Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Kliknite pre viac informácií.
Cart
Nákupný košík

BUDUJTE SVOJU BUDÚCNOSŤ UŽ DNES

Ako partner spoločnosti Zinzino zastupujete výhradne medzinárodné špičkové produkty Zinzino. Okamžite môžete začať so súkromným podnikaním s minimálnym finančným rizikom. Pridať sa môžete bezplatne a na svoju prvú objednávku získate zľavu. Existuje lepší spôsob, ako si môžete privyrobiť alebo pracovať na plný úväzok, než možnosť podeliť sa o výrobky, ktoré milujete, a predávať ich? Rozhodnete sa koľko chcete pracovať a kam sa chcete dostať – my vás na vašej ceste podporíme.

ZARUČENE NAJLEPŠIE PRODUKTY
V SVOJEJ TRIEDE

V spoločnosti Zinzino poskytujeme výrobky najvyššej triedy, na špičkovej úrovni, vyrobené na mieru v rámci nového vedného odboru farmakonutrície, ktorá využíva aktívne výživné látky z jedla na boj proti nerovnováham moderného životného štýlu. Získajte viac informácií o našej produktovej filozofii a produktoch v našom obchode

OVERENÝ OBCHODNÝ SYSTÉM

Pracujte, koľko chcete, a zarábajte, koľko chcete, o tom je sloboda! Ako nezávislý partner budete mať k dispozícii zavedenú značku, overené výrobky a systém školení a marketingu. So spoločnosťou Zinzino môžete využiť svoje osobné ambície, získať vysnívaný životný štýl a dosiahnuť svoje životné ciele. Mnoho našich partnerov začína na čiastočný úväzok a pracujú 10 – 15 hodín týždenne. Môžete pracovať odkiaľkoľvek a prispôsobiť si pracovný čas tak, aby vám vyhovoval. Niektorým stačí, že získajú dodatočný príjem, iní začnú pracovať na tom, aby si v spoločnosti Zinzino vybudovali kariéru, ktorá im poskytne čas, flexibilitu a príjem, ktorý potrebujú na svoj vysnený život. Zistite viac o niektorých úspechoch našich partnerov .

PRVOTRIEDNE VZDELÁVANIE

BUĎTE NAJLEPŠÍ. UČTE SA OD NAJLEPŠÍCH.

Síce pracujete sami na seba, ale my sme v tom s vami. Ako spoločnosť, spolu s lídrami nezávislých partnerov, kladieme dôraz na vzdelávanie, školenia a osobnostný rast, aby sme zaručili úspech motivovaných a schopných partnerov. Usporadúvame mnohé miestne, štátne a medzinárodné podujatia, aby sme sa vzdelávali a oslavovali výsledky spoločne ako jeden tím. Kladieme dôraz na čítanie a počúvanie. Keď sa stanete partnerom, získate prístup k nášmu vzdelávacieho programu Go Core a môžete sa učiť od najlepších prednášajúcich a trénerov v našej oblasti, ktorí vám pomôžu rozvíjať dôležité zručnosti. VIAC INFORMÁCIÍ »

ATRAKTÍVNY PROGRAM NA ZÍSKANIE AUTA

ÚSPEŠNÁ JAZDA. VO VLASTNOM ČIERNOM AUTE. Aktívny partner na úrovni Diamond a vyššie spĺňa podmienky nášho exkluzívneho programu na získanie auta. Vaše auto by malo byť čierne, nemalo by byť staršie ako 6 rokov a na stranách by ho mali zdobiť strieborné pásy Zinzino. To je všetko! Vieme, že väčšina z vás má jasnú predstavu o svojom vysnívanom aute, preto chceme, aby ste si sami vybrali auto, v ktorom budete jazdiť. Tento lukratívny bonus stojí za námahu. V rámci programu sa kvalifikovalo už viac ako 500 partnerov a na úrovni Diamond pribúdajú každý mesiac noví partneri, ktorí môžu tento vysnívaný bonus využiť!

PRIATEĽSTVÁ NA CELÝ ŽIVOT

Predstavte si, že začínate podnikať s najlepšími priateľmi a všetci vaši spolupracovníci robia to isté! Priateľstvá často stoja na spoločných hodnotách, záujmoch a svetonázoroch. S ľuďmi, s ktorými máte rovnaké sny, ciele a výzvy, si budete rozumieť aj po skončení pracovného dňa. V rodine Zinzino (áno, hovoríme si rodina) zistíte, že ľuďom na sebe navzájom záleží – a to nielen pri podnikaní, ale aj na hlbšej ľudskej úrovni.

VIAC INFORMÁCIÍ »