Raul Orglaan

Zinzino Independent Partner

Tere tulemast! Mina olen teie sõltumatu nõustaja ja juhin teid teekonnal parema tervise poole.

56636901
llamada Kopeeri
Cart
Shopping cart

Tellige endale parem elu

Teie tervis on isiklik ja tegemist ei ole kiirlahendusega. See on pikaajaline pühendumine ja meie oleme sel teekonnal koos teiega.

Tellige endale parem elu

Teie tervis on isiklik ja tegemist ei ole kiirlahendusega. See on pikaajaline pühendumine ja meie oleme sel teekonnal koos teiega.

4 põhjust tellimiseks

1. Tasakaalus elu saavutamine nõuab järjekindlust ja püsivust.

2. Isiklik heaolu konsultant näitab teed.

3. Personaalsed kodutellimused ja automaatsed järelpakid.

4. Kirjalik tõestus selle kohta, et toidulisandid toimivad.

Partner on alati osa tervikpaketist

Individuaalne konsultatsioon

Me anname teile personaalse heaolu konsultandi, kes teid juhendab ja aitab teil edasi minna.

Holistlik lähenemine

Me kohandame teie toidulisandite vajadust ja hoolitseme selle eest, et tellimus vastaks just teie vajadustele.

Kestvad tulemused

Me jälgime teie edusamme, et aidata teil oma elu paremaks muuta – ja seda paremana hoida.

Miks tellida?

Tehke head endale ja planeedile

Kõigi tellitud toodetega kaasneb vähemalt kuuekuuline tellimus, mis aitab tagada, et tooted pakuvad teile soovitud tulemusi. Samuti saadame teile igal teisel kuul tellitud tooted. Lihtne ja nutikas viis mõelda endale ja meie planeedile.

Saage automaatseid soodustusi

Kui hakkate tellima ühte või mitut meie tootekomplektidest, saab teist Premier klient ja te võite saada kuni 40% soodustust meie Premier-komplektidelt.

Jagage väärtust ja saage tasuta tooteid

Samuti annavad meie tellimused teile võimaluse osaleda meie lojaalsusprogrammis “Zinzino4Free”, mis pakub võimalust saada igakuiselt tasuta tooteid, kui jagate oma kogemust ja meie tooteid oma sõprade ja perega.

Veel küsimusi?

Ostke lihtsalt üks meie Premier-pakkumise komplektidest ja olete alati toidulisanditega varustatud (kõigi meie komplektide juurde kuulub algtellimus, mis hõlmab kahe kuu varu toidulisandeid ja automaatseid varude täiendusi. Võite ka osta ühe oma lemmiku Zinzino toote. Kui olete soovitud toote ostukorvi lisanud, saate valida kuutellimuse ja hakata püsitellijaks.

Kõiki meie tooteid müüvad Zinzino iseseisvad partnerid, sest usume, et teel parema terviseni vajab igaüks juhiseid ja abi. Teie partner on sellel teekonnal teie kõrval ja veendub, et saaksite just teile sobivad tooted, mis vastavad teie konkreetsetele vajadustele ja eesmärkidele.

Jah, kõiki tooteid saab ühekaupa osta. Pange siiski tähele, et soodushinnad kehtivad ainult siis, kui registreerute Premier-kliendiks.

Kõik meie toidulisandid tulevad püsitellimusega, et toitainetel oleks aega teie kehas mõjuma hakata. Registreerute vähemalt kuueks kuuks ja me saadame teile iga kahe kuu tagant varude täiendusi, et aidata teil plaanile kindlaks jääda. Maksed tehakse automaatselt kord kuus teie valitud maksemeetodit kasutades. Et saaksite saatekuludelt kokku hoida, saadame teile iga kahe kuu tagant kahe kuu varu. Tooted saadetakse otse teile lähimasse postkontorisse.

Kui ostate Prepaid Kiti, maksate kõigi toodete eest ja saate need kätte ühekorraga.

Kohustuslik tellimusperiood on kuus järjestikkust kuumakset pärast algtellimuse eest tasumist. Kui soovite püsitellimuse tühistada, peate sellest 30 päeva ette teatama. See on vajalik, et jõuaksime lepingu lõpetada.


Tähelepanu! Tellimuse eest maksate igakuist tasu ja saadetised laekuvad igal teisel kuul. Kui olete oma esimese saadetise kätte saanud ja otsustate siis tellimuse tühistada, peate ootama kohustusliku tellimusperioodi täitumiseni.

Mõistame, et elu ei lähe alati plaanipäraselt. Kui olete valmis jätkama, aitab Zinzino teil asjad jälle joonde ajada. Kui leiate end sellisest olukorrast, on teil mitu võimalust. Kui tahate oma püsitellimust muuta, võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Saate püsitellimusse kuuluvaid tooteid muuta. Võib-olla on teie tervisealased eesmärgid muutunud ja teile võiksid sobida muud Zinzino tooted. Pole vahet, millist toodet soovite asendada või tellimusest kõrvaldada – meie soov on tagada, et saaksite oma praeguste tervisealaste eesmärkide ja vajaduste täitmiseks õiged Zinzino toidulisandid.

Saate oma tellimuse peatada maksimaalselt 90 päevaks. Tellimust on võimalik peatada 1–2 arveks korraga, maksimaalselt 90 päevaks alates viimasest maksest.
Tellimuse peatamiseks võtke palun ühendust meie klienditeenindusmeeskonnaga.

Kui tühistate püsitellimuse enne kuue kuu möödumist, rakendub tühistamistasu.
Teil tuleb maksta kindlaksmääratud tühistamistasu iga teie püsitellimusse kuuluva toote eest.

Võtke ühendust klienditeenindusega.

Parem tervis ei tule üleöö. See on pikaajaline investeering ja isiklik teekond, mis nõuab igapäevast pühendumist. Toidulisandite püsitellimuse periood on paika pandud selle järgi, et inimese rakkudel kulub uuenemiseks 120 päeva. Meie kohandatud toidulisandid, mis saadetakse teile koju ja mille varusid täiendatakse automaatselt, on teile abiks teel parema tervise poole.

Kõik meie püsitellijad saavad endale Zinzino partneri, kes aitab teie isikliku heaolukonsultandina tagada, et teie tooted vastavad teie konkreetsetele vajadustele ja eesmärkidele.

Püsitellimuse algul ja lõpupoole teete vereproovi (BalanceTest), et saaksime mõõta tulemusi ja teha vajaduse korral teie terviseplaanis muudatusi. Seepärast kuulub püsitellimuse juurde kaks vereproovi. Üks saadetakse teile enne, kui hakkate tooteid tarbima, ja teine pärast 120 päeva möödumist, kui teie keharakud on uuenenud. Nii saate usaldusväärse kinnituse, et olete saanud asjakohaseid nõuandeid ja sobivaid tooteid, mis aitavad teie keha tasakaalu viia.

Jah. Kui hakkate ühe meie komplekti püsitellijaks, saab teist Premier-klient. Säästate kuni 60% lisatellimustelt ja kuni 40% Premier-komplektidelt. See on kõige soodsam viis Zinzino toodete tarbimiseks. Lisaks annab püsitellimus teile juurepääsu meie lojaalsusprogrammile Zinzino4Free, kus teil on võimalus teenida igal kuul tasuta tooteid, jagades oma kogemusi sõprade ja pereliikmetega.

Meie püsitellimuste mudeli veel üks oluline põhimõte on vähendada koormust meie planeedile. Saates varude täiendusi iga kahe kuu tagant, vähendame transporti ja sellele tehtavaid kulutusi, mis omakorda vähendab meie (ja teie) CO2 jalajälge.

Soovime, et jääksite ostuga täiesti rahule. Kui peaks tõesti juhtuma, et te pole rahul, võtke palun esmalt ühendust oma Zinzino partneriga. Kui soovite siiski tooted tagastada, tuleb seda teha hiljemalt 30 päeva jooksul pärast algtellimuse või eraldi ostetud toote kättesaamist. Tagastamise kohta saate lisateavet meie klienditeeninduselt.

Kui oleme tooted kätte saanud, makstakse kasutamata ja avamata toodete eest raha tagasi. Tagasimakstavast summast arvatakse maha saatekulud. Samuti arvatakse maha kasutatud või tagastamata toodete jaehind. Palun pakkige tooted hoolikalt, sest Zinzino ei vastuta transpordi käigus tekkinud kahjustuste eest, samuti ei vastuta me mis tahes saatekulude eest.

Tooted tuleb tagasi saata kirja või pakiga, aga mitte vastuvõtja kulul. Taotluse korral.