Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Vajuta lisainfo saamiseks.
Cart
Sinu ostukorv
ETTEVÕTTE INFORMATSIOON

2009. aastal omandati Zinzino Nordic AB osaliselt suunatud aktsiaemissiooni kaudu Zinzino Nordic AB aktsionäridele ja osaliselt Zinzino Nordic AB osakute kaudu, mis viidi läbi 2009.aasta detsembris. See andis Zinzino AB-le õiguse kontrollida 97% häältest ja 92% Zinzino Nordic AB kapitalist. Kuni 31.detsembrini 2014 on omand kasvanud 93%-ni kapitalist.

JUHTKOND JA JUHATUS

Zinzino AB alustas äritegevust 2007. aasta sügisel. Ettevõtte põhieesmärk on omada ja arendada otseturundusettevõtteid ning seotud äritegevusi.

JUHTGRUPP
List View

Dag Bergheim Pettersen
CEO

Sündinud: 1970
On olnud juhtivatel kohtadel ettevõtetes El-giganten ja Alcatel ning vanemasepesident TeliaSonera tütarettevõttes NetCom. Dag suur strateegilise juhtimise kogemus arenevates ettevõtetes ning ta on olnud Zinzino tegevjuht alates 2012. aastast.

Aktsiate arv: 1 460 488 B-klassi aktsiad
List View

Michael Perry
COO USA

Sündinud: 1953
Michael Perry on pikaajaline kogemus juhtivatel ametikohadel eri ettevõtetes. Tal on magistrikraad ning ta on muuhulgas olnud müügijuht, haldusjuht ja tegevjuht ning tal on pikk kogemus otsemüügiga. Michael ühines Zinzino LLC-ga 2013. aasta märtsis Ameerika turu haldusjuhina.

Aktsiate arv: 0 üle 100 000 märgitud optsiooni
List View

Henrik Schultz
Tootejuht

Sündinud: 1961
Henrik Schultz on töötanud juhtivpositsioonidel rahvusvahelistes ja äriettevõtetes pikka aega. Tal on magistrikraad ärinduses ja ta on töötanud müügijuhina, turundusjuhina ja tegevjuhina. Zinzino värbas Henriku aastal 2007 ja enne seda oli ta Libro Gruppen AB töötaja.

Aktsiate arv: 55 000 B-klassi aktsiad
List View

Fredrik Nielsen
CFO

Sündinud: 1977
Fredrik Nielsen on ärijuhtimise magistrikraad ja tal on suur kogemus finantsvaldkonna juhtivatel kohtadel. Zinzinos alustas tööd 2009. aastal. Enne seda oli ta finantsjuht ettevõttes Gymnasium Sportcenter AB.

Aktsiate arv: 45 000 B-klassi aktsiad üle 15 000 märgitud optsiooni
List View

Jakob Spijker
COO Europe

Sündinud: 1968
Jakob Spijker on olnud erinevatel ametikohtadel logistika, transpordi ja laomajanduse alal nii Rootsis kui ka Hollandis. Töötab Zinzinos alates 2012. aastast. Enne seda vastutas ta logistika eest ettevõttes Mediatec Solutions AB.

Aktsiate arv: 15 000 B-klassi aktsiat üle 10 000 märgitud optsiooni
List View

Katriin Laanep
Tugiteenuste juht

Sündinud: 1973
Katriin on aastatepikkune kogemus klienditeeninduses ja üle kümne aasta kogemust otsemüügi valdkonnas. Ta liitus Zinzinoga 2012. aastal tugitöötajana ning on selle aja jooksul tõusnud nii tugiteenuste juhi kui ka tuginõukogu juhi kohale. Viimati töötas ta partnerite tugiteenuste valdkonnas, enne kui teda edutati tugiteenuste juhiks.

Aktsiate arv: 0
List View

Daniel Vennerstrand
CTO

Sündinud: 1976
Daniel Vennerstrand on infotehnoloogia magistrikraad ja alates 2001. aastast on ta töötanud süsteemiarenduse ning tarkvaraarenduse juhtimisega tootmisettevõtetes. Daniel viimane töökoht oli Intermail, kus ta töötas arendusjuhina. Töötab Zinzinos alates 2018. aasta aprillist.

Aktsiate arv: 0
List View

Henrik Hammargren
Kontrolliosakonna juht

Sündinud: 1980
Henrik Hammargren on magistrikraad ja alates 2006. aastast on ta töötanud kontrollijana juhtivatel ametikohtadel mitmes ettevõttes, sh Autoliv, Elanders ja Resia. Töötab Zinzinos alates 2018. aasta novembrist.

Aktsiate arv: 0
List View

Gabriele Helmer
CMO

Sündinud: 1977
Gabriele Helmer on äri ja majandusteaduse magistrikraad. Alates 2001. aastast on ta töötanud eri ametikohtadel turunduse vallas rahvusvahelistes ettevõtetes, nt Lufthansa, Beiersdorf, General Mills ja Specsavers ning tal on kogemusi ka reklaamimaailmas. Töötab Zinzinos alates 2019. aasta märtsist.

Aktsiate arv: 3500 B-klassi aktsiat.
List View

Geir Smolan
Tegevjuht, FAUN

Sündinud: 1961
Geir on magistrikraadi keemias ning tal on suur kogemus kvaliteedijuhtimissüsteemide, samuti toiduohutuse ning töötervishoiu ja -ohutuse vallas. Ta on ka kirjutanud mitu sellealast raamatut. Geir liitus Zinzinoga kvaliteedijuhina 2014. aastal ja sai Faun Pharma tegevjuhiks 2017. aastal.

Aktsiate arv: 0 üle 50 000 märgitud optsiooni

hey

DIREKTORITE NÕUKOGU
List View

Hans Jacobsson
Esimees

Sündinud: 1967
MBA Töötas Rootfruit Scandinavia AB tegevjuhina Varasemalt töötanud ka General Mills Scandinavia AB Finants-ja Tarneahela juhina, on olnud partner CR&T Ventures (riskikapitali ettevõte Buresfärenis) ja Investeeringute juhina Investment AB Bure‘s. Tal on ulatuslik kogemus omandamiste ja loovutamistega ning börsinimekirjade ja struktuursete tehingutega. Lisaks on tal suur kogemus ja ekspertiis toidu-ja tarbekaupade alal. Hans Jacobsson on olnud juhatuse liige alates aastast 2007 ja esimees alates aastast 2009.

Aktsiate arv: 471 215 B-klassi aktsiad
List View

Staffan Hillberg
Liige

Sündinud: 1964
Õppinud Elektrotehnikat Chalmersi Tehnikaülikoolis ja omab magistrikraadi INSEADI‘st. Wood & Hill Investment AB CEO ja portfoolio ettevõtte Heliospectra AB CEO. Tal on ulatuslik rahvusvaheliste positsioonide kogemus ja kogemus finantssektorist. Varasem Yield AB ja Scandinavian Financial Management AB CEO, varasem tegevpartner MVI‘s, partner CR&T‘s (riskikapitali ettevõte Buresfärenis), AppGate AB CEO, Bonnier Online CEO, Bonnier Medialab juht, tootejuht Apple Computer Inc. Prantsusmaal ja USA‘s. Staffan Hillberg on olnud juhatuse liige alates aastast 2007.

Aktsiate arv: 251 414 B-klassi aktsiad
List View

Pierre Mårtensson
Liige

Sündinud: 1972
Pierre Mårtensson omab magistrikraadi BI Norwegian Business School‘ist ja ulatuslikku kogemust olles töötanud rahvusvaheliselt ülemaailmsetes ettevõtetes. Pierre Mårtensson tuli meile Norra Eniro‘st ja on varasemalt töötanud Oriflame Grupi CEO‘na Hiina turul, olles vastutav 17 kontori eest. Ta on olnud ka Lux Singapuri ja Lõuna-Aafrika CEO ning enne seda on Pierre töötanud 3 aastat Zonavi AS‘is, Telenori siseses TV interaktiivse äriüksuses ja 2 aastat juhtimiskonsultatsiooni tööstuses.

Aktsiate arv: 0 + 100,000 optsiooni
List View

Ingela Nordenhav

Ingela on insener kes tuleb Chalmersi tehnikaülikoolist ning tal on seljataga pikk karjäär Volvo Cars and Trucks ettevõttes. Tema eelmine positsioon oli Volvo Trucks globaalse turu juhiks olemine, kus ta muude asjade hulgas, juhtis ettevõtte teekonda pildi ja digitaliseerimise muutmisel. Tal on eelnev kogemus nii toote arenduse, kvaliteedi, müügi kui ka järelturuga. Ta on kahel korral elanud ja töötanud välismaal, Hollandis ja Ameerika Ühendriikides. Ingelal on ulatuslik kogemus globaalses töös, strateegilises ärijuhtimises ja äri arendamises. Tal on laiahaardeline funktsionaalne arusaam klientide kogemustest, turundusest ja brändi arendamisest. Alates aasta algusest on ta juhtinud enda isiklikku konsuldi ettevõtet mis paneb rõhku strateegilisele turundusele.