Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Kliknite pre viac informácií.
Cart
Nákupný košík

LENE A IB NIELSEN

Na začiatku bol cieľ. Cesta k úspechu!

V roku 1998 som začal svoju vysnívanú prácu, ktorú som miloval, bol som technik pre alarmy. Ale po narodení nášho tretieho dieťaťa v roku 2004 sme sa s manželkou Lenou začali rozprávať o tom, ako si predstavujeme život. Ako väčšina rodičov, aj my sme chceli tráviť s deťmi viac času a Lena chcela zostať s deťmi doma, kým boli malé. V tom čase som mal nízky plat, preto som sa začal obzerať po novej príležitosti, ako získať dodatočný príjem na podporu rodiny.

V roku 2005 prišla príležitosť v spoločnosti Zinzino a rozhodol som sa, že to skúsim na jeden rok, aby som nám zabezpečil dodatočný príjem, čo by Lene umožnilo zostať s deťmi doma.

V januári 2007, práve keď sa narodilo naše štvrté dieťa, som v spoločnosti Zinzino dosiahol úroveň provízie, ktorá nám dovolila dosiahnuť náš prvý cieľ. Vtedy sa všetko zmenilo. Predtým sme sa obávali, že každé ráno sa budeme v zhone a strese snažiť stihnúť všetky termíny. Konečne sme si mohli začať užívať čas strávený s rodinou a rána sa stali našou obľúbenou časťou dňa, pokojné chvíle, ktoré sme trávili spoločne s našimi štyrmi drahocennými deťmi. VIAC INFORMÁCIÍ »

ANITA A MIKKO JARRAH

Ťažké začiatky a víťazný koniec!
Hovorím to zo srdca...

Keď som v roku 2012 začínal v spoločnosti Zinzino, bol som už 13 rokov malým podnikateľom. V roku 2011 som prešiel 2 bankrotmi. Mal som stotisícové dlhy a moje mesačné náklady boli oveľa vyššie, než som si mohol dovoliť. Navyše sa mi rúcal vzťah so snúbenicou Anitou, boli sme odlúčení a bývali sme oddelene.

Na začiatku júna 2011 som išiel na prvú prezentáciu spoločnosti Zinzino. Môj dobrý priateľ Manu Rekola sa rozhodol, že práve Zinzino je príležitosť na zlepšenie rodinných financií. Bol si istý, že dokáže vybudovať veľkú podnikateľskú sieť vo Fínsku a po celom svete. Moje rozhodnutie uľahčil svojím nákazlivým nadšením.

Od tety som si požičal peniaze na začiatok a mal som iba jediný cieľ, vrátiť jej peniaze do 30 dní. Keď sa mi to podarilo, začal som sa sústrediť na to, aby som rovnako pomohol aj svojim priateľom. Pamätám si, ako som po nociach sníval o tom, že ak by sa mi podarilo dosiahnuť úroveň Crown, mal by som dosť peňazí na vyrovnanie svojich dlhov. Ale zároveň som si uvedomoval, že aj 1 000 km dlhá cesta sa musí začať prvým krokom. VIAC INFORMÁCIÍ »

KINE A ØYVIND LIEN

Láska a starostlivosť. Krok za krokom.

Po desiatich rokoch súkromného podnikania a úžasnom období rastu mojej stavebnej firmy som v roku 2008 na začiatku finančnej krízy v Nórsku začal čeliť obrovskému poklesu financií. V tom istom čase Kine bojovala so zdravotnými problémami, už od puberty má artritídu. Jej zdravotný stav sa zhoršil tak veľmi, že už nemohla pracovať na plný úväzok.

Trávil som dlhé pracovné dni v Osle a niekoľko hodín som cestoval do práce a z nej. Bol som vyčerpaný a uvedomil som si, že potrebujem zmenu. Mal som pocit, že môj život je prázdny, že iba pracujem alebo cestujem, bol som veľmi frustrovaný a necítil som sa v svojej koži.

Pamätám si, že raz neskoro večer sme sa s Kine rozprávali, súrne sme potrebovali zmenu a chceli sme znovu žiť svoj život. Všetko som si uvedomil, keď moja žena zrazu povedala, „Øyvind, chcem späť svojho muža.“ Trafila klinček po hlavičke, aj ja som sa chcel opäť nájsť. Chcel som, aby mi život znovu dával zmysel a inšpiroval ma, nechcel som sa iba pachtiť za finančnými uzávierkami. VIAC INFORMÁCIÍ »

KERSTIN A THIM ÖHMAN

Cesta sa iba začína.
Ešte toho musíme veľa urobiť!

KERSTIN:
20 rokov som pracovala ako optička v nemocnici v Švédsku a zrazu som si uvedomila, že nežijem svoj vysnívaný život. Počas tých 10 rokov som síce svoju prácu milovala, ale každý rok mi pribúdal stres. Každý deň mi pribúdali pacienti a dennodenne som cítila, že mám na každého z nich menej času. Okrem toho som mala pocit, že nie som dostatočne ocenená. Mala som málo voľného času a nedostatok energie. Túžila som získať od života viac a viac aj dávať. V roku 2005 som našla riešenie, spoznala som spoločnosť Zinzino a vedela som, že to je príležitosť urobiť pre seba niečo nové, a to v tíme, ktorý by mi pomohol rozvíjať svoje zručnosti a zvýšiť svoj príjem.

THIM:
V roku 2006 som po 17 rokoch v účtovníckej profesii predal svoju firmu. Prvých desať rokov bolo inšpiratívnych, ale potom som už nemal chuť pracovať každú jar 60 – 100 hodín týždenne, prichádzal som o najlepšie ročné obdobie! Chcel som si vytvoriť pasívny príjem, venovať sa podnikaniu s realitami a naučiť sa investovať. Po pár rokoch som zistil, že moje vzdelávanie v oblasti investícií je veľmi drahé. Bolo to ťažké obdobie, ale nič by som na tom nezmenil, pretože som mal výnimočnú možnosť precvičiť si zručnosti finančného prežitia. VIAC INFORMÁCIÍ »

MIIKKA PEURAVIRTA
A MIIA ROIHAS

Túžime pomáhať ľuďom získať viac voľného času a žiť zdravý život!

MIIKKA:
V roku 2011 som pracoval ako riaditeľ predaja v mediálnej a reklamnej spoločnosti, bol som zamestnaný, ale chcel som začať naplno podnikať.

Spoznal som spoločnosť Zinzino a najprv som ju päťkrát slušne odmietol, až potom som si o spoločnosti niečo zistil a pochopil som, že to je vhodná príležitosť, ktorú by som mal aspoň skúsiť. Jedna z najväčších životných zmien, ktoré mi priniesla spoločnosť Zinzino, je môj osobnostný rast. Moji blízki vravia, že som sa stal lepším priateľom, manželom, otcom a obchodným lídrom.

MIIA:
Pracovala som v škôlke, mala som príliš veľa odpracovaných hodín, ale napriek tomu som nezarobila dosť. Tiež som chcela tráviť viac času so svojím dieťaťom. V tom čase sme žili ako každá bežná rodina, nemali sme veľa voľného času ani peniaze na cestovanie. O spoločnosti Zinzino som sa dopočula v roku 2011, ale na začiatku som bola veľmi skeptická. Aj napriek tomu som sa v roku 2012 rozhodla, že začnem podnikať na plný úväzok, môj manžel v spoločnosti Zinzino pracoval už 9 mesiacov a ja som na vlastné oči videla, o čom to skutočne je. VIAC INFORMÁCIÍ »