Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Kliknutím zobrazte více informací.
Cart
Váš nákupní košík

LENE A IB NIELSEN

Začalo to jedním cílem. Ale velký úspěch nás neminul!

V roce 1998 jsem coby technik poplašných systémů začal pracovat ve své vysněné a zamilované profesi. Když se nám však v roce 2004 narodil třetí potomek, začali jsme se s manželkou Lene bavit o tom, jak bychom chtěli žít. Jako většina rodičů jsme chtěli trávit víc času s dětmi a Lene si navíc přála zůstat doma jako maminka v domácnosti, dokud naše děti trochu nevyrostou. Jelikož jsem měl tehdy nízký příjem, začal jsem se poohlížet po něčem, co by naší rodině vydělalo nějaké peníze navíc.

V roce 2005 se mi naskytla možnost práce pro Zinzino, a tak jsem se rozhodl si jeden rok přivydělávat, aby si Lene mohla dovolit zůstat s dětmi doma.

V lednu 2007 se nám narodilo čtvrté dítě a já zároveň v Zinzinu dosáhl takové provize, že se splnil náš první cíl. Tím se všechno změnilo – dřív jsme se každé ráno strachovali, jestli stihneme všechny možné termíny. Nyní jsme se mohli radovat z rodinného života a ráno se stalo nejoblíbenější částí našeho dne, klidným okamžikem, který jsme si mohli vychutnávat s našimi čtyřmi milovanými dětmi. ČÍST DÁL »

ANITA A MIKKO JARRAH

Dřinou k vítězství!
Příběh vyprávěný od srdce…

Když jsem se Zinzinem roku 2012 začínal, měl jsem za sebou 13 let jako sériový podnikatel. V roce 2011 jsem zažil dva bankroty. Dlužil jsem statisíce eur a nedokázal jsem ani zdaleka pokrýt své měsíční výdaje. Vztah se snoubenkou Anitou byl navíc na pokraji zhroucení, žili jsme každý na jiné adrese.

Na počátku června 2011 jsem navštívil první prezentaci společnosti Zinzino. Můj dobrý přítel, Manu Rekola, usoudil, že tahle příležitost změní finanční poměry jeho rodiny, a byl přesvědčený, že bude úspěšně podnikat ve Finsku i v zahraničí. Jeho zápal pro věc mě hravě přesvědčil.

Půjčil jsem si do začátku peníze od tety, a když jsem to rozjel, dělal jsem všechno proto, abych jí půjčku splatil do 30 dnů. Když se mi to podařilo, snažil jsem se pomoct i svým přátelům. Pamatuju si, že jsem jednou v noci nemohl usnout: Kdybych tak v Zinzinu dosáhl titulu Crown, říkal jsem si, to bych měl dost peněz na srovnání dluhů. Zároveň mi bylo jasné, že každá 1000kilometrová pouť začíná prvním krokem. ČÍST DÁL »

KINE A ØYVIND LIEN

Láska a péče. Krok za krokem.

Přes deset let jsem podnikal a mé stavební firmě se hodně dařilo, když vtom přišel obrovský propad kvůli finanční krizi, která Norsko v roce 2008 zasáhla. Kine navíc v té době měla zdravotní potíže s artritidou, která ji trápí od puberty. Byla na tom tak špatně, že nemohla pracovat na plný úvazek.

Na konci každého všedního dne v Oslu, po hodinách strávených cestou do práce a zpět, jsem byl vyčerpaný a došlo mi, že potřebuju změnu. Cítil jsem, že se můj život vyprázdnil a sestává jen z práce a dojíždění, což mě vysávalo, a přestával jsem být sám sebou.

Vzpomínám, jak jsme se s Kine jednou pozdě večer bavili o tom, že zoufale potřebujeme změnu a chceme zpátky náš život. Probralo mě, když mi žena zničehonic řekla: „Øyvinde, chci zpátky svého manžela.“ Měla naprostou pravdu, i já chtěl být zase sám sebou. Chtěl jsem od života větší smysl a víc inspirace, než abych jen běhal sem a tam a platil včas účty. ČÍST DÁL »

KERSTIN A THIM ÖHMAN

Jsme teprve na začátku.
Ještě toho musíme hodně udělat!

KERSTIN:
Po 20 letech práce na ortoptickém oddělení v jedné švédské nemocnici mi došlo, že nežiju život svých snů. Prvních deset let jsem tu práci milovala, ale každým rokem na mě dopadal větší a větší stres. Seznam pacientů každý den narůstal a já cítila, že mám na každého čím dál méně času. Navíc jsem měla dojem, že nedostávám dost zaplaceno. Volného času jsem neměla mnoho a docházely mi síly. Zoufale jsem toužila dostávat a dávat víc. V roce 2005 jsem objevila řešení v podobě Zinzina a hned jsem pochopila, že je to šance udělat pro sebe něco nového v týmu lidí, kteří mi pomohou rozvinout mé schopnosti a vydělat víc peněz.

THIM:
Sedmnáct let jsem pracoval jako účetní a v roce 2006 jsem svou firmu prodal. Prvních deset let mě to naplňovalo, ale postupně mě přestalo bavit pracovat každé jaro, nejkrásnější období v roce, 60 až 100 hodin týdně. Mým plánem bylo vybudovat si pasivní příjem na trhu s nemovitostmi a naučit se něco víc o investicích. Po pár letech jsem za investiční vzdělávání dával slušnou sumu peněz. Bylo těžké jít dál, ale zároveň jsem s tím nechtěl skončit, protože mi to dávalo šanci lépe se vyznat a přežít ve finanční džungli. ČÍST DÁL »

MIIKKA PEURAVIRTA
A MIIA ROIHAS

Moc chceme lidem pomoci k tomu, aby měli víc volného času a žili zdravě!

MIIKKA:
V roce 2011 jsem pracoval jako obchodní ředitel v jedné mediální a reklamní společnosti a čekal jsem na změnu, protože jsem se chtěl osamostatnit a začít podnikat.

Zinzino už jsem nějakou dobu znal a popravdě jsem pětkrát zdvořile odmítl, než jsem si o společnosti přečetl něco víc a došlo mi, že jde o příležitost, kterou bych měl alespoň zkusit. Nejvíc mě Zinzino ovlivnilo v tom, jak jsem se díky němu osobně rozvinul. Od svých blízkých dnes slýchám, že jsem se stal lepším kamarádem, manželem, tátou a byznysmenem.

MIIA:
Pracovala jsem v mateřské školce, což byla náročná dřina za málo peněz. Také jsem chtěla víc času trávit s vlastními dětmi. Rodina nám v té době fungovala, jak je dnes běžné, čili jsme na sebe neměli moc volného času a chyběly nám peníze na cestování. O Zinzinu jsem se dozvěděla v roce 2011, ale od začátku jsem byla dost skeptická. V roce 2012 jsem se však rozhodla zkusit tuhle práci naplno, když manžel pro Zinzino dělal už 9 měsíců a já pochopila, jak je to s touhle firmou doopravdy. ČÍST DÁL »