Raul Orglaan

Zinzino Independent Partner

Tere tulemast! Mina olen teie sõltumatu nõustaja ja juhin teid teekonnal parema tervise poole.

56636901
llamada Kopeeri
Cart
Shopping cart

“Otsime liidreid, teerajajaid ja suunamuutjaid”

Hilde Rismyhr Sæle, Zinzino asutaja

Kujundage toitumise tulevik koos meiega

Proovige järele. Jagage seda. Liituge meie kogukonnaga

Äri püsti ja tööle 3 lihtsa sammuga

1 - Liituge

Liituge meie kogukonnaga tasuta või valige meie Ultimate Partner Kit ning kvalifitseeruge algse investeeringu hüvitamiseks.

2 - Ehitage

Suurendage oma kliendibaasi, saage otsemüügi pealt vahendustasusid ja tasuta tooteid.


3- Kasvage

Alusta oma meeskonna loomist ja suurenda oma võimalust saada kõrgemat vahendustasu.

Miks just meie? Kuulake meie partnereid kogu maailmas

Thim & Kerstin Öhman, saadikud

”Jumaldame seda, et me ei ehita ettevõtet vaid endale. Ehitame koos Zinzinoga liikumist, millega anname inimestele võimaluse paremaks eluks, üks edulugu korraga.”

Vibecke Steinsvik Parr, Ambassador

“Usun südamest visioonikasse juhtimisse ja mulle meeldib olla inspireerivate inimeste ümber, kellel on minuga samad unistused ning armastus ennetava tervisliku eluviisi suhtes!”

Liituge meie kogukonnaga

Üle 20 000 sõbra on ootel

Töötage palju tahad

...ja kõikjal, kus ise soovite.

Tutvuge meie digitaalsete tööriistade komplektiga

Zinzino Hub

Hoidke asjadel silma peal ja tehke aktiivset tööd uute ning potentsiaalsete klientidega. Meie kontaktide haldamise süsteem annab teile oma kasvavast ärist täieliku ülevaate.

Zinzino Mobile App

Esmavajalik tööriist uute klientide leidmiseks, et saada ühendust oma meeskonnaliikmetega, potentsiaalsete ja juba olemasolevate klientidega ning tulevaste partneritega. Ideaalne juhuks, kui olete liikvel ja peate telefonist tööd tegema.

Zinzino GoCore App

Avastage iga kuu uut ja kokkuvõtlikku sisu, kaasa arvatud motiveerivaid videod ja innustavaid kõnesid. Meie ettevõttesisene hariduslik platvorm on mõeldud teie üldise arengu toetamiseks ja juhiomaduste arendamiseks, et teist saaks võrkturunduse asjatundja.

Aidake meil tõsta ennetav tervislik eluviis ülemaailmsesse päevakorda.

Oleme isikupärastatud toitumise esirinnas ja kindlalt kanda kinnitanud tööstuses, mis kujundab ostlemise tulevikku. Usume jätkusuutliku äri edendamisesse, millel on jätkuv edu, ja õige asja tegemisse õigetel põhjustel.

Meie juures tasuvad lisapingutused alati ära

Usume ergutuspreemiatesse, mis tunnustavad ja tasustavad rasket tööd, püsivust ja kirge. Alates kohestest väikestest tunnustustest ja meie üritustel saavutuste tähistamisest kuni isikliku autoboonusteni ja reisideni üle kogu maailma. Kolm korda aastas pakume võimalust kvalifitseeruda meie eksklusiivsetele, kõik hinnas boonusreisidele luksuslikesse ja eksootilistesse paikadesse, mille oleme just teile välja valinud.

Nagu ka äri tegemine seguneb lõbuga

Oleme pühendunud oma elu eesmärkide ja unistuste täitmisele. Me tähistame edu ja õpime oma vigadest. Kasvame koos, inspireerime ja paneme üksteist proovile. Oleme selles asjas üheskoos. Miks? Sest nii on elu palju nauditavam.

Veel küsimusi?

We’ll get you up and running in no time. Join and become part of our community for free or by selecting our Ultimate Partner Kit which will qualify you for a full Loyalty refund. Build your business and increase your Customer base, get direct sales commissions and free products. Grow your business as you set up your very own team and increase your potential for a higher commission.

Ultimate Partner Kit

Saate juba esimeselt tellimuselt allahindlust, otsemüügi pealt vahendustasusid, sissetuleku ja meie preemiaprogrammist tasuta tooteid. See on ka kiire moodus elustiilipreemiate, autoboonuste ja eksklusiivsete ergutusreiside saamiseks. Saate võimaluse teenida tunnustustiitleid ja tähistada oma saavutusi meie üritustel. Kolm korda aastas pakume võimalust kvalifitseeruda meie eksklusiivsetele, kõik hinnas boonusreisidele luksuslikesse ja eksootilistesse paikadesse, mille oleme just teile välja valinud.

Kõik täisealised saavad tasuta iseseisvaks partneriks registreeruda. Zinzino iseseisvad partnerid on väga erineva vanuse ja taustaga. Otsustate ise, millal ja kui palju soovite tööd teha. Zinzino poolt on vahendid ja taristu, mis aitavad teil edu saavutada, tingimusel et järgite meie süsteemi. Kuigi see pole kohustuslik, võite osta ühe meie partnerite tootekomplektidest, mis sisaldab soodushinnaga tooteid ja peamisi koolitusmaterjale.

Jah. Pole mingeid hirmutavaid alustamistasusid ja te ei pea muretsema logistika, uute võimaluste leidmiseks tööriistade otsimise, reklaammaterjalide ega digitaalsete vahendite pärast, mis on vajalikud äri alustamiseks. See kõik on meie poolt Liituge tasuta meie kogukonnaga või valige meie Ultimate Partner Kit ning kvalifitseeruge algse investeeringu täismahus hüvitamiseks.

Selleks et kvalifitseeruda aktiivseks partneriks, on vaja nelja (4) isiklikku kliendipunkti. Lisaks peate igal kuul saama oma isiklike klientide ja enda tellimustelt 20 krediidipunkti (Credits).

Kas tahate, et see oleks võimalik? See on tõepoolest karjäär, kus piire seate vaid teie ise. See on uskumatult paindlik. Te otsustate ise, millal ja kui palju töötada soovite. Mõne partneri jaoks on see lihtsalt hea võimalus veidi lisaraha teenida, mõned aga teevad kõvasti tööd, et teha Zinzinost karjäär, mis annab neile aja ja finantsvabaduse, et elada oma unistuste elu. Zinzino on tuntud ülemaailmne tervise ja heaolu bränd ning te liitute partnerite kogukonnaga, kellel on eksklusiivne õigus jagada meie uuringupõhiseid ja teaduslikult tõestatud toimega tooteid maailmaga, mis on üha enam huvitatud paremast tervisest. Meie süsteem aitab teil oma äri arendada, ning pakume teile koolitusi, teavet, inspiratsiooni, digitaalseid müügivahendeid ja turundusmaterjale.

Kui soovite koos meiega toitumise tulevikku kujundada ja samal ajal oma isiklikku äri arendada, lugege siit lisateavet Zinzino iseseisvaks partneriks saamise kohta.

Ühinete ülemaailmse heaolukonsultantide kogukonnaga, kes kujundavad isikupärase toitumise ajastut ning näitavad kõigile teed tervislikuma eluviisi ja parema elu suunas.

Iseseisva partnerina on teil selle teenuse osutamisel otsustav roll – te pakute isiklikku lähenemist ja kohandatud toidulisandeid ning annate klientidele usaldusväärse kinnituse, et meie tooted toimivad.

Lisateavet leiate meie ärivõimaluste lehelt.

Zinzino partnerite tugimeeskond on siin teie teenistuses!