Hana Ciglerová

Zinzino Independent Partner

Vítejte! Jsem Váš nezávislý poradce, který Vás povede na Vaší cestě za zdravím.

Cart
Shopping cart

Seznamte se s našimi ambasadory značky

Život v rovnováze spustí neomezený potenciál. Každá z top úspěšných osob, která naši značku plně podporuje, je toho jasným důkazem. Toto jsou jejich osobní příběhy.

Windsurfer Sebastian Kornum has his sights set on the 2024 Olympics.

Windsurfař zdolávající cestu na olympiádu – vlnu (a BalanceShot) za vlnou

Zatímco vodní sporty nejsou v severských zemích, jako je Dánsko, na špici oblíbenosti, Sebastiana Kornuma windsurfing doslova zavál jinam. Zkombinujte surfování, plachtění, vodní lyžování, snowboarding a nádherné scenérie a výsledkem bude windsurfing.
Sebastian, který je na vodě jako doma, napnul plachty směr olympiáda – a vytesal své jméno do nového sportovního odvětví: windfoilingu. Létat vysoko je skutečně to, oč tu běží.

PŘEČÍST SI PŘÍBĚH

Sebastianiny oblíbené produkty

Mariell získala zlato v kickboxu na mistrovství světa.

Kickboxerka Mariell Gaassand Straum svými pěstmi bojuje proti všem genderovým stereotypům

Kdo říká, že kickbox je pro „kluky“? Rozhodně to není Mariell Gaassand Straum, 23letá plnokontaktní kickboxerka z Norska. Společně se svými bratry Patrickem a Raymondem (také profesionálové) v tomhle triu boří rekordy. Protože je plnokontaktní kickbox náročný, vyžaduje velké soustředění a neustálé úsilí. Pro Mariell se produkty Zinzino staly v ringu jednou z největších výhod.

PŘEČÍST SI PŘÍBĚH

Marielliny oblíbené produkty

Ingvild Brattekleiv získala řadu ocenění na švédských a norských šampionátech

Nový poměr omega-6:3 je pro Ingvild Brattekleiv jedním z jejích největších vítězství

Ingvild Brattekleiv obsadila 47. místo v ženském silničním závodě na norském mistrovství země v roce 2020. Tato 29letá milovnice dobrodružství je jednou z těch výjimečných duší, které patří do venkovního prostředí. Nelze ji však zaškatulkovat pouze do jedné kategorie. Mezi některé z mnoha rolí, v kterých se pohybuje, patří osobní trenérka, sportovní vědkyně, lyžařka a stoupenkyně společnosti Zinzino.

PŘEČÍST SI PŘÍBĚH

Ingvildiny oblíbené produkty

Švédský profesionální fotbalista Emil Krafth, který v současnosti hraje za Newcastle United

Emil Krafth našel klíč k tomu, jak vysoko skórovat mimo hřiště i na něm

Švédský profesionální fotbalista, který je v současnosti pravým obráncem týmu Newcastle United, zasvětil sportu celý svůj život a ví, že s touto krutou pravdou se prostě musíte naučit žít. Alespoň to si Emil Krafth vždy myslel, než do své péče o zdraví zařadil doplňky stravy na míru.

PŘEČÍST SI PŘÍBĚH

Emilovy oblíbené produkty

Finská volejbalistka a hráčka plážového volejbalu Riikka Lehtonen

Finská hvězda plážového volejbalu Riikka Lehtonen je příkladem člověka, který se nikdy nevzdává

Riikka Lehtonen je označována za nejúspěšnější volejbalistku ve Finsku a svůj talent zapůjčila nejrůznějším profesionálním klubům v Evropě. Před tím, než se v plážovém volejbalu dostala na vrchol, hrála profesionálně 14 let.

PŘEČÍST SI PŘÍBĚH

Riikkiny oblíbené produkty

Jihoafrický hráč ragby Carel Greeff, který momentálně hraje za Rovigo Delta

Změna postoje, která se pro ragbyového hráče Carela Greeffa stala příležitostí, co přijde jen jednou za život.

Když mu bylo 23 let, rozhodl se opustit svět ragby a věnovat se v životě jiným aktivitám. O rok později se mu ozval bývalý trenér a Carel Greeff se k profesionálnímu ragby zase vrátil. Dnes se tento Jihoafričan živí právě sportem, jenž nedokázal opustit. Při pohledu na jeho dosavadní výsledky je zřejmé, že může být se svým rozhodnutím, které mu změnilo život, dost spokojený.

PŘEČÍST SI PŘÍBĚH

Carelovy oblíbené produkty

Sjezdový skateboardista z Litvy Ras Sarunas Rasalas

Posilování těla i duše zlepšuje kariéru Rase Sarunase Rasalase ve sjezdovém skateboardingu

Zatímco v oboru má pověst legendy profesionálního sjezdového skateboardingu, Ras Sarunas Rasalas je také inspirativním vzorem díky svému vášnivému pohledu na život. „Nejsmutnější člověk je ten, který nemá odvahu snít.“ To je filozofie rychlého života, která je potřeba nejen při sjezdovém skateboardingu.

PŘEČÍST SI PŘÍBĚH

Rasovy oblíbené produkty

Profesionální kulturista IFBB z České republiky Lukáš Osladil

Těžká váha Lukáš Osladil si razí cestu na vrchol v dokonalé rovnováze

Poté, co na svém prvním šampionátu v roce 1996 skončil na 4. místě, Lukáš Osladil jako ambasador značky Zinzino upevňuje svoji pozici jako jeden z nejlepších kulturistů světa. Lukáš každý rok získává nová ocenění a postupně tak míří na vrchol. Některé medaile za „první místo“ získal například na Arnold Classic Brazil, Vancouver a Toronto Pro a IFBB Europa Phoenix Pro.

PŘEČÍST SI PŘÍBĚH

Lukášovy oblíbené produkty

Mistryně světa v BMX a vzpěračka z Austrálie Des'ree Barnes

Des’ree Barnes, mistryně světa v závodech BMX, vzpěračka a zatím ještě teenager

Des’ree Barnes se vymyká všem normám. Když jí bylo pouhých šest let, vyhrála svůj první mistrovský titul v Challenge Class na UCI Mistrovství světa BMX. Od té doby „Závodnice Desi“ (přezdívka, kterou si také vysloužila) vyhrála čtyři světové tituly.

PŘEČÍST SI PŘÍBĚH

Des'reeny oblíbené produkty

Litevský paralympijský plavec Edgaras Matakas

Nevidomý plavec Edgaras Matakas dosáhl na zlato vlastním zorientováním se – v bazénu i v životě

V 17 letech se Edgaras Matakas z litevského Kaunasu stal prvním národním nevidomým paralympijským plavcem, pouhé dva roky poté, co zcela přišel o zrak. Když už ho jeho oči dále nemohly vést, nalezl útěchu v bazénu. Pro Edgarase se plavání stalo pocitem, bez kterého se nemůže obejít, a dalo mu sílu, aby získal v plavání ve volném způsobu zlato na mistrovství světa v para plavání.

PŘEČÍST SI PŘÍBĚH

Edgarasovy oblíbené produkty

Profesionální silák a druhý nejsilnější muž světa, Morten Aamodt

Morten Aamodt, druhý přirozeně nejsilnější muž na světě, díky Zinzino „cítí rozdíl“

U siláků existuje překvapivý přirozený aspekt. Na rozdíl od kulturistiky, která se zaměřuje na nabrání svalové hmoty, estetickou přitažlivost a mnoho zatnutých naolejovaných paží, být silákem a přirozeně nejsilnějším mužem na světě znamená fyzickou sílu – tedy kdo může zvednout nejvíce, ne kdo vypadá nejlépe na pódiu.

PŘEČÍST SI PŘÍBĚH

Mortenovy oblíbené produkty

Lotyšská závodnice na vodním skútru a mistryně světa z roku 2018 Krista Uzare

Krista Uzare, mistryně světa v jízdě na vodním skútru

Světová šampiónka v jízdě na vodním skútru je určitě na horních příčkách žebříčku „nejlepší práce na světě“. Lotyška Krista Uzare začala závodit na vodním skútru díky podpoře svého tatínka, který je mistrem ve vodním lyžování. Od roku 2010 Krista soutěží na oceánech celého světa. V pouhých 25 letech je její úspěch důkazem toho, že odvážný přístup „zvládnu cokoliv“ funguje.

PŘEČÍST SI PŘÍBĚH

Kristiny oblíbené produkty

Triatlonista a nyní i osobní trenér triatlonu a odborný asistent Clas Björling

Žádná hora není dost vysoká pro profesionálního triatlonistu a účastníka závodů adventure race Clase Björlinga

Pro některé sportovce není snadné vybrat si jednu zálibu, které se chtějí věnovat. Vezměte si Clase Björlinga a jeho lásku k cyklistice, plavání a běhu. Tady 30kilometrový přespolní běh…, támhle 90kilometrový závod na lyžích…, plavání na otevřeném moři v délce tří kilometrů a jízda na kole s dalšími 300 kilometry. Tohle zažehnává jiskru v Clasovi, profesionálním triatlonistovi a účastníkovi závodů adventure race.

PŘEČÍST SI PŘÍBĚH

Clasovy oblíbené produkty

Gunn-Rita Dahle Flesjå, držitelka zlaté medaile z olympijských her 2004 a 10násobná mistryně světa

19násobná držitelka zlaté medaile ze závodů horských kol, Gunn-Rita Dahle Flesjå

Gunn-Rita Dahle Flesjå vystoupala na vrchol, pokud jde o sen profesionálního sportovce: získala zlatou medaili na olympijských hrách. Jezdí od svých šesti let – je to láska, která se v jejích 22 letech proměnila v jízdu na horském kole. Pro Gunn-Ritu znamená její životní dráha víc než jen lásku ke sportu díky obdivu k horám, které jsou jejím přirozeným zdrojem energie.

PŘEČÍST SI PŘÍBĚH

Gunn-Ritiny oblíbené produkty

Profesionální K-1 thajský boxer Rain Brandt

Profesionální thajský boxer Rain Brandt bojuje pomocí optimismu (a značky Zinzino)

Profesionální zápasy nepatří ke sportům, které jsou nějak zvlášť šetrné k tělu. Pro věčného optimistu a profesionálního thajského boxera Raina Brandta je nejlepším způsobem, jak se vyhnout zraněním, zdravé stravování a užívání správných přípravků.

PŘEČÍST SI PŘÍBĚH

Rainovy oblíbené produkty

Závodnice v alpském lyžování Sara Hector, vítězka na pěti mistrovstvích světa a dvou olympijských hrách

Zkušenost Sary Hector se záchranou kariéry díky Zinzino

Kariéra jedné z 10 nejlepších závodnic v alpském lyžování na světě, Sary Hector, málem dospěla k předčasnému konci. Když jí bylo 27 let, byla na vrcholu s řadou cen, včetně pěti z mistrovství světa a dvou po sobě jdoucích olympijských her.

PŘEČÍST SI PŘÍBĚH

Sařiny oblíbené produkty

Jernej Simončič, professional sim racer from Slovenia.

How to make the A-list of E-sport race car driving by Jernej Simončič

While the rest of the world was slowing down, Slovenian e-sportsman Jernej Simončič did the opposite, speeding into #1 Formula Sim Racing World Champion position. His long track record of driving feats embodies a new kind of athlete, especially in the “everything is remote” era. Although Jernej isn’t physically bumping against other cars, racing around a circuit, he needs the same amount of mental stamina and agility that accelerates his mind into balance.

READ THE STORY

Jernej's favorite products

Spojte se se svými ambasadory značky na Zinzino blogu