Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Kliknutím zobrazte více informací.
Cart
Váš nákupní košík

VÝZKUM A VÝVOJ PRODUKTŮ PRO ZDRAVÝ ŽIVOT

Zinzino se od svého vzniku v roce 2005 rychle rozrůstá.  Společnost se sídlem v Göteborgu i nadále expanduje a za cíl si dává pečovat do roku 2020 o zdraví a pohodu milionu zákazníků. Nyní Zinzino dosáhlo prvního milníku, 100 000 zákazníků. Vyvážená strava je základním předpokladem zdravého a dlouhého života. Už dlouho se ví, že rybí olej s... Více informací »

OPTIMÁLNÍ ZDRAVÍ

Příliš vysoký obsah omega-6 a naopak nedostatek omega-3 ve stravě může mít neblahý dopad na vaše zdraví, ale udržet vyvážený příjem těchto esenciálních mastných kyselin bývá náročné. Zinzino však přišlo s řešením. V rámci iniciativy Balance, na níž spolupracujeme s norskou firmou Bioactive Foods, nabízíme zákazníkům jednoduchý způsob, jak si ověřit,... Více informací »

Původní článek:
Stáhnout PDF

Zinzino is a pioneer in the development of test-based, personalized nutritional supplements

Annika Wihlborg Invest Talks Studio, investtalks.se Zinzino is a global direct sales company based in Scandinavia that manufactures and sells test-based nutritional supplements. Zinzino was founded fifteen years ago and is now a leader in the expansive market for personalized nutrition. Zinzino is a fast-growing company active in... Více informací »