KKK PARTNERIKS SAAMISE KOHTA

Kui olete huvitatud lisateabest Zinzino iseseisvaks partneriks saamise kohta, lugege meie korduma kippuvaid küsimusi. Kui te ei leia vastust oma küsimusele, võtke kindlasti ühendust Zinzino klienditeenindusega.

Mida ma pean tegema, et saada Zinzino iseseisvaks partneriks?

Kõik täisealised saavad ennast iseseisvaks partneriks registreerida tasuta. Zinzino iseseisvatel partneritel on erinevad elustiilid ning nad on erinevates eluetappides. Partnerid valivad ise oma töötunnid ja kui palju aega nad soovivad ärisse investeerida. Zinzino pakub tööriistad ja tingimused, et saaksite saavutada edu, kui sellega tegelema jääte. Kuigi see ei ole kohustuslik, võite osta ühe meie Partner Producti komplekti, mis sisaldab soodushinnaga tooteid ja peamisi koolitusmaterjale. 

Kuidas ma saan hakata Zinzino iseseisvaks partneriks?

Kui teate kedagi, kes juba on partner Zinzino ettevõttes, saate liituda selle partneri müügimeeskonnaga. See isik saab teid Zinzinosse spondeerida. Kui te ei tunne ühtegi Zinzino iseseisvat partnerit, võtke ühendust Zinzino klienditeenindusega. Leiame teile iseseisva partneri, kes aitab teil alustada.

Kuidas alustada?

Sa võid registreeruda meie partnerite veebipoes või siis võib olemasolev parnter aidata sul registreeruda. Seejärel saate Zinznost meili partneri ID-numbri ja parooliga, millega saate sisse logida oma isiklikku Zinzino veebikontorisse. Sealt leiate olulist teavet ja tööriistad. Lisaks saate meeskonnakoolitustele ja tegevustele juurdepääsemiseks konsulteerida isikuga, kes „spondeeris“ teid Zinzinosse.

Kuidas saan Zinzinot kui ettevõtet hinnata?

Zinzinoga iseseisva partnerina liitumine on tasuta ja samuti pole toodete ostmine kohustuslik. Zinzino on „klientide poolt juhitud“ ettevõte, kus partnerid liidavad kliente Zinzinosse otse. Me ei maksa müügipartnerite värbamise eest.

Kuigi iseseisvad partnerid ei pea Zinzino kompensatsioonikava jaoks kvalifitseerumiseks tooteid ostma, teevad enamus partnereid seda siiski enda tarbeks ja klientidele tutvustamiseks nende registreerimiseks Zinzino partneriks. Partnerid saavad soodushinnaga osta komplekti Partner Product Kit.

Seetõttu palume teil otsustada Zinzino üle väärtuse järgi, mis te toote hinna eest saate ja ostetud toodete hinna järgi. Toodetele oleme pannud hinnad, mis toovad teile suurt väärtust ja meile tagasihoidliku kasumi, mis siiski võimaldab meil ettevõttena ja ärikogukonnana kasvada ja edeneda.

Teiseks anname oma parima, et teie edu suurendamiseks edendada haridus-, koolitus- ja tugikeskkonda. Siiski sõltub teie edu sellest, kui palju aega, jõupingutusi, teadmisi inimestest ja elukorraldust, jne olete valmis investeerima. Need on asjad, mida Zinzino ei saa juhtida.

Seega palume kõigil Zinzino kogukonna liikmetel – ettevõttel, iseseisvatel partneritel ja teil – vastutada enda eest. Usume, et see muudab meie ettevõtte paremaks ning ka maