TERVIS JA TASAKAAL

Teadlaste uuemad uuringud rasvahapete tasakaalu osas sisaldavad teavet oomega-6- ja oomega-3 asendamatute rasvhapete suhte kohta. Meie keha toimimise jaoks on olulised nii oomega-6- kui ka oomega-3-rasvhapped. Probleemiks on meie toitumisharjumuste muudatustest põhjustatud tasakaalu puudumine. Liigne oomega-6 -rasvhapete tarvitamine põhjustab tasakaalu puudumise. Liiga väike oomega-3-rasvhapete kogus, eriti biosaadavad EPA ja DHA, põhjustab taskaalu puudumise. Uurige, kas teie rasvhapete suhe on tasakaalus Zinzino BalanceTesti abil ja tarvitage BalanceOili ja BalanceShake’i, mis aitavad teile reguleerida oomega 6:3 suhet tasakaalu optimaalse taseme saavutamiseks.* 


Zinzino BalanceTest on lihtne, kodus tehtav vereanalüüs. Meie Põhjamaade sertifitseeritud laborid analüüsivad proove, et määrata teie rasvahepete profiili teie toidusedelis. Lisateavet leiate aadressilt www.ZinzinoTest.com.

Saavutage tasakaal oma kehas, elage vastavalt oma potentsiaalile

Auto vajab liikumiseks kütust ja õli. Sama on ka meie kehaga – see vajab optimaalseks toimimiseks õigeid koostisaineid. Jooge vett – jah! Olge füüsiliselt aktiivne – jah! Sööge tervislikult – jah! Teeme oma parima, kuid milliseid uusi avastusi on teaduses tehtud?
 

Uurige tasakaalu saavutamist põhjalikumalt

Teadlaste uuemad uuringud rasvahapete tasakaalu osas sisaldavad teavet oomega-6- ja oomega-3 asendamatute rasvhapete suhte kohta. Uurige, kas teie rasvhapete suhe on tasakaalus Zinzino BalanceTesti abil ja tarvitage BalanceOili ja BalanceShake’i, mis aitavad teile reguleerida oomega 6:3 suhet tasakaalu optimaalse taseme saavutamiseks.*
 

Kasvav teadlikkus

Toit, mida sööme, ja kuidas me sööme - toitumine on viimase 60 aasta jooksul drastiliselt muutunud põhimõtteliselt kahjulikul viisil. Teadlased ja tervise asjatundjad löövad üha kõvemini häirekella tasakaalu puudumise üle rasvhapete tarbimisel. Eriti oomega-6 ülemäärase tarbimise üle (taimsed õlid ja kaasaegsed töödeldud toidud) võrreldes oomega-3 rasvhapetega (rasvastest kaladest).
 

Tasakaal vs. tasakaalu puudumine

Tasakaal tähendab oomega-6- ja oomega-3-rasvhapete suhet. Meie keha toimimise jaoks on olulised nii oomega-6- kui ka oomega-3-rasvhapped. Probleemiks on meie toitumisharjumuste muudatustest põhjustatud tasakaalu puudumine. Liigne oomega-6 -rasvhapete tarvitamine põhjustab tasakaalu puudumise. Liiga väike oomega-3-rasvhapete kogus, eriti biosaadavad EPA ja DHA, põhjustab taskaalu puudumise. Enne eelmise sajandi kuuekümnendaid oli oomega 6:3 suhe läänemaailmas 4:1 või väiksem. Juhtivate tervishoiuametite (sh Norra Tervishoiuministeerium) kohaselt on oomega-6 ja oomega-3-rasvhapete soovitatav suhe 5:1 või väiksem. Euroopas on tänapäeval keskmine suhe 15:1 ja USA-s sageli 25:1 või suurem. Isegi nendel, kes tarbivad oomega-3 toidulisandeid, puudub rasvhapete tasakaal organismis ning Euroopas on vastavate rasvhapete suhe 20:1 ja USA-s 7:1. Isegi kõige terviseteadlikumad inimesed avastavad, et nende oomega-rasvhapete tarbimine on tasakaalust väljas.
 

Kvaliteet + Sünergia = Tulemused

BalanceOil on midagi muud kui lihtsalt kalaõli. Meie teadlaste väljatöötatud BalanceOil annab optimaalsed tulemused. Toode sisaldab valitud EPA ja DHA-ga (bioaktiivsed oomega-3 asendamatud rasvhapped) kalaliike ja nendega koos toimivaid spetsiaalseid, kvaliteetseid polüfenooli sisaldavaid oliivõlisid. Need koostisained ja soovitatud kasutus aitab reguleerida oomega-6:3 suhet rasvhapete tasakaalu optimaalse taseme saavutamiseks. * Lisaks näitavad meie andmed tasakaalu tõestatud tulemuste saavutamist (ligikaudu 3:1) 120 päeva jooksul. (Vt jaotist Tasakaalu tõend sellel lehel.)
 

Kalaõli

Meie kalaõli sisaldab sardiini, anšoovist ja makrelli. Õli BalanceOil tootja täidab kõiki tootmisega seotud õigusnormide nõudeid ning järgib toitu ja ravimeid puudutavaid häid tootmistavasid. Meie tooted on GMO-vabad (geneetiliselt muundatud organismide vabad).
 

Kvaliteetne oliivõli

BalanceOil sisaldab spetsiaalset külmpressitud neitsioliiviõli, mis on tuntud suure antioksüdandist polüfenoolide sisalduse poolest. Rafineeritud õlidel, mis saadakse oliividest kuumutamise või leeliste ja hapetega töötlemisel, sellised omadused puuduvad. BalanceOili antioksüdandi sisaldus annab kaitse kahjuliku oksüdatsiooni vastu kokkupuutel õhus leviva hapnikuga. Koostoimeline segu aitab samuti tagada maksimaalse neeldumise ja kasu.*
 

Tasakaalu tõendus 120 päeva jooksul

Vitas AS on üks Euroopa juhtivaid cGMP standarditega eralaboreid ja on kaasa aidanud paljude uurimistööde avaldamisele.  Vitas AS Norras ja juhtivad laborid on analüüsinud üle 140 000 tasakaalutestid (juuni 2016). Nende keskmine oomega-6:3 suhe, kes oomega-3-toidulisandit ei võtnud, oli 24,1:12 (USA-s) ja 12:1 (Euroopas). Nende keskmine suhe, kes võtsid oomega-3 toidulisandit, oli 15:7 (USA-s) ja 7:1 (Euroopas). BalanceOil kasutajate (120 päeva) keskmiste suhe on 4:1 (USA-s) ja 5:1 (Euroopas). 

Allikas: BioActive Foods, Norra.

 
* Seda avaldust pole hinnanud USA toidu- ja ravimiamet. Need tooted pole mõeldud ühegi haiguse diagnoosimiseks, ravimiseks või ennetamiseks.