Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Kliknutím zobrazte více informací.
Cart
Váš nákupní košík

PEČUJTE O SVOU BUDOUCNOST UŽ DNES

Jako partner společnosti Zinzino zastupujete výhradně špičkové mezinárodní výrobky Zinzino. Do podnikání s minimálním finančním rizikem se můžete pustit hned teď. Přidat se můžete bez poplatků a na první objednávku dostanete slevu. Existuje snad lepší způsob, jak si vydělávat nebo přivydělávat, než šířením a prodáváním vašich oblíbených výrobků? Sami si určíte, kolik času tomu věnujete a jak moc se zapojíte, a my tu budeme od toho, abychom vás po celou dobu podporovali.

NEJLEPŠÍ PRODUKTY VE SVÉ KATEGORII,
TO JE FAKT

Společnost Zinzino poskytuje ve své kategorii nejlepší, nejmodernější a na míru vyráběné produkty, vycházející z poznatků nové vědecké disciplíny, farmakonutricie, které využívají aktivní živiny z jídla pro boj s nerovnováhou v moderním životě. Zjistěte více informací o naší produktové filozofii i samotných produktech v našem obchodě

OVĚŘENÝ OBCHODNÍ MODEL

Pracujte, jak moc chcete, vydělejte si, kolik chcete, my tomu říkáme svoboda! Jako nezávislý partner stavíte na naší zavedené značce, prověřených produktech a na marketingovém a školicím systému. Se společností Zinzino můžete využít své ambice a dosáhnout kýženého životního stylu i cílů. Mnoho partnerů se ze začátku zapojí jen na část pracovní doby, okolo 10–15 hodin týdně. Pracovat lze odkudkoliv a pracovní dobu si můžete přizpůsobit svým možnostem. Některým stačí dopracovat se k vedlejšímu příjmu, jiní si ze spolupráce se Zinzino udělají kariéru, která jim, co se času a peněz týče, umožní žít život přesně podle jejich představ. Přečtěte si některé příběhy našich úspěšných partnerů .

PRVOTŘÍDNÍ VZDĚLÁNÍ

BUĎTE NEJLEPŠÍ. UČTE SE OD NEJLEPŠÍCH.

Pracujete sice kvůli sobě, ale nikdy v tom nejste sami. Naše firma i lídři našich nezávislých partnerů kladou důraz na vzdělávání, školení a osobní rozvoj jako cestu k úspěchu těch, kdo mají pevnou vůli a potřebné schopnosti. Pořádáme mnoho lokálních, celostátních i mezinárodních akcí , abychom se vzdělávali a jako jeden tým slavili společně své úspěchy. Za důležitou považujeme rovněž četbu a poslech, a proto jako partneři získáte přístup k našemu vzdělávacímu programu Go Core s přednáškami od vynikajících řečníků a školitelů, kteří vám pomohou rozvinout nezbytné dovednosti. VÍCE INFORMACÍ »

ŘIĎTE NÁDHERNÉ AUTO

ÚSPĚŠNÍ SE VOZÍ. VE VLASTNÍM ČERNÉM AUTĚ. Jako aktivní partner na úrovni Diamond a vyšší se kvalifikujete do exkluzivního automobilového programu. Auto musí být černé, maximálně 6 let staré a ze strany stříbrně potisknuté podle návrhu Zinzino. Toť vše! Víme, že většina z vás má nějaké vysněné auto, a chceme, abyste si sami vybrali, jakým vozem budete jezdit. Tenhle lukrativní bonus stojí za to. Kvalifikovalo se už víc než 500 partnerů a každý měsíc svého snu dosahují další Diamonds partneři!

PŘÁTELSTVÍ NA CELÝ ŽIVOT

Představte si, že zakládáte podnik se svými nejlepšími přáteli, a všichni kolegové dělají totéž! Přátelství často stojí na společných zájmech, názorech a hodnotách. Jelikož u nás mají všichni podobné ambice a cíle a překonávají podobné překážky, navážete tu s lidmi kontakty, které daleko přesáhnou pracovní rámec. Zjistíte, že v rodině Zinzino (ano, považujeme se za jednu rodinu) se lidé jeden o druhého starají – nejen jako kolegové, ale na hlubší, osobní úrovni.

VÍCE INFORMACÍ »