Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Kliknutím zobrazte více informací.
Cart
Váš nákupní košík
KORPORÁTNÍ INFORMACE

Rozhodující podíl ve společnosti Zinzino Nordic AB jsme v roce 2009 získali jednak pomocí řízeného vydání akcií pro akcionáře společnosti Zinzino Nordic AB, jednak prostřednictvím přednostních práv na upisování akcií z prosince téhož roku. Tím získalo Zinzino AB kontrolu nad 97 % hlasů a 92 % kapitálu ve společnosti Zinzino Nordic AB. Ke dni 31. prosince 2014 podíl vzrostl na 93 %.

VEDENÍ A PŘEDSTAVENSTVO

Společnost Zinzino AB začala fungovat na podzim roku 2007. Firma se zabývá především vlastnictvím a rozvíjením společností, které se věnují přímému prodeji a příbuzné obchodní činnosti.

VEDENÍ FIRMY
List View

Dag Bergheim Pettersen
CEO

Rok narození: 1970
Seniorní pozice v Elgiganten a Alcatelu, rovněž působil jako Senior Vice President v NetCom, dceřinné společnosti TeliaSonery. Dag má rozsáhlé zkušenosti se strategickým vedením v rozvíjejících se společnostech a v Zinzino pracuje od roku 2012 jako CEO.

Počet akcií: 1 460 488 akcií třídy B
List View

Michael Perry
COO pro USA

Rok narození: 1953
Michael Perry má rozsáhlé zkušenosti ze seniorních pozic v řadě různých společností. Získal titul MBA a kromě jiného pracoval jako Sales Manager, Chief Operating Officer a CEO. Rovněž má značné zkušenosti s přímým prodejem. Michael do Zinzino LLC přišel v březnu 2013 jako COO pro americký trh.

Počet akcií: 0 + 100 000 warrantů
List View

Henrik Schultz
Product Manager

Rok narození: 1961
Henrik Schultz má dlouholeté zkušenosti ze seniorních pozic v mezinárodních komerčních společnostech. Má titul MBA a pracoval jako Sales Manager, Marketing Director a CEO. Před příchodem do společnosti Zinzino v roce 2007 pracoval v Libro Gruppen AB.

Počet akcií: 55 000 akcií třídy B
List View

Fredrik Nielsen
CFO

Rok narození: 1977
Fredrik Nielsen má titul MBA a rozsáhlé zkušenosti ze seniorních pozic ve finančním managementu. V Zinzino pracuje od roku 2009. Předtím dělal finančního ředitele v Gymnasium AB.

Počet akcií: 45 000 akcií třídy B
List View

Jakob Spijker
COO Europe

Rok narození: 1968
Jakob Spijker má za sebou různé pozice v logistice, přepravě a skladování ve Švédsku a Nizozemsku. V Zinzino je od roku 2012. Předtím řídil logistiku v Mediatec Solutions AB.
 

Počet akcií: 15 000 akcií třídy B
List View

Katriin Laanep
Head of Support

Rok narození: 1973
Katriin má dlouholeté zkušenosti se zákaznickými službami a přes 10 let praxe z odvětví přímého prodeje. Do společnosti Zinzino nastoupila roku 2012 jako zaměstnankyně podpory a časem se posunula na vedoucí pozici v oddělení podpory pro řízení podniku a radu lídrů. Před povýšením pracovala jako manažerka podpory partnerů s odpovědností za oddělení zákaznických služeb a podporu partnerů, řízení podniku a radu lídrů.
List View

Daniel Vennerstrand
CTO

Rok narození: 1976
Daniel Vennerstrand získal titul MSc. v počítačovém inženýrství a od roku 2001 pracuje v oblasti systémového vývoje a managementu softwarového vývoje. Zkušenosti nasbíral především ve výrobním sektoru, naposledy v Intermailu, kde působil jako Head of Development.
 
List View

Henrik Hammargren
Head of Business Control

Rok narození: 1980
Henrik Hammargren – Head of Business Control, je podnikový ekonom a od roku 2006 vystřídal post seniorního kontrolora v několika firmách, jako byl například Autoliv, Elanders a Resia. V Zinzino pracuje od listopadu 2018.

