ZINZINO HEALTH CHALLENGE

Zinzino Health Challenge – võimalus parendada oma elukvaliteeti. See on osa meie tervishoiukontseptsioonist ja meie visiooni loomulik etapp muudatuste inspireerimiseks elus. Kontseptsiooni eesmärgiks on pakkuda teile tööriistad oma tervise muutmiseks ja uute harjumuste loomiseks. Harjumuste muutmise ja kaalu langetamise reklaamimisel pole midagi tegemist trendide või esteetikaga. See tähendab loendamatute uuringute ja valitsuse soovituste tulemust. Need uuringud tõestavad ülekaalu vältimise ja füüsilise aktiivsuse eeliseid.

Ülekaalulisus

Ülekaalulisus on globaalselt muutunud peamiseks ohuks meie tervisele. Varem peeti seda suurema sissetulekuga riikide probleemiks. Täna on ülekaalulisus ja rasvumus dramaatiliselt kasvanud ka arengumaades.

 

Füüsiline aktiivsus

Igaüks teab igapäevase mõõduka füüsilise aktiivsuse olulisust. Ja kuigi meil on teadmine ja arusaam, takistab ikkagi midagi meid tervislikumat elustiili loomast. Usume, et harjumused on oluline tegur püsivate tulemuste saavutamisel.

 

Alatoitlus

Läänemaailma toidusedeliga pole üldiselt probleeme, aga toitainete puudujäägid võivad aja jooksul ilmneda rohke kiirtoidu tarbimise tõttu. Seega on oluline õigete valkude, tasakaalustatud toidu, kiudainete, vitamiinide, mineraalide ja muude toiteelementide tasakaalustatud tarbimine. LeanShake annab teile vajalikke toiteelemente sisaldava täieliku päevase toidukorra.

 

Harjumused

Ülioluline on teadvustada harjumusi, mis põhjustavad rasvumist ja ebatervislikku elustiili. Motivatsiooni ja tööriistade omamine harjumuste muutmiseks kasulikeks võib olla elu muutev. Kui te järgite meie kava, oleme kindlad, et suudame aidata teid oma tööriistade ja teadmistega, et motiveerida teid oma eesmärkide ja pikaajalise tervisliku elustiili saavutamiseks.