Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Kliknite pre viac informácií.
Cart
Nákupný košík
INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI

V roku 2009 došlo k nadobudnutiu spoločnosti Zinzino Nordic AB čiastočne prostredníctvom riadenej emisie akcií pre akcionárov spoločnosti Zinzino Nordic AB a čiastočne prostredníctvom úpisu akcií v emisii preferenčných práv, ktoré uskutočnila spoločnosť Zinzino Nordic AB v decembri 2009. Spoločnosť Zinzino AB získala kontrolu nad 97 % hlasov a 92 % imania spoločnosti Zinzino Nordic AB. Do 31. decembra 2014 stúpol vlastnícky podiel na 93 %.

VEDENIE A SPRÁVNA RADA

Spoločnosť Zinzino AB začala svoju činnosť na jeseň 2007. Hlavnou činnosťou spoločnosti je vlastniť a rozvíjať spoločnosti v oblasti priameho predaja a súvisiace obchodné činnosti.

VEDENIE
List View

Dag Bergheim Pettersen
CEO

Rok narodenia: 1970
Pracoval na seniorských pozíciách v spoločnostiach El-giganten a Alcatel a pôsobil ako senior viceprezident spoločnosti NetCom, ktorá je dcérskou spoločnosťou Telia Sonera. Dag má rozsiahle skúsenosti v strategickom vedení spoločností v období rastu a od roku 2012 je CEO spoločnosti Zinzino.

Počet akcií: 1 460 488 akcií triedy B
List View

Henrik Schultz
Produktový manažér

Rok narodenia: 1961
Henrik Schultz dlhé roky pracoval na seniorských pozíciách v medzinárodných a komerčných spoločnostiach. Získal titul MBA a pracoval vo funkciách ako Sales Manager, Marketing Director a CEO. Spoločnosť Zinzino prijala Henrika v roku 2007, predtým bol zamestnaný v spoločnosti Libro Gruppen AB.

Počet akcií: 55 000 akcií triedy B
List View

Fredrik Nielsen
CFO

Rok narodenia: 1977
Fredrik Nielsen získal titul MBA a má rozsiahle skúsenosti zo seniorských pozícií v sektore finančného riadenia. V spoločnosti Zinzino pracuje od roku 2009. Predtým pracoval ako CFO spoločnosti Gymnasium AB.

Počet akcií: 45 000 akcií triedy B
List View

Jakob Spijker
COO Europe

ROK NARODENIA: 1968
Jakob Spijker pracoval na rôznych pozíciách v oblasti logistiky, prepravy a skladového hospodárstva v Švédsku a Holandsku. V spoločnosti Zinzino pracuje od roku 2012. Predtým bol vedúcim pre logistiku v spoločnosti Mediatec Solutions AB.
 

Počet akcií: 15 000 akcií triedy B
List View

Katriin Laanep
Vedúca podpory

Rok narodenia: 1973
Katriin má dlhoročné skúsenosti v oblasti služieb zákazníkom a viac ako 10 rokov skúseností s priamym predajom. V roku 2012 začínala v spoločnosti Zinzino ako pracovníčka podpory a neskôr postúpila na oddelenie podpory pre úroveň Director a oddelenie podpory pre Radu lídrov. Skôr ako sa vypracovala na vedúcu podpory, zastávala funkciu manažérky podpory pre partnerov, kde bola zodpovedná za oddelenia služieb zákazníkom a podpory pre partnerov, úroveň Director a Radu lídrov.
List View

Daniel Vennerstrand
CTO

Rok narodenia: 1976
Daniel Vennerstrand získal titul MSc z počítačových technológií a od roku 2001 pracuje v oblasti rozvoja systémov a riadenia vývoja softvéru. Skúsenosti nazbieral hlavne vo výrobných spoločnostiach, naposledy na pozícii vedúceho vývoja v spoločnosti Intermail.
 
List View

Henrik Hammargren
Vedúci kontroly obchodu

Rok narodenia: 1980
Henrik Hammargren – vedúci kontroly obchodu, Henrik Hammargren je obchodný ekonóm a od roku 2006 pracoval ako kontrolór na seniorských pozíciách niekoľkých spoločností vrátane Autoliv, Elanders a Resia. V spoločnosti Zinzino pracuje od novembra 2018.

Počet akcií: 0
List View

Gabriele Helmer
CMO

Rok narodenia: 1977
Gabriele Helmer získala titul MSc z medzinárodného marketingu a ekonómie a od roku 2001 pracovala na marketingových oddeleniach niekoľkých spoločností vrátane spoločností Lufthansa, Beiersdorf, General Mills a Specsavers. Zároveň má aj skúsenosti s reklamným priemyslom. V spoločnosti Zinzino pracuje od marca 2019.

Počet akcií: 2 150 akcií triedy B
List View

Linda Johnsson
Hodinový manažér

Rok narodenia: 1975
Linda Johnsson ma bakalársky titul (BA) z odboru ľudských zdrojov a mnohoročné skúsenosti v oblasti strategickej práce, rozvoja podnikania, vodcovstva, HR a udržateľnosti na viacerých vysokých postoch. Linda má skúsenosti zo švédskych, ale aj medzinárodných spoločností ako Lionbridge, Entrematic (ASSA ABLOY Entrance Systems) Latour Investment AB a Ligula Hospitality Group.  V spoločnosti Zinzino je zamestnaná od júna 2021.

ahoj

SPRÁVNA RADA
List View

Hans Jacobsson
Predseda

Rok narodenia: 1967
MBA. Pracoval ako CEO spoločnosti Rootfruit Scandinavia AB. V minulosti okrem iného pracoval ako riaditeľ pre financie a zásobovanie spoločnosti General Mills Scandinavia AB, bol partnerom v spoločnosti CR&T Ventures (spoločnosť v oblasti rizikového kapitálu v Buresfärene) a investičným manažérom spoločnosti Investment AB Bure. Má rozsiahle skúsenosti s akvizíciami a odpredajom investícií, obchodovaním na burze cenných papierov a štrukturálnymi transakciami. Okrem toho má veľké skúsenosti s potravinárskymi a spotrebiteľskými výrobkami. Hans Jacobsson je členom správnej rady od roku 2007 a od roku 2009 je jej predsedom.

Počet akcií: 471 215 akcií triedy B
List View

Staffan Hillberg
Člen

Rok narodenia: 1964
Vyštudoval elektrotechniku na Chalmersovej technickej univerzite a titul MBA získal na obchodnej škole INSEAD. Pôsobil ako CEO spoločnosti Wood & Hill Investment AB a CEO portfóliovej spoločnosti Heliospectra AB. Získal bohaté skúsenosti na pozíciách v oblastiach týkajúcich sa medzinárodných prevádzok a financií. V minulosti bol CEO spoločností Yield AB a Scandinavian Financial Management AB, riadiacim partnerom spoločnosti MVI, partnerom spoločnosti CR&T Ventures AB (spoločnosť v oblasti rizikového kapitálu v Buresfärene), CEO spoločnosti AppGate AB, CEO spoločnosti Bonnier online, vedúcim spoločnosti Bonnier Medialab a produktovým manažérom spoločnosti Apple Computer Inc. vo Francúzku a USA. Staffan Hillberg je členom správnej rady od roku 2007.

Počet akcií: 251 414 akcií triedy B
List View

Pierre Mårtensson
Člen

Rok narodenia: 1972
Pierre Mårtensson má titul MBA z obchodnej školy BI Norwegian Business School a bohaté skúsenosti, ktoré získal prácou pre medzinárodné spoločnosti v zahraničí. Pierre Mårtensson k nám prišiel zo spoločnosti Eniro Norway a predtým pracoval na pozícii CEO skupiny Oriflame pre čínsky trh, kde bol zodpovedný za 17 pobočiek. Pierre bol CEO spoločnosti Lux Singapore a South Africa, predtým tri roky pracoval pre spoločnosť Zonavi AS, interaktívnu obchodnú jednotku pre televízne vysielanie v rámci spoločnosti Telenor AS a dva roky strávil v oblasti obchodného poradenstva.

Počet akcií: 0 + 100 000 záruk
List View

Ingela Nordenhav

Ingela je inžinierka z Chalmersovej technickej univerzity a má za sebou dlhú kariéru v spoločnosti Volvo Cars a Trucks. Naposledy pracovala ako manažérka pre globálny marketing v spoločnosti Volvo Trucks, kde okrem iného riadila zmeny spoločnosti v oblasti imidžu a digitalizácie. Má rozsiahle skúsenosti s vývojom výrobkov, riadením kvality, predajom a trhom s náhradnými dielmi. Dvakrát žila a pracovala v zahraničí: v Holandsku a Spojených štátoch amerických. Ingela má bohaté skúsenosti s globálnou prácou, strategickým obchodným riadením a rozvojom obchodu. Veľmi dobre rozumie širokej škále obchodných funkcií, ale je tiež odborníčkou na zákaznícku skúsenosť, marketing a budovanie značky. Od začiatku roka vedie svoju vlastnú poradenskú spoločnosť, ktorá sa zameriava na strategický marketing.
List View

Anna Frick
Člen

Anna Frick, Rok narodenia: 1968
Titul Master of Business Administration zo Stockholm School of Economics. Anna pracovala v oblasti komunikácie a digitálnej transformácie a momentálne je súčasťou vedenia spoločností Fortnox AB (publ), Cell Impact AB (publ), Leo Vegas AB (publ), Lohilo Foods AB (publ), Odd Molly International AB (publ), Svea Ekonomi AB, Above Agency AB a Nadácie pre vojnové deti.