Počet akcií: 0
List View

Gabriele Helmer
CMO

Rok narození: 1977
Gabriele Helmer má titul MSc. z mezinárodního marketingu a ekonomie a od roku 2001 pracovala v marketingovém oddělení řady společností včetně Lufthansy, Beiersdorfu, General Mills nebo Specsavers a působila rovněž v reklamním průmyslu. V Zinzino pracuje od března 2019.

Počet akcií: 2 150 akcií třídy B
List View

Geir Smolan
MD Faun

Geir získal titul MSc. v chemii a má hodně zkušeností se systémy řízení jakosti, bezpečností potravin a také s bezpečností a ochranou zdraví. V těchto oborech rovněž publikoval několik knih. Do společnosti Zinzino přišel roku 2014 jako Quality Manager a v září 2017 se stal CEO společnosti Faun Pharma.

ahoj

PŘEDSTAVENSTVO
List View

Hans Jacobsson
Předseda

Rok narození: 1967
MBA. Pracoval jako CEO společnosti Rootfruit Scandinavia AB. Dříve působil mimo jiné jako Finance a Supply Chain Director v General Mills Scandinavia AB, společník v CR&T Ventures (společnost rizikového kapitálu, Buresfären) a Investment Manager v Investment AB Bure. Má rozsáhlé zkušenosti s akvizicemi a odprodeji, kótováním na burze a strukturálními transakcemi. Vedle toho je odborník na potravinové a spotřební produkty. Hans Jacobsson je členem představenstva od roku 2007 a jeho předsedou od roku 2009.

Počet akcií: 471 215 akcií třídy B
List View

Staffan Hillberg
Člen

Rok narození: 1964
Studoval elektrotechniku na Chalmersově technické univerzitě a má MBA z INSEAD. CEO ve Wood & Hill Investment AB a rovněž CEO portfoliové společnosti Heliospectra AB. Má rozsáhlé zkušenosti z mezinárodního provozu a finančního sektoru. Bývalý CEO v Yield AB a Scandinavian Financial Management AB, bývalý ředitel MVI, společník v CR&T Ventures AB (společnosti rizikového kapitálu, Buresfären), CEO v AppGate AB, CEO v Bonnier Online, vedoucí Bonnier Medialab a Product Manager v Apple Computer Inc. ve Francii a USA. Staffan Hillberg je členem představenstva od roku 2007.

Počet akcií: 251 414 akcií třídy B
List View

Pierre Mårtensson
Člen

Rok narození: 1972
Pierre Mårtensson získal titul MBA na norské obchodní škole BI a má rozsáhlé zkušenosti s prací v nadnárodních společnostech. Pierre Mårtensson k nám přišel z Eniro Norway a předtím pracoval v Oriflame Group jako CEO pro čínský trh, kde zodpovídal za 17 poboček. Jako CEO působil také v singapurském a jihoafrickém Luxu a předtím strávil tři roky v Zonavi AS, dceřinné firmě Telenor AS zaměřené na interaktivní TV, a dva roky v obchodním poradenství.

Počet akcií: 0 + 100 000 warrantů
List View

Ingela Nordenhav

Ingela je inženýrka z technologické univerzity Chalmers a pyšní se dlouholetou kariérou u společnosti Volvo Cars a Volvo Trucks. Její poslední pozicí byla manažerka globálního marketingu ve společnosti Volvo Cars, kde kromě jiného vedla proměnu společnosti v oblasti image a digitalizace. Má předchozí zkušenosti z vývoje, řízení kvality a prodeje produktů i poprodejních služeb. Žila a pracovala také v zahraničí – v Nizozemsku a USA. Ingela má rozsáhlé zkušenosti s prací v celosvětovém měřítku, strategickým řízením firmy a rozvojem podnikání. Má také vynikající obecný přehled v oblasti její hlavní odbornosti na poli spokojenosti zákazníků, marketingu a rozvoje značky. Od začátku roku řídí svou vlastní poradenskou firmu s důrazem na strategický marketing.