Tomáš Moučka

Zinzino Independent Partner

Vítejte! Jsem Váš nezávislý poradce, který Vás povede na Vaší cestě za zdravím.

Cart
Shopping cart

BalanceOil

Proč bych měl mít v rovnováze
my omega-3 hladiny?

Naše moderní strava je chudá na klíčové živiny, obsahuje příliš mnoho omega-6 a málo omega-3.


Kupte si náš bestseller

Vrátili jsme doplňky stravy Omega-3 k jejich přírodnímu původu.

60% čistého rybího oleje z malých, volně žijících ryb.

40% extra panenský olivový olej z oliv před sklizní.

Olivy před sklizní obsahují stejné antioxidanty, které se přirozeně nacházejí v rybách, a udržují tak v těle čerstvé a účinné omega-3 mastné kyseliny.

Ve své vlastní lize

Náš revoluční BalanceOil+ s čistým rybím olejem a prvotřídním extra panenským olivovým olejem zajišťuje vstřebávání živin v těle. Náš průkopnický BalanceTest to dokazuje.

První veganská alternativa na trhu

Jedná se o synergicky působící směs oleje z mořských mikrořas s vysokým obsahem omega-3, extra panenského oleje z nedozrálých oliv bohatého na polyfenoly, oleje ze semen Ahiflower® se SDA a veganského vitamínu D3.

Snadno spolknutelné měkké gelové kapsle

Tekutá forma není ten správný šálek čaje pro každého. Vyzkoušejte náš bestseller v měkkých gelových kapslích s extraktem z olivových plodů a kakaovým práškem.

Prozkoumejte naši nabídku čerstvých a ochucených produktů

Vyberte si mezi různými přírodními příchutěmi a ve vodě rozpustným složením

Často kladené otázky

Olivový olej! Většina tradičně zpracovávaných doplňků stravy s obsahem Omega na trhu má v těle jen malý nebo žádný účinek. Živiny Omega-3 obsažené v rybím oleji nejsou dostatečně čerstvé a účinné, aby se v těle vstřebaly. Aby měl rybí olej dlouhodobé zdravotní účinky, musí být chráněn stejně silnými antioxidanty, které jsou přirozeně přítomny v rybách. BalanceOil+ je směs čistého rybího oleje a extra panenského olivového oleje plná polyfenolů - rostlinných ekvivalentů antioxidantů obsažených v rybách. Výsledek? Doplněk stravy Omega, který má ve skutečnosti blíže k tučným rybám než k rybímu oleji. A náš BalanceTest to dokazuje písemně.

Zinzino BalanceOil+ je založen na složkách z přírodních zdrojů. Rybí oleje, které používáme, jsou primárně získávány z krátkověkých drobných mořských ryb, jako jsou sardinky a ančovičky.

Extra panenský olivový olej lisovaný za studena pochází ze španělské olivy Picual, která byla vybrána pro své bohatství na omega-9 a velmi vysoký obsah antioxidantů. Olivy jsou v předsklizňové kvalitě, ,kdy se odstraní pecky a za studena se lisují pouze plody, čímž vzniká extra panenský olivový olej s velmi vysokým obsahem mimořádně účinných antioxidantů, tzv. polyfenolů.

Používáme přírodní vitamín D3 (cholekalciferol) vyráběný z lanolinu. Lanolin je přirozeně vznikající tuk, který můžeme nalézt v ovčí vlně.

Výzkumy našich vědců prokázaly, že při správném užívání Zinzino BalanceOil+ se na základě výsledků Balance Testu projeví přínosy již za 120 dní (doba potřebná k regeneraci buněk ve vašem těle). Doporučujeme provést test před zahájením užívání Balance Oil, abyste zjistili svůj poměr, a poté znovu po 120 dnech, abyste mohli sledovat svůj pokrok a upravit příjem.

Podporováno vědou. Schváleno dětmi. 

Vhodné pro děti, příchuť Tutti frutti a konkrétní doporučení pro dávkování.