Tomáš Moučka

Zinzino Independent Partner

Vítejte! Jsem Váš nezávislý poradce, který Vás povede na Vaší cestě za zdravím.

Cart
Shopping cart
Health • neděle 5. září 2021 • 3 min

Mohou správné vitamíny posílit můj imunitní systém?

podle Zinzino

Všichni víme, jaké to je, když práce začne nabírat na obrátkách a naším nejlepším přítelem se najednou stane výdejní okénko za rohem. Stres, nedostatek spánku nebo času na návštěvu fitness centra nás vždycky dostane. Abychom zajistili, že nás tak důvěrně známý chlad nesrazí do kolen, potřebujeme všichni čas od času pomoc, abychom si udrželi normálně fungující imunitní systém.

Pro mnohé z nás je dobrým řešením zvolit užívání multivitamínů s minerály a dodat tak svému tělu každodenně potřebné živiny. Není to však náhrada zdravé a dobře vyvážené stravy. Doplněk stravy se prostě nemůže vyrovnat biologicky aktivním sloučeninám, kterými oplývají dobře zásobené spíže, a tak se především nezapomeňte zaměřit na tuto věc jako na celek, zejména pak na to, co máte na talíři. Mnoho potřebných vitamínů, minerálů a dalších mikroživin získáte ze stravy bohaté na vlákninu, například z hnědé rýže a bulguru, jakož i z masa, drůbežího a rybího, ovoce, zeleniny, fazolí a obilnin. Dodržování zdravého životního stylu je však někdy opravdu o hledání kompromisu, a tak když cítíte potřebu překlenout výživovou propast, pamatujte na to, abyste v regálu nesáhli po jakémkoliv doplňku stravy. Správný druh vysoce kvalitních doplňků odvede řádně svou práci a Vaše tělo ochrání v první obranné linii. Ujistěte se, že jste si vybrali přípravek se všemi vitamíny, minerály a fytonutrienty, které Vaše tělo potřebuje.

Multivitamín s 22 vitamíny a minerály v jedné jediné kapsli

Jste-li jako většina z nás stále v poklusu a s hromadou věcí k pamatování, nedělejte si svá rána těžší, než už jsou! Vyberte si multifunkční, čistě přírodní doplněk stravy se všemi živinami, které potřebujete, v jedné a snadno polykatelné kapsli. Xtend+ od společnosti Zinzino, mezinárodní značky v oblasti zdraví a wellness, je pokrokový, multi-imunitní doplněk stravy s nejméně 22 esenciálními vitamíny, minerály a fytonutrienty dohromady. Protože naši současnou stravu tvoří až 70 % vysoce zpracovaných potravin s nízkým obsahem esenciálních mikroživin, museli byste denně sníst více než 3 000 kalorií jídla s maximálním obsahem živin, abyste z potravy tyto živiny získali! Jedinečné spojení v přípravku Xtend+ také obsahuje 1-3, 1-6 beta glukany získávané z pekařského droždí, které společně s ostatními mikroživinami podpoří Váš imunitní systém, zdravé kosti a fungování kloubů.

xtend.jpeg

Každé tělo je jiné

Díky čistě přírodním látkám v přípravku Xtend+ bude tento doplněk stravy ideálním multivitamínem stejnou měrou pro osoby holdující masu, vegetariány i vegany. Komu by se nelíbil nápad mít vitamín C z bobulí aceroly, vitamín B z pohanky, karotenoidy, xantofyly a polyfenoly z mnoha druhů ovoce, koření a zeleniny?

A nezapomeňte. Čistě přírodní také znamená to, že doplněk stravy neobsahuje tradiční protispékavé látky a objemová činidla, které jsou nutné při výrobním procesu. Místo toho obsahuje přírodní alternativy získávané z kokosu, rýže a brambor. Každé tělo je jiné, ale všechna si zaslouží tu nejlepší péči. Ujistěte se, že si zvolíte doplněk stravy na míru, který funguje na Vás a Vaše konkrétní potřeby. Xtend+ je obsažen ve zdravotním protokolu společnosti Zinzino, výživovém plánu na míru, který Vám poskytne podrobné instrukce, jaké doplňky stravy potřebujete k vyvážení, obnově a podpoře svých buněk, střev a imunitního systému.