Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Kliknutím zobrazte více informací.
Cart
Váš nákupní košík

VÝZKUM A VÝVOJ PRODUKTŮ PRO ZDRAVÝ ŽIVOT

Původní článek
Stáhnout PDF

Zinzino se od svého vzniku v roce 2005 rychle rozrůstá.  Společnost se sídlem v Göteborgu i nadále expanduje a za cíl si dává pečovat do roku 2020 o zdraví a pohodu milionu zákazníků. Nyní Zinzino dosáhlo prvního milníku, 100 000 zákazníků.

Vyvážená strava je základním předpokladem zdravého a dlouhého života. Už dlouho se ví, že rybí olej s omega-3 kyselinami patří mezi nejlepší doplňky, které pomáhají udržovat tělo v rovnováze. Jenže způsob stravování a jeho vliv na naše zdraví se v posledních desetiletích zásadně proměnily.

Pro dosažení správné rovnováhy esenciálních mastných kyselin v těle přišlo Zinzino s chytrým řešením. Náš koncept zahrnuje tzv. „Balance Test“, který zákazníkům umožňuje snadno nalézt vyváženou hladinu esenciálních mastných kyselin v krvi. „Tento test vyvinulo Zinzino ve spolupráci s norskou společností Bioactive Foods. Test lze provést v klidu domova a výsledky vyhodnotí akreditovaná laboratoř. Zákazník se pak dozví přesnou hladinu esenciálních mastných kyselin v krvi. Podle výsledků může klient upravit svůj příjem omega-3,“ říká Dag Bergheim Pettersen, CEO společnosti Zinzino, a dodává: „V návaznosti na test Zinzino nabízí celou řadu produktů.“ Mezi ně patří oleje či kapsle, které zákazníkům pomohou dosáhnout doporučené hladiny mastných kyselin.

Společnost chápe vývoj produktů jako jeden z hlavních faktorů úspěšného růstu a rozvoje. Aktuální novinkou je unikátní BalanceOil AquaX – olej smíchaný s vodou. Olej se ve vodě rozpustí a zákazník se tak může těšit z nápoje s jemnou citronovou příchutí bez větších známek olejnaté textury. „Jde o významný pokrok, na nějž jsme patřičně hrdí. Vyvinuli jsme výrobek, který se snadno užívá a může pomoci posílit imunitní systém. Máme obrovskou radost z toho, že se nám olej podařilo smísit s vodou. Teď jsme zvědaví, kam až nás tato technologie dovede v nadcházejících fázích vývoje,“ těší se Dag Bergheim Pettersen.

Loni v létě firma začala prodávat v dalších 19 zemích. Díky vlastnímu zázemí pro výzkum, vývoj a výrobu se může Zinzino spolehnout na velmi vysokou kvalitu ve všech ohledech bez toho, aby narostly výrobní náklady. „Náš potenciální trh je obrovský. Vzhledem k tomu, jaké produkty máme v portfoliu, pevně věřím, že svých cílů dosáhneme. Naši zákazníci a partneři by měli vnímat, že se rychle rozvíjíme a zároveň nabízíme nejlepší produkty,“ shrnuje Dag Bergheim Pettersen. O společnosti: Zinzino se řadí mezi přední evropské firmy přímého prodeje. Společnost prodává výrobky ve dvou produktových řadách. Zinzino Health se zaměřuje na dlouhodobé zdraví, zatímco pod značkou Zinzino Coffee se skrývají kávovary s příslušenstvím. Zinzino má zastoupení v EU, Norsku, na Islandu, ve Spojených státech amerických a v Kanadě – celkem ve 33 zemích. V současnosti firma čítá přes 100 zaměstnanců, z nichž 70 pracuje v göteborgské centrále. Zinzino se od svého vzniku v roce 2005 rychle rozrůstá.  Společnost se sídlem v Göteborgu i nadále expanduje a za cíl si dává pečovat do roku 2020 o zdraví a pohodu milionu zákazníků. Nyní Zinzino dosáhlo prvního milníku, 100 000 zákazníků. Výzkum a vývoj produktů pro zdravý život. Dag Bergheim Pettersen, CEO společnosti Zinzino

Původní článek
Stáhnout PDF