HAKAKE ÄRIPARTNERIKS

Mis oleks, kui teile antakse võimalus otsustada, millal te töötate, kellega te töötate ja kus te töötate? Zinzino pakub võimalust sissetulekuid suurendada ning saate oma aega ja tegevusi investeerida teile sobival ajal ning see sobib erinevate elustiilidega ja eri vanuses inimestele.

Zinzino kasutab otsemüügi tõestatud ja kasvavat äri- ja edasimüügi mudelit. Selle mudeli abil saavad ettevõtjad töötada tõestatud ärisüsteemis iseseisva äripartnerina, kes jagavad Zinzino tulusid.

Iseseisvad partnerid rakendavad Zinzino väljakujunenud kaubamärki, järeleproovitud tooteid ja koolituse ning turunduse täielikku süsteemi. Zinzinoga saate mõjutada oma isiklikke ambitsioone, et saavutada soovitud elustiili ja oma elu eesmärke. Saate ise valida, kui kaugele soovite minna.

Paljud inimesed alustavad osalise tööajaga – 10-15 tundi nädalas. Mõned on rahul täiendava tulu saamisega, teised töötavad Zinzinos karjääri tegemiseks, mis annab neile aega, paindlikkust ja finantsvabaduse oma unistuste elu jaoks.

Kuigi olete ettevõttes iseenda jaoks, pole te siiski üksi. Zinzino ja tema iseseisvate partnerite juhid pööravad suurt tähelepanu haridusele, koolitusele ja isiklikule arengule, et kindlustada edu neile, kes soovivad ja suudavad sellega pidevalt tegeleda.

Lisaks sellele pakuvad meie juhid pidevat hoolt, tuge ja koolitust. Sümbiootiline suhe tagab nii ettevõtte kui ka iseseisvate partnerite edu.

 Kui olete huvitatud lisateabest Zinzino iseseisvaks partneriks saamise kohta, lugege meie Korduma kippuvaid küsimusi (KKK).