BALANCETEST

Kas teie oomega rasvahapete suhe on tasakaalus või mitte? Zinzino’s BalanceTest annab teile vastuse. Zinzino BalanceTest on lihtne, kodus tehtav vereanalüüs. Meie sertifitseeritud laboratoorium Vitas on analüüsinud vereproovi ja määranud rasvhapete profiili teie toidusedelis. Selle tegemiseks kulub ligikaudu üks minut ja tulemustele pääsete veebis anonüümselt juurde 20 päeva pärast. 

BalanceTest tuvastab 11 rasvhappe tasemed veres 98% kindlusega. Saate teada oomega-3 ja oomega 6:3 vahekorra oma veres. Samuti saate üksikasjaliku aruande, mis aitab parandada teie tervist ja toitumisalast teadlikkust. Kui teie esimene BalanceTest näitab ka oomega 6:3 tasakaaluks 3:1 või vähem, tagastab Zinzino Balance testikomplekti ostuhinna. Lisateave aadressil www.ZinzinoTest.com

Hakake pärast BalanceTesti tegemist võtma Zinzino Balance’i tooteid vastavalt soovitustele. Jätkake Balance toodete kasutamist ja reguleerige oma toitumist vastavalt BalanceTesti aruandele.

Eeldusel, et te järgite meie allpool toodud kolmeastmelist programmi, oleme kindlad, et saavutate rasvhapete tasakaalu või sellele lähedase tulemuse 120 päeva jooksul.

  1. Sööge oomega-3-e sisaldavaid ja madala süsivesikusisaldusega toite. Sööge võimaluse korral rasvast kala, puuvilju, salateid, köögivilju, pähkleid ja üldiselt orgaanilisi toite. Tarbige vähem suure oomega-6 sisaldusega taimeõlisid ja neid sisaldavaid valmistoite. Pidage meeles, et teravilja söövate loomade ja lindude liha sisaldab samuti suuri koguseid oomega-6-rasvhappeid.
  2. Zinzino Balance’i tooted annavad teile oomega-3-rasvhappeid.  Päevane tarbimiskogus on toodud siltidel.
  3. Füüsiline aktiivsus. Füüsiline aktiivsus on oluline hea tervise saavutamiseks.


ZINZINOTEST.COM

Pärast Zinzino BalanceTesti tegemist ja selle saatmist analüüsi tegemiseks, on tulemused saadaval veebilehel Zinzinotest.com. Sertifitseeritud laboratoorium Vitas on analüüsinud vereproovi ja määranud rasvhapete profiili teie toidusedelis. Teie testi tulemused näitavad, kas teie toitumine on tasakaalus või tasakaalustamata. 

Võrrelge hõlpsalt oma esimese ja teise BalanceTesti tulemusi veebisaidil zinzinotest.com. Soovitame teha teise BalanceTesti pärast seda, kui olete kasutanud Zinzino tasakaalutooteid 120 päeva. 


KAS OOTATE VASTUST?

Tulemused leiate siit: http://www.zinzinotest.com/

  1. Avage zinzinotest.com
  2. Valige „Registreeru siin“ ja sisestage registrisse oma isiklikud andmed.
  3. Kui esitasite ka meiliaadressi, saate meili teel teavituse, kui teie proovid on analüüsitud. Kui mitte, minge umbes 20 päeva pärast testi saatmist veebilehele zinzinotest.com ja testi tulemustega tutvumiseks sisestada oma Zinzino testi koodi.