Raul Orglaan

Zinzino Independent Partner

Tere tulemast! Mina olen teie sõltumatu nõustaja ja juhin teid teekonnal parema tervise poole.

56636901
llamada Kopeeri
Cart
Shopping cart

Avastage tasakaalustatud elu saladus

Avastage tasakaalustatud elu saladus

Lõpetage oletused tervislikuma eluviisi kohta

Te olete ainulaadne Tasakaalustatud eluviis ei sobi kõigile ja puuduvad kiired lahendused. See’on väga isiklik teekond ja meie ülesanne on näidata teile suunda.

Meie tegevuse keskmes on fookuse paigutamine oletuspõhiselt toitumiselt testipõhisele toitumisele. Seetõttu on meie täiesti looduslikud, teaduslikult tõendatud toidulisandid teie jaoks kohandatud. Seetõttu anname teile alati teadusliku tagasiside, et need lisandid teevad oma töö ära.

Meie põhikontseptsioon

Tasakaalustame teie keha seestpoolt

Teie tervis on personaalne teema. See pole äraarvamismäng

Zinzino terviseprotokoll

Räägime teile, kuidas olukord on ja mida teha selle parandamiseks.

Personaalne toitumiskava, mis põhineb teie rasvhapete üksikasjalikul profiilil BalanceTestis. See pakub soovitusi, mis on spetsiaalselt suunatud teie keha’rasvhapete tasakaalu sujuvaks taastamiseks, seedesüsteemi tervise toetamiseks ja selle esmase kaitseliini tugevadamiseks.

Kohandatud teie toidulisandite vajadustele

​Tasakaal

Meie BalanceOil+ on polüfenool-oomega toidulisand, mis reguleerib teie keha oomega- rasvhapete taset ning toetab normaalset südame- ja ajutegevust.

​Taastage mikrobioom

See on täiesti looduslik kiudainesegu, mis parandab soolestiku tervist ja toetab kasulike bakterite paljunemist.

Tugi

Xtend+ on multiimmuunne toidulisand, mis tõstab teie energiataset ja toetab kaasasündinud immuunsüsteemi.

“Oleme ümber defineerinud Omega toidulisandite kontseptsiooni ja teinud kalaõlitööstuses revolutsiooni”

Ørjan Sæle, Zinzino asutaja

Tee parema tervise suunas on individuaalne teekond

Testipõhine toitumine on suunanäitaja

Anname oma panuse, et luua muutus

Määratletud meie Norra juurtega

Toetatud looduse, teaduse ja helgete peade poolt

Usume tõelise muutuse saavutamisse. Seetõttu põhineb kõik, mida me teeme, parimatel looduslikel allikatel, kõige asjakohasemal teadusel ning arstide, teadlaste ja juhtivate terviseekspertide ühendatud kogemustel ja teadmistel. Meie teaduslik nõuandekogu on aju, mis töötas välja meie testipõhise toitumise strateegia. Hoolikalt valitud grupp lugupeetud spetsialiste, kes on praegusel hetkel tervise ja heaolu valdkonna kõige helgemad pead.

Dr Paul Clayton

Dr Clayton on kliiniline farmakoloog ja farmakoloogia toitumisspetsialist. Teerajaja, kes uurib toidu ja botaaniliste koostisosade farmakoloogilist mõju ning seda, kuidas need mõjuvad inimeste tervisele ja füüsilisele võimekusele. Ta sai doktorikraadi neurofarmakoloogias Edinburghi ülikoolist ning on endine toidu- ja tervishoiufoorumi (Suurbritannia) esimees ning Ühendkuningriigi valitsuse ravimite ohutuse komitee vanemteadur.

Ola Eide

Hr Eide on antud valdkonnas juhtiva ettevõtte BioActive Foods AS-i asutaja. Ta on töötanud mitmesugustel juhtivatel kohtadel, nt olnud Norra ja Põhjamaade toidu-uuringute programmi nõukogu esimees, Mills DA innovatsioonijuht ning Tine Norwegian Dairies'i uurimis- ja arendustegevuse juht.

Dr Angela M. Rizzo

Dr Rizzo erialaks on lipiidide biokeemia. Ta on Milano Ülikooli biokeemia professor. Dr Rizzio on avaldanud artikleid publikatsioonides Journal of the American College of Nutrition ja Nutrition Journal.

Dr Ananthara J Abraham

Dr Abrahamil on tervishoiu ja toitumise valdkonnas üle 40-aastane kogemus. Ta omandas meditsiinidoktori kraadi 1974. aastal ja on töötanud riiklikes haiglates ja erinevatel meditsiinierialadel. Aastatel 2016–2019 töötas ta Nestlé Malaysia meditsiininõunikuna.

Meie hinnatud partnerid

Vitas

Vitas on üks kuivveretesti tänapäevastest teerajajatest, kes on selle valdkonna juhtiv tegija. Vitas on GMP sertifikaadiga keemilise analüüsi lepingulabor, millel on 25-aastane kogemus tipptasemel teadmistel ja tehnoloogial põhineva kõrgkvaliteediga kohandatud kromatograafilise analüüsi teenuse pakkumisel. Vitas pärineb Oslo suurima meditsiiniteaduste instituudi toitumisosakonnast, mis on Euroopa suurim toitumisosakond. Vitas on olnud nii WHO kui ka Norras asuva uurimiskeskuse Olympia Toppen koostööpartner.

Vitas

Faun Pharma AS

Faun Pharma AS asutati 2001. aastal ja on sõltumatu ning mainekas lepinguline tootja mitmetele hinnatud toidulisandite, tervisliku toidu, sporditoitumise ja kosmeetika kaubamärkidele. Täna kuulub Faun Zinzinole ja siin toodetakse paljusid Zinzino tooteid.

Faun Pharma AS

Meie põhilised volikirjad

Sertifikaadid, rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteedimärgid ja muud kinnituspitserid meie vankumatule pühendumusele esmaklassilisele kvaliteedile ja säästvale tööviisile.