Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Kliknutím zobrazte více informací.
Cart
Váš nákupní košík

DOBRODRUŽSTVÍ SE ZINZINEM

CHCETE POZNAT CELÝ SVĚT? ZAČNĚTE STOUPAT PO ŽEBŘÍČKU FINANČNÍCH ODMĚN.

Pochlubte se exotickými razítky v pasu. V Zinzinu věříme v poctivou práci a dobrou zábavu. Naše značka má jasnou prioritu v odměňování vytrvalých obchodníků, kteří svými výjimečnými činy zvedají laťku výš a výš.

Od roku 2006 dává Zinzino za odměnu také luxusní zájezdy. Luxusními loděmi jsme se plavili v Karibiku, navštívili jsme kávové plantáže v Brazílii, zažili divokou přírodu Jižní Afriky, ochutnali pikantní jídlo v Thajsku, tancovali v Mexiku a nechali se okouzlit dubajskou architekturou. Plavali jsme se žraloky v Dominikánské republice, přiložili prst na tep Miami, přivoněli k marrákešským kořením, opalovali se na pronajatém ostrově ve Spojených arabských emirátech a uspořádali volejbalový turnaj na pláži v Tenerife.

Cestou vzhůru plánem finančních odměn bude Zinzino vás i vaše blízké rozmazlovat cestami na neuvěřitelná místa a nezapomenutelnými zážitky z luxusních zájezdů.

ZA ÚSPĚCH SPOUSTA SLUNÍČKA A ZÁBAVY

ODMĚNA PRO DIRECTORY* Zveme vás na šestidenní pobyt plný zábavy na slunečném ostrově Gran Canaria. Hodujte s ostatními lídry a učte se od expertů v rámci exkluzivní akce pro lídry. O tenhle neuvěřitelný zážitek se budete chtít podělit s celým svým týmem.

Chcete-li se zúčastnit** Director Tripu 2020, musíte poprvé získat titul Director nebo splnit požadavky bodové kvalifikace (probíhající mezi říjnovými akcemi Annual Event 2018 a Annual Event 2019) uvedené v plánu odměňování.

BALI 2019

Destinací Director Tripu 2019 bylo kouzelné Bali, indonéský ostrov bohů.

Šest dnů jsme spolu s téměř 400 partnery strávili v all-inclusive hotelu InterContinental Bali Resort, který se nachází na pobřeží Jimbaranské zátoky.

Budova hotelu je architektonický skvost, který moc hezky zapadá do exotického prostředí. V rezortu s námi zacházeli jako v bavlnce. Někdo odpočíval na soukromé pláži, jiní si dopřáli prvotřídní koučink a dobrodruzi se zase na kolech vypravili do balijských rýžových polí.

Všechno bylo báječné, ale pro lídry jsou na celé akci nejcennější nově vybudovaná přátelství.

TENERIFE 2018

Vrátili jsme se do luxusního resortu Ritz Carlton Abama v nádherném prostředí s krásným výhledem na ostrov La Gomera. Tento rok počet účastníků dosáhl rekordních 378 lidí! Užili jsme si vynikající večeři na opravdové banánové plantáži a přidali se k výletu na sopku Teide, z jejíhož vrcholku se nám naskytl okouzlující výhled. Na tenhle zájezd, kde nechyběly inspirativní přednášky, výborné jídlo ani velkolepý večírek jako z 80. let, účastníci jen tak nezapomenou.

PUNTA CANA 2017

Naši lídři se vydali do srdce Karibiku a navštívili jednu z nejkrásnějších exotických destinací – Dominikánskou republiku. Mezi palmami, tyrkysovou vodou a bílými plážemi jsme pobývali v all-inclusive Hard Rock Hotelu s dvanácti bazény, lázněmi, tenisovými kurty, golfovým hřištěm a jedenácti restauracemi s jídlem ze všech koutů světa. Díky prvotřídním přednáškám, sportovním aktivitám, vynikajícímu jídlu, nádherným plážím a velkolepému tematickému večírku jsme si všichni připadali jako rockové hvězdy!

TENERIFE 2016

Během šestidenního pobytu si lídři z 12 zemí užili třpytivě modrý Atlantský oceán. Luxusní resort Ritz Carlton Abama nás pohostil přímo královsky. Účastníci trávili čas v bazénu a na koučinkových seminářích, zatímco ti odvážnější skákali padákem a obdivovali dechberoucí přírodní bohatství Tenerife. Skvělý trénink vůdčích dovedností, večírek ve stylu hippies a výborné stravování – na tohle místo se určitě ještě vrátíme.

DUBAJ 2015

Měli jste někdy celý ostrov jen pro sebe? Pili jste někdy z kokosu a leželi přitom na lehátku, ze kterého bylo vidět až do sousední země? Na tomto velkolepém zájezdu lídři Zinzina z devíti zemí prozkoumali Dubaj a na umělém souostroví Svět byli pohoštěni jako celebrity. Volejbalový turnaj, špičkové přednášky a tanec v místních restauracích za bílého dne – na to jen tak nezapomeneme.

MARRÁKEŠ 2014

Tlukot srdce, vůně koření, prach a teplo – tak na nás působila návštěva Marrákeše. Okouzlily nás arabské večery, tancující hadi a zářivé barvy. Užili jsme si večírky u bazénu s velikými švédskými stoly a několik šťastlivců vidělo kozy vylézat na stromy. Všechno bylo úžasné, ale pro lídry na celé akci byla nově vybudovaná přátelství.

AMBASSADORSKÁ EXTRAVAGANCE

TVRDÁ PRÁCE SE VYPLÁCÍ.

Ano, zasloužíte si to! Společnost Zinzino každý rok odměňuje všechny své aktivní Ambassadory pětihvězdičkovými zážitky v různých koutech Evropy. Byli jsme v luxusním Monaku, jezdili jsme na vodních skútrech v Palmě a vychutnali si menu o sedmi chodech na pláži na Francouzské riviéře. Kromě všech aktivních Ambassadorů zveme** na výlet také všechny partnery, kteří byli mezi Leadership School 2018 a Leadership School 2019 alespoň dva měsíce aktivní Royal Crown.***

* Akce Director Trip se můžete zúčastnit první rok, kdy dosáhnete titulu Director, nebo když splníte ostatní kritéria uvedená v plánu odměňování.

** Abyste měli nárok zúčastnit se zájezdu, musíte se řádně kvalifikovat v kvalifikačním období. O nároku na účast budete písemně informováni. Účast je nepřenosná. Cena zájezdu je nevratná a podle platných zákonů a předpisů může být považována za zdanitelnou položku vašich osobních příjmů. Peněžní náhrada účasti je nepřípustná. Zájezdy se konají za účelem vzdělávání, teambuildingu a propojování lídrů.

*** Všichni kvalifikování partneři mohou na zájezd vzít manžela či manželku. Musí jim ovšem zarezervovat vlastní letenku a uhradit za ně všechny cestovní náklady. Všichni kvalifikovaní partneři se také následující rok mohou účastnit jednání rady lídrů.

DOPŘEJTE SI ODMĚNU

LUXUS

EXOTICKÉ
DESTINACE

UŽIJTE SI VOLNOST

POZNEJTE SVĚT

ZINZINO

DOBRODRUŽSTVÍ