Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Kliknite pre viac informácií.
Cart
Nákupný košík

VÝSKUM A VÝVOJ PRODUKTOV PRE ZDRAVÝ ŽIVOT

Od svojho vzniku v roku 2005 sa spoločnosť Zinzino rýchlo rozrástla.  Spoločnosť so sídlom v Göteborgu aj naďalej rastie, aby mohla do roku 2020 splniť svoj cieľ a zlepšiť zdravie a celkovú pohodu minimálne pre milión zákazníkov. Spoločnosť Zinzino nedávno dosiahla nový míľnik a získala 100 000 zákazníkov. Vyvážená strava je základom pre dlhý... Viac informácií »

OPTIMÁLNE ZDRAVIE

Príliš vysoké hladiny omega-6 mastných kyselín a nedostatok omega-3 mastných kyselín v strave môžu byť pre vaše zdravie škodlivé, ale dosiahnuť správny pomer týchto mastných kyselín je náročné. Spoločnosť Zinzino našla riešenie. Naša iniciatíva Balance Initiative, ktorú riadime v spolupráci s nórskou spoločnosťou Bioactive Foods, ponúka zákazníkom... Viac informácií »

Pôvodný článok:
Stiahnuť PDF

Zinzino is a pioneer in the development of test-based, personalized nutritional supplements

Annika Wihlborg Invest Talks Studio, investtalks.se Zinzino is a global direct sales company based in Scandinavia that manufactures and sells test-based nutritional supplements. Zinzino was founded fifteen years ago and is now a leader in the expansive market for personalized nutrition. Zinzino is a fast-growing company active in... Viac informácií »