ÄRIVÕIMALUS 

Liitumine Zinzino meeskonnaga annab teile järgmist:

tõestatud ärisüsteem

Mis oleks, kui teile antakse võimalus otsustada, millal te töötate, kellega te töötate ja kus te töötate? Zinzino pakub võimalust sissetulekuid suurendada ning saate oma aega ja tegevusi investeerida teile sobival ajal ning see sobib erinevate elustiilidega ja eri vanuses inimestele.

Zinzino kasutab otsemüüki kui tõestatud ja kasvavat äri- ja edasimüügi mudelit. Selle mudeli abil saavad ettevõtjad töötada tõestatud ärisüsteemis iseseisva äripartnerina.

Iseseisvad partnerid rakendavad meie väljakujunenud kaubamärki, järeleproovitud tooteid ja koolituse ning turunduse täielikku süsteemi. Zinzinoga saate mõjutada oma isiklikke ambitsioone, et saavutada soovitud elustiili ja oma elu eesmärke. Saate ise valida, kui kaugele tahate minna.

Paljud inimesed alustavad osalise tööajaga – 10-15 tundi nädalas. Mõned on rahul täiendava tulu saamisega, teised töötavad Zinzinos karjääri tegemiseks, mis annab neile aega, paindlikkust ja finantsvabaduse oma unistuste elu jaoks.

Kuigi olete ettevõttes iseenda jaoks, pole te kunagi üksi. Ettevõttena pöörame meie ja sõltumatute partnerite juhid suurt tähelepanu haridusele, koolitusele ja isiklikule arengule, et kindlustada edu neile, kes seda soovivad.

Lisaks sellele pakuvad meie juhid pidevat hoolt, tuge ja koolitust. Sümbiootiline suhe tagab nii ettevõtte kui ka iseseisvate partnerite edu.

Maailmaklassi haridus

Suur osa Zinzino mudelist moodustab haridus. Võib-olla mitte haridus sellisena, nagu te seda koolist teate, vaid haridus, mis aitab paremini hakkama saada ettetulevate väljakutsetega, kui olete iseenda tööandja ja ajate oma äri.

Juhtimisel on suur osa nii meie tööalases kui isiklikus elus ja Zinzino on sellest aru saanud, asetades rõhu juhtimisele ja individuaalse arengule.

Me korraldame mitmeid kohalikke, riiklikke ja rahvusvahelisi üritusi, et ennast harida ja ühtse meekonnana tunnustada meie ühiseid saavutusi. Nii hooandmine kui juhtimiskool on osa meie iga-aastasest üritusekavast.

Samuti pöörame suurt tähelepanu lugemisele ja kuulamisele, ning saades partneriks, saate ligipääsu meie haridusprogrammile Go Core, mis pakub teile oma ala parimate esinejate ja koolitajate CD-d, aitamaks teil välja arendada vajalikke oskusi.

Meie nimekiri soovituslikust kirjandusest on pikem kui enamik ülikoolide õppekavasid ja need kõik keskenduvad sellele, kuidas olla parem ärimees või -naine, juht, inimene, ema või isa, poeg või tütar. Tihti kuuleb meie partnereid ütlemas: „Ainuüksi hariduse pärast tasub see teekond ette võtta!“.

Nii et tulge ja liituge Zinzino teekonnaga ja kui soovite meie haridusprogrammist rohkem teada, võtke julgelt ühendust mõne meie sõltumatute partneritega või helistage Zinzino klienditoele, kust teid aidatakse vajamineva teabe leidmisel.

Eluaegsed sõprussuhted

Kujutage ette, et alustate äri koos oma lähimate sõpradega ja kõik teie kolleegid teevad sama! Sõprussidemed põhinevad sageli ühistel uskumustel, huvidel ja maailmavaatel. Ja Zinzinos leiate te paljuski just seda…

Jagades samu püüdlusi, eesmärke ja väljakutseid, loote te suhteid, mis ulatuvad ärist palju kaugemale. Sest kui inimestel on ühised väljakutsed ja kordaminekud, tekib eriline side, ning see võib kesta kogu elu.

Zinzino perekonnas (jah, me kutsume end perekonnaks) te näete, et inimesed hoolivad üksteisest mitte lihtsalt äri mõttes, vaid sügavamal isiklikul tasandil. Me teame, et edu nimel tuleb pingutada ja tugev olla, ja me tunnustame seda, aidates alati üksteisel jõuda uute eesmärkide ja verstapostideni nii isiklikus kui tööalases elus. Me teame, et need on omavahel tihedalt seotud.

See paneb aluse sõprusele, mis kestab – ükskõik mis ka ei juhtuks – sees- ja väljapool Zinzino äritegevust.

Niisiis kas olete valmis mõnusalt aega veetma, asju paremuse poole muutma ja samal ajal raha teenima?

Liituge meiega kohe!

Reis läbi maailma

Kas teile meeldib reisida?

Enamikele inimestele meeldib ja enamik neist ei saa reisida nii tihti kui sooviksid. Zinzino annab mitte ainult võimaluse rohkem reisida. Samuti on meil iga-aastane reis hämmastavatesse ja kaunitesse paikadesse üle kogu maailma (vaata meie varasemaid sihtkohti allpool) sõltumatute partnerite jaoks, kes saavutavad kvalifikatsiooni. 

Viimased reisid on olnud järgmistesse kohtadesse:

 • 2006: Kariibi mere kruiis
 • 2007: Brasiilia
 • 2008: Lõuna-Aafrika
 • 2009: Tai
 • 2010: Mehhiko 
 • 2011: Dubai
 • 2012: Dominikaani Vabariik
 • 2013: Miami, USA
 • 2014: Marrakech
 • 2015: Dubai
 • 2016: Tenerife