TEAVE ZINZINO KOHTA

Zinzino on juhtiv otsemüügi ettevõte, mis on esindatud Euroopas ja Põhja-Ameerikas. Zinzino turustab ja müüb tooteid kahes tootegrupis: Zinzino Health, mis keskendub pikaajalisele tervisele, ning Zinzino Coffee, mis hõlmab espressomasinaid, kohvi, teed ja tarvikuid.  

Zinzino pakub oma klientidele tooteid, mis on keskendunud kvaliteedile, keskkonnale, tervisele ja igapäevase luksuse tundele. Meie väärtusteks on kõrge kvaliteet, tihe side klientidega ja keskendumine tootearendusele. Tooteid turustatakse otsemüügi kaudu. 

Üldiselt tegutseb Zinzino igas uues riigis tütarettevõtete kaudu ja kuulub nende kaudu kohalikesse otsemüügi assotsiatsioonidesse. Zinzino omab Norra uurimis- ja arendusettevõtet BioActive Foods AS ning uurimis- ja tootmisüksust Faun Pharma AS. 2005. aastast on Zinzino Prantsuse-Belgia kohvimaja Rombouts & Malongo agent. Ettevõte on börsil noteeritud nime all Zinzino AB OMX Nasdaq First North‘is (ZZ B).  Zinzino kontsernis on 100 töötajat. Zinzino peakontor asub Rootsis Göteborgis, tootmisüksus asub Oslos ning piirkondlikud kontorid Oslos, Jupiter FL, Helsingis ja Riias.

Meie teekond

Meie teekond sai alguse Prantsuse-Belgia ettevõtte Rombouts-Malango kohvi- ja koduespresso masinatest. 2012. a lõpus lisasime tasakaalutooted, partnerluse kaudu Norra ettevõttega Bioactive Foods AS.  Zinzino Balance testikomplekt pakub inimestele lihtsat moodust nende oomega 6 : oomega 3 suhte määramiseks mugavalt oma kodus. Analüüse teostab kõrgelthinnatud laboratoorium Vitas AS. Tarbides meie tasakaalutooteid 120 päeva jooksul, saate reguleerida oma oomega 6:3 suhet optimaalsele tasemele, mida soovitavad tervisespetsialistid. 

Meie tooteid ei turustata poodide, televisiooni, raadio ega trükimeedia kaudu. Meie tooteid müüakse tuhandete Zinzino sõltumatute partnerite kaudu ja me väärtustame isiklikku kontakti meie müügipartnerite ja klientide vahel. Aastal 2013 laienesime kaheksast Põhja-Euroopa riigist edasi Ameerika Ühendriikidesse. Zinzino laieneb jätkuvalt ja muudab paremaks üha enamate inimeste elu igal uuel turul. Täna pakume tooteid ja teenuseid Norras, Islandis, USAs, Kanadas ja veel 28 riigis üle kogu Euroopa Liidu.

Meiega ühenduse võtmiseks või lisainfo saamiseks Zinzino kohta kontakteeruge telefoni, kirja või e-kirja teel. Meie kontaktandmed leiate siit.