Cart
Shopping cart


Vážený zákazníku!

Vaše podpora je tady


Vážený zákazníku!

Vaše podpora je tady

Zde jsou některé z častých otázek

  1. Přihlaste se ke svému účtu pomocí svého Customer ID a hesla.
  2. Klikněte na „přihlásit se“ a zadejte své Customer ID a heslo.
  3. Klikněte na „informace o uživateli”.
  4. Klikněte na tlačítko „aktualizovat“.

Vaši objednávku odešleme okamžitě poté, co obdržíme vaši platbu.

Jakožto zákazník s předplatným máte nárok na doručení potravinových doplňků na míru domů, a to s automatickým doplňováním každý druhý měsíc. Balíček, který bude obsahovat dvojnásobný počet produktů uvedených ve Vašem měsíčním předplatném, obdržíte každý druhý měsíc. Děláme to proto, abychom významně snížili naši uhlíkovou stopu a o polovinu snížili náklady na dopravu.

Balíček můžete sledovat po přihlášení ke svému účtu. Můj účet > Objednávky.

Našeho vztahu si velice vážíme, a proto Vás vždy informujeme i o těch nejmenších úpravách cen, které potřebujeme udělat. Důvodů může být mnoho, například aktuální situace ve světě, globální inflace, zvýšení cen zboží, jakož i navýšení nákladů na vývoj, zasílání a vylepšování naší vyhledávané produktové řady.

Pokud jste stále v závazném období, Vaše aktuální ceny budou platné po dobu jeho trvání. Po jeho skončení Vám budou účtovány nové ceny. Pokud máte nějaké otázky, které se týkají Vašeho předplatného, kontaktujte náš zákaznický servis.

Přístup k výsledkům svého testu najdete na zinzinotest.com poté, co zadáte ID kód svého testu.

Balíček můžete sledovat po přihlášení ke svému účtu. Přihlášení > Můj účet > Objednávky.

Všechny testy ze suché kapky krve od společnosti Zinzino jsou vědecky podložené, důvěrné a prováděné doma. Platnost a přesnost testů podléhá nejpřísnějším lékařským metodám. Všechny vzorky krve jsou nezávisle spravovány a anonymně analyzovány společností Vitas, což je smluvní laboratoř se sídlem v norském Oslu. Vitas má GMP certifikaci a 25leté zkušenosti v poskytování vysoce kvalitních chromatografických analytických služeb na míru. Je založená na špičkových znalostech a technologiích. Laboratoř Vitas je uznávána jako špičkový hráč v oblasti testování ze suché krevní kapky a její původ lze najít na oddělení výživy na Institutu základních lékařských věd při Univerzitě v Oslu, což je největší oddělení výživy v Evropě. Tato společnost má kolaborativní partnerství se Světovou zdravotnickou organizací.

Podrobné informace o našich testech

Nenašli jste odpověď?

Přečtěte si časté dotazy ohledně předplatných, produktů a dalších služeb.

Potřebujete pomoc?

Chatujte s námi

Chat můžete zahájit kliknutím na logo chatu v dolní části stránky.

Zavolejte nebo nám pošlete e-mail

Spravujte svůj účet Zinzino:

Upravit osobní nastavení
Zobrazit a sledovat objednávku
Spravovat předplatná
Pozvat přátele s naším věrnostním programem Z4F
Aktualizovat platbu