Alexander Reuter

Zinzino Independent Partner

Vítejte! Jsem Váš nezávislý poradce, který Vás povede na Vaší cestě za zdravím.

Cart
Shopping cart

„Hledáme lídry, průkopníky a hybatele změn“

Hilde Rismyhr Sæle, zakladatel společnosti Zinzino

Utvářejte s námi budoucnost výživy

Vyzkoušejte to. Sdílejte to. Přidejte se k naší komunitě

Spuštění ve 3 snadných krocích

1 – Přidejte se

Staňte se zdarma součástí naší komunity, nebo si vyberte naši sadu Ultimate Partner Kit a získejte nárok na plné vrácení peněz za věrnost.

2 – Budujte

Navyšte svoji zákaznickou základnu, dostávejte provize z přímého prodeje a produkty zdarma.


3 – Rosťte

Začněte s vytvářením svého vlastního týmu a zvyšujte svoje potenciální možnosti na vyšší provize.

Proč my? Poslechněte si naše partnery z celého světa

Thim a Kerstin Öhmanovi, ambasadoři

„Opravdu se nám líbí ta skutečnost, že nebudujeme byznys jen pro sebe. Se společností Zinzino budujeme hnutí, kde dáváme lidem šanci na lepší život, jeden úspěšný příběh za druhým.“

Ambassador Vibecke Steinsvik Parr

„Jsem nadšenou zastánkyní vizionářského vedení lidí a jsem moc ráda mezi inspirativními lidmi, kteří sdílejí stejný sen a moji lásku k preventivnímu zdraví!“

Přidejte se k naší komunitě

Dalších 20 000+ přátel čeká na příležitost

Pracujte, jak moc chcete

…a kdekoliv si přejete

Prozkoumejte náš Digital Tool Kit

Zinzino Hub

Udržujte si nadhled a pracujte proaktivně s novými potenciálními zákazníky. Náš systém správy kontaktů vám dává kompletní přehled o vašem rostoucím podnikání.

Zinzino Mobile App

Nezbytný nástroj pro vyhledávání nových obchodních případů, pomocí kterého se propojíte a zkontaktujete s členy svého týmu, potenciálními a stávajícími zákazníky a budoucími partnery. Je ideální, když jste v pohybu a potřebujete pracovat ze svého mobilu.

Zinzino aplikace GoCore

Objevujte každý měsíc nový a zasvěcený obsah, včetně motivačních videí a inspirativních proslovů. Naše interní vzdělávací platforma je nastavena tak, aby podněcovala celkový osobní růst, zvyšovala vaše schopnosti vést lidi a směřuje k tomu, aby se z vás stali odborníci na víceúrovňový marketing.

Pomozte nám, aby se o preventivním zdraví diskutovalo na globální úrovni

Jsme průkopníci personalizované výživy s kořeny v odvětví, které řídí budoucnost nakupování. Věříme v budování udržitelného byznysu s trvalým úspěchem a dělání správných věcí ze správných důvodů.

Dělat něco navíc se nám vždy vyplácí

Věříme ve skutečné motivace, které ocení a odmění tvrdou práci, vytrvalost a nadšení. Od bezprostředních ocenění odznakovými tituly a oslavy úspěchů na našich akcích po bonusy v podobě vozů a cest po celém světě. Třikrát ročně nabízíme šanci získat nárok na naše exkluzivní bonusové výlety, které plně hradíme, do námi pečlivě vybraných luxusních exotických destinací.

Stejně jako míchání byznysu se zábavou

Jsme odhodláni dosahovat našich životních cílů a plnit si svoje sny. Oslavujeme úspěchy a učíme se ze svých chyb. Společně rosteme, inspirujeme jeden druhého a dáváme si výzvy. Jsme v tom společně. Proč? Protože život tak přináší mnohem více radosti.

Další dotazy?

Připravíme Vás na to hned. Připojte se k naší komunitě a staňte se zdarma její součástí, nebo si vyberte naši sadu Ultimate Partner Kit, se kterou získáte kvalifikaci na plné vrácení peněz za věrnost. Budujte své podnikání a navyšujte svoji zákaznickou základnu, dostávejte provize z přímého prodeje a produkty zdarma. Rozšiřujte své podnikání – vytvořte svůj vlastní tým a zvyšujte svoje potenciální možnosti na vyšší provize.

Ultimate Partner Kit

Dostanete slevy z Vaší první objednávky, provize z přímého prodeje, pravidelný příjem a produkty zdarma v našem Programu odměn. Je to také nejrychlejší cesta k dosažení lifestylových odměn, bonusů na auto a exkluzivních motivačních výletů. Získáte okamžitá uznání titulů a možnost oslavit své úspěchy na našich akcích. Třikrát ročně nabízíme šanci získat nárok na naše exkluzivní bonusové výlety, které plně hradíme, do námi pečlivě vybraných luxusních exotických destinací.

Všechny plnoleté osoby se mohou zdarma zaregistrovat jako Independent Partner. Independent Partners Zinzino mají různé zkušenosti a nacházejí se v různých fázích života. Vy sami rozhodujete o tom, kolik hodin a vlastního času chcete investovat. Společnost Zinzino Partnerům poskytuje nástroje a infrastrukturu, díky které, za předpokladu, že postupujete podle systému, můžete docílit úspěchu. Není to vyžadováno, ale můžete si zakoupit jednu z našich Produktových sad pro Partnery, které obsahují produkty a základní školicí materiály za zvýhodněnou cenu.

Ano. Nenajdete zde žádné počáteční náklady, řešení logistiky, přetahování se o nástroje týkající se nových obchodních případů, promo materiály nebo digitální podklady, abyste mohli začít. To vše je na nás. Můžete si zvolit stát se zdarma součástí naší komunity, nebo si vyberte naši sadu Ultimate Partner Kit a získejte nárok na plné vrácení peněz za věrnost.

Abyste se stal(a) aktivním Partnerem, musíte mít v rámci měsíční kvalifikace alespoň čtyři (4) body za Osobní Zákazníky. Navíc potřebujete každý měsíc získat 20 Kreditů od Vašich osobních zákazníků i Vašich vlastních objednávek produktů.

A chcete, aby to bylo možné? Tohle je kariéra, které nastavujete limit Vy. Je to o úžasné flexibilitě. Stanovujete si svou vlastní pracovní dobu a rozhodujete o času, který chcete investovat. Někteří Partneři jsou spokojení s tím, že to mají jako vedlejší příjem, zatímco jiní tvrdě pracují, aby se ze Zinzino stala kariéra, která jim poskytne časovou i finanční svobodu, což znamená žít vysněný život. Zinzino je zavedená celosvětová značka zdraví a wellness. Připojíte se tak ke komunitě Partnerů s exkluzivními právy sdílet naše testované, vědecky ověřené produkty se světem, který se stále více zaměřuje na lepší zdraví. Existuje systém pro budování Vašeho podnikání a my Vám poskytneme školení, vzdělávání, inspiraci, digitální prodejní nástroje a marketingové materiály.

Pokud máte zájem utvářet s námi budoucnost světa výživy a zároveň si budovat své vlastní podnikání, zde si můžete přečíst více o tom, jak se stát Nezávislým Partnerem Zinzino.

Přidáte se ke globální komunitě wellness konzultantů, kteří tvoří trend personalizované výživy a ukazují cestu ke zdravějšímu způsobu života a lepšímu životu pro všechny.

Jako Nezávislý partner budete hrát zásadní roli při poskytování těchto služeb v podobě nabídky osobní konzultace, prodej potravinových doplňků na míru a poskytování vlastních písemných důkazů o tom, že naše produkty fungují tak, jak mají.

Na naší stránce Příležitost najdete další informací.

Zinzino tým partnerské podpory je zde pro Vás!