Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Vajuta lisainfo saamiseks.
Cart
Sinu ostukorv

UURIMUS JA TOOTEARENDUS TERVISLIKUKS ELUKS

Zinzino on oma loomise aastast 2005 alates kiirelt laienenud. Göteborgis asuv ettevõte jätkab laienemist, et saavutada oma eesmärk parandada inimeste tervist ja heaolu vähemalt miljoni kliendi jaoks aastaks 2020. Zinzino on just jõudnud ühe verstapostini - 100 000 kliendini. Tasakaalustatud dieet on võtmeks heale tervisele ja... Loe lisa »

OPTIMAALNE TERVIS

Kui tarbid oma toiduga liiga palju oomega 6 rasvhappeid ja mitte piisavalt oomega 3 rasvhappeid, võib see olla kahjulik sinu tervisele ja tasakaalu leidmine nende kahe rasvhappe vahel võib olla keeruline. Zinzino on leidnud selle jaoks lahenduse. See on Balance Initiative, mis on loodud koostöös Norras asuva BioActive Foods ettevõttega. Pakume... Loe lisa »

Original Article:
Download PDF

Zinzino is a pioneer in the development of test-based, personalized nutritional supplements

Annika Wihlborg Invest Talks Studio, investtalks.se Zinzino is a global direct sales company based in Scandinavia that manufactures and sells test-based nutritional supplements. Zinzino was founded fifteen years ago and is now a leader in the expansive market for personalized nutrition. Zinzino is a fast-growing company active in... Loe lisa »