OTSEMÜÜK

Otsemüük tähendab toodete ja teenuste isiklikku tutvustamist väljaspool jaemüügikohti (nt poed või Internetiotsing). Otsemüügi tutvustused toimuvad üks-ühele, rühmale või „koduesitlusena”.

Kontaktmüük – otsemüügi olemus

Kontaktmüük otsemüügi kaudu erineb traditsioonilistest väljunditest (nt poed). Arvatavasti on enimlevinud otsemüügi viis nn koduesitlused. Koduesitlusel kutsub müüja potentsiaalse kliendi tooteid maitsma ja neid vaatama või külastab klienti tema kodus. Isiklik suhe on võtmeks kliendiga kohtumisel, järelkohtumisel ja ettevõttega kontakti loomisel.

Nimetame oma müügiesindajaid "sõltumatuteks partneriteks". Partner saab tööna valida ka ainult toodete soovitamise klientidele. Zinzinol on selge visioon, mis toonitab keskendumist kliendile. Kui partner soovib, võib ta valida ka liitumise iseseisvate partneritega ja koos üles ehitada sõltumatute partnerite võrgustiku. Püüdleme pikaajalise koostöö suunas oma partneritega, ja kui me käime läbi erinevate eluetappide, on meil võimalus olla on endiselt paindlik ja liikuda koos nende muutustega. Tahame üles ehitada Zinzino elukestva partnerluse - koos.

Zinzino partnerina valite ise oma tööaja ja töötempo. Otsemüük tõmbab ligi erinevate elustiilide ja erineva taustaga inimesi. See pakub piiriülest dünaamilist ja põnevat tegevust ning võrdseid võimalusi kõigile.

Iseseisval partneril on juurdepääs väljakujunenud kaubamärgile, koolitus- ja turundussüsteemile ning samuti juurdepääs eksklusiivsetele ja korralikult välja töötatud kvaliteetsetele toodetele ning ta ei pea ostma endale suuri varusid.

Partneri oma kliendid ja isiklik võrgustik moodustab partneri äri aluse. Ettevõttena seisab Zinzino oma partnerite taga ning toetab tulevikus nende äritegevust. Zinzino annab iseseisvatele partneritele oma edu loomiseks tööriistad ja eeldused vastavalt partnerite isiklikele ambitsioonidele, elustiilile ja eesmärkidele. Võimalustel pole piire!

Zinzino on otsemüügi assotsiatsiooni uhke liige

Zinzino kuulub otsemüügiettevõtete assotsiatsiooni ning on juba aastaid töötanud aktiivselt avatud ja ausas otsemüügivaldkonnas. Zinzino on kohalike otsemüügi assotsiatsioonide liige Rootsis, Norras, Soomes, Taanis, Eestis, Lätis ning Leedus ja Hollandis. Zinzino taotleb astumist otsemüügi assotsiatsioonidesse igal uuel avaneval turul ning praegu on ettevõte prooviliige USA-s, Saksamaal ja Poolas. Allpool on toodud assotsiatsioonid, mille liikmed me oleme ja eetikakoodeksi otselink.

Otsemüügiettevõtete assotsiatsiooni kuulumine kinnitab meid kui ettevõtet. Otsemüügiettevõtete peamine ülesanne on kaitsta klienti, reklaamida häid äritavasid ja edendada otsemüügi ja selle esindajate head mainet. Samuti teevad nad tööd selle nimel, et reklaamida teadlikkust ja oma valdkonna eetikakoodeksit ning tagada müüjate ja edasimüüjatele korralik koolitus. Otsemüügiettevõtete assotsiatsioon on konsulteeriv organ kõigis juriidilistes küsimustes, mis puudutavad otsemüüki.

Otsemüügi summad ulatuvad miljarditesse

Otsemüügi valdkond on tugev kogu maailmas. Otsemüügiettevõtete assotsiatsioonid on FEDSA (euroopa otsemüügi assotsiatsioonide föderatsioon) liige . FEDSA esindab umbes 25 Euroopa kohalikku otsemüügi assotsiatsiooni ja nendega seotud liikmete kaudu otseselt või kaudselt enam kui tuhandet otsemüügiettevõtet. Aastane käive on enam kui 20 miljardit eurot ja ettevõtetesse kuulub enam kui 7 miljonit otsemüüjat. Nendest ligikaudu 6 miljonit on naised. Globaalselt oli valdkonna käive 2014. aastal 182 823 miljonit US dollarit ja aktiivseid müüjaid oli kokku peaaegu 100 miljonit.

Rootsi otsemüügiettevõtete assotsiatsiooni kuulumine kinnitab meid kui ettevõtet.