Raul Orglaan

Zinzino Independent Partner

Tere tulemast! Mina olen teie sõltumatu nõustaja ja juhin teid teekonnal parema tervise poole.

56636901
llamada Kopeeri
Cart
Shopping cart

Tutvuge meie kaubamärgi esindajatega

Tasakaalustatud elu vallandab lõputu potentsiaali. Iga tipptegija, kes kannab meie kaubamärki oma varrukal, on selle tõeliseks tunnistajaks. Siin on nende isiklikud lood.

Windsurfer Sebastian Kornum has his sights set on the 2024 Olympics.

Purilaudur sõitis olümpiale, ikka üks laine (ja BalanceShot) korraga

Kuigi Taani taolistes Põhjamaades pole veesport just populaarsustabelite tipus, võitis purilauasõit Sebastian Kornumi südame. Pange kokku lainelaud, purjetamine, veesuusatamine, lumelauasõit ja vapustavad maastikud ning saate tulemuseks purilauasõidu.
End vee peal koduselt tundev Sebastian seadis sihiks olümpiamängud, tehes endale nime spordiala uues nišis, foil-klassis. Sellel alal lennatakse tõepoolest kõrgelt.

LUGEGE LUGU

Sebastiani lemmiktooted

Mariell on võitnud kickboxi MM-il kuldmedali.

Kickboxija Mariell Gaassand Straum tõstab rusikad soostereotüüpide vastu

Kes ütles, et kickbox on vaid ‘meeste’ jaoks? Igatahes mitte Mariell Gaassand Straum, Norrast pärit 23-aastane täiskontakti kickboxija. Oma vendade Patricku ja Raymondi (mõlemad on professionaalid) heas seltskonnas purustab see trio igasuguseid rekordeid. Kuigi full-contact kickboxing on mõjukas, on vaja selleks ülimalt keskenduda ja olla sujuv. Marielli jaoks on Zinzino võistlusringis olemise ajal üks tema suuremaid varasid.

LUGEGE LUGU

Marielli lemmiktooted

Ingvild Brattekleiv on pälvinud palju tunnustusi Rootsi ja Norra meistrivõistlustel

Ingvild Brattekleivi’ uus avastus, oomega-6- ja oomega-3-rasvhapete vahekord on üks tema suuremaid võite

Ingvild Brattekleiv tuli 2020. aasta Norra meistrivõistlustel naiste ’maanteerattasõidus 47. kohale. See 29-aastane seiklejahing armastab vabas õhus liikumist üle kõige. Aga teda ei saa ’lahterdada lihtsalt ühte kategooriasse. Paljude kübarate (õigemini kiivrite) seas, mida ta kannab, on ka ‘personaaltreeneri’, ‘ sporditeadlase’, suusataja ja Zinzino saadiku omad.

LUGEGE LUGU

Ingvildi lemmiktooted

Rootsi professionaalne jalgpallur, kes praegu mängib Newcastle Unitedi eest

Klubi Newcastle United staar leidis viisi, kuidas saavutada parimaid tulemusi nii jalgpalliväljakul kui väljspool seda

Professionaalne Rootsi jalgpallur, kes hetkel on klubi Newcastle United paremkaitsja, on sellele spordialale pühendanud kogu oma elu ning teab, et see on ’karm tõde, millega tuleb lihtsalt leppida. Või vähemalt sellisel arvamusel oli Emil Kraft enne, kui me täiendasime tema treeningkava just temale kohandatud toidulisanditega.

LUGEGE LUGU

Emili lemmiktooted

Soome võrkpallur ja rannavõrkpallur Riikka Lehtonen

Soome ’rannavõrkpalli staar Riikka Lehtonen näitab eeskuju järjepidevusega

Riikka Lehtoneni peetakse Soome edukaimaks naisrannavõrkpalluriks ja ta on leiba teeninud mitmetes Euroopa profiklubides. Ta pallis profitasemel 14 aastat, enne kui tema karjäär rannavõrkpallis tõeliselt hoo sisse sai.

LUGEGE LUGU

Riikka lemmiktooted

Lõuna-Aafrika ragbimängija Carel Greeff, kes mängib praegu klubi Rovigo Delta eest

Meelemuutusest sai ragbimängijale Carel Greeffile eluvõimalus

23-aastaselt otsustas ta loobuda ragbist ja hakata püüdlema teiste elueesmärkide poole. Aasta hiljem võttis temaga ühendust vana treener ja peagi kutsuti Carel Greeff professionaalsesse ragbimängu. Täna teenib see Lõuna-Aafrika mängija elatist spordialaga, millest ta ei suuda loobuda. Ja arvestades tema senist ajalugu, peaks ta olema oma elumuutva otsusega väga rahul.

LUGEGE LUGU

Careli lemmiktooted

Mägirulasõitja Leedust Ras Sarunas Rasalas

Erk keha ja vaim viivad Ras Sarunas Rasalase’ kiirelt mägirulasõisu karjääri tippu

Kuigi tema ‘maine’ rulasõitjana on legendaarne, on Ras Sarunas Rasalas tänu oma kirglikule maailmavaatele saamas ka inspireerivaks eeskujuks. “„Kõige õnnetum inimene on see, kes ei julge unistada.“” See on ’elufilosoofia, mida ei pea järgima’ mitte ainult mägirulasõidus.

LUGEGE LUGU

Rasi lemmiktooted

IFBB professionaalne kulturist Tšehhi Vabariigist Lukas Osladil

Raskekaallane Lukas Osladil tõstab end tippu tänu ideaalsele tasakaalule

1996. aasta meistrivõistlustel esmakordselt neljanda koha saavutanud Zinzino kaubamärgi saadik Lukas Osladil on tõusnud maailma parimate ’kulturistide hulka. End igal aastal esikohale tõstev Lukas saab üha uusi auhindu. Ta on saanud ‘esikohamedaleid’ võistlusel Arnold Classic Brazil, Vancouver ja Toronto Pro ning IFBB Europa Phoenix Pro.

LUGEGE LUGU

Lukase lemmiktooted

BMX-krossisõisu maailmameister ja tõstja Austraaliast Des'ree Barnes

Des’ree Barnes, BMX-krossisõidu maailmameister, tõstja ja seda kõike alles teismelisena

Des’ree Barnes lükkab ümber kõik normid. Juba kuueaastasena võitis ta UCI (Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu) BMX-i maailmameistrivõistlustel oma esimese Challenge Classi maailmameistritiitli. Sellest ajast alates on ‘Desi Racer’ (selle hüüdnime sai ta võistlustel) võitnud kokku neli maailmameistritiitlit.

LUGEGE LUGU

Des'ree's lemmiktooted

Leedu paraolümpialasest ujuja Edgaras Matakas

Pime ujuja võidab kulla, valides ise oma suuna nii basseinis kui ka elus

Leedust, Kaunasest pärit Edgaras Matakasest sai 17-aastaselt ’oma riigi esimene pime paraolümpiavõitja vaid kaks aastat pärast täielikult pimedaks jäämist. Kui tal silmadest enam kasu polnud’, leidis ta lohutust basseinist. Edgarase jaoks sai ujumisest tunne, ilma milleta ta elada ei saanud. See andis talle jõudu jõuda maailma paraujumise meistrivõistluste kullale.

LUGEGE LUGU

Edgarase lemmiktooted

Professionaalne jõumees ja tugevuselt maailmas teine mees Morten Aamodt

Morten Aamodt, looduslikult tugevuselt maailma teine mees, oskab Zinzinot hinnata

’Jõumeeste puhul on üks üllatav looduslik aspekt. Erinevalt kulturismist, mis on keskendunud esteetilisele välimusele ja õlitatud keha pingutamisele on jõumeeste ja planeedi kõige tugevamate meeste maailmas olulisel kohal füüsiline tugevus – võidab see, kes – rohkem tõsta suudab, mitte see, kes laval kõige parem välja näeb.

LUGEGE LUGU

Morteni lemmiktooted

Läti jetisõitja ja 2018. aasta maailmameister Krista Uzare

Jetispordi maailmameister Krista Uzare

Jetisõidu maailmameister kuulub tõenäoliselt ‘maailma’ kõige lahedamate’ ametinimetuste hulka. Lätlanna ’Krista Uzare alustas veemotospordiga oma isa julgustusel, kes ise on meister suusatamises. Alates 2010. aastast on Krista’ osalenud võistlustel erinevatel ’ookeanidel ja meredel üle kogu maailma. Tema edu kõigest 25-aastasena annab tunnistust ‘muljetavaldavast’ tahtejõust.

LUGEGE LUGU

Krista lemmiktooted

Triatleet ja nüüdseks triatloni personaaltreener ja lektor Clas Björling

’Professionaalne triatleet ja seiklussportlane Clas Björling saab üle igast ömäest

Ühe lemmikala valimine on mõnede sportlaste jaoks väga ’suur väljakutse. Võtame näiteks Clas Björlingi, ökes armastab nii rattasõitu, ujumist kui ka jooksmist. 30-kilomeerine krossijooks siin… , 90-kilomeetrine suusasõit seal…, kolm kilomeetrit avaveeujumist ja 300 kilomeetrit rattasadulas. See on see, mis paneb ’Clasil silmad põlema, sest tegu on professionaalse triatleedi ja seiklussportlasega.

LUGEGE LUGU

Clasi lemmiktooted

Gunn-Rita Dahle Flesjå, 2004. aasta olümpiamängude kuldmedali võitja ja 10-kordne maailmameister

19-kordne Norra mägirattavõistluste kuldmedalivõitja Gunn-Rita Dahle Flesjå

Gunn-Rita Dahle Flesjåleå kuulub ka profisportlase suurim unistus’ – kuldmedal olümpiamängudelt. Ta’ on rattasõiduga tegelnud juba alates kuuendast eluaastast ja – 22-aastasena läks ta üle mägirattasõidule. Gunn-Rita jaoks ulatub tema karjäär spordiarmastusest kaugemale ja oma jõudu ammutab ta mägede imetlemisest.

LUGEGE LUGU

Gunn-Rita lemmiktooted

Professionaalne K1 taipoksija Rain Brandt

Zinzino kaubamärgi saadik, professionaalne taipoksija Rain Brandt panustab edu saavutamiseks optimismile (ja Zinzinole).

Professionaalne ’võitlussport’ ei ole keha vastu just leebe. Igati optimistliku professionaalse taipoksija Rain Brandti arvates on aga parim viis vigastuste vältimiseks hästi süüa ja tarvitada õigeid tooteid.

LUGEGE LUGU

Raini lemmiktooted

Mäesuusataja Sara Hector, viiekordne maailmameister ja kahekordne olümpiavõitja

Sara Hectori kogemus Zinzinoga, mis päästis ta karjääri

Sara Hectori’ karjäär oleks maailma 10 parima mäesuusataja hulgas ootamatult lõppenud. 27-aastaselt oli ta mäetipus ja võitnud auhindu, sealhulgas viis maailmameistritiitlit ja kaks järjestikust olümpiakulda.

LUGEGE LUGU

Sara lemmiktooted

Jernej Simončič, professional sim racer from Slovenia.

How to make the A-list of E-sport race car driving by Jernej Simončič

While the rest of the world was slowing down, Slovenian e-sportsman Jernej Simončič did the opposite, speeding into #1 Formula Sim Racing World Champion position. His long track record of driving feats embodies a new kind of athlete, especially in the “everything is remote” era. Although Jernej isn’t physically bumping against other cars, racing around a circuit, he needs the same amount of mental stamina and agility that accelerates his mind into balance.

READ THE STORY

Jernej's favorite products

Võtke ühendust meie kaubamärgi saadikutega Zinzino blogis