný a na míru připravený výživový plán, který eliminuje dohady o zdravějším způsobu života. Zdravotní protokol Zinzino je uzpůsoben Vašemu osobnímu stravování a návykům životního stylu s pečlivě vybranými produkty BalanceOil, které zevnitř pozvolně vyrovnávají, obnovují a podporují Vaše tělo. Chcete-li se přidat k jejímu hnutí za zdraví a mít výživové potřeby na míru, zde je Váš výchozí bod, kde si můžete přečíst vše o jejích testy prověřených výživových doplňcích a o tom, jak můžete zahájit osobní cestu za zdravějším životem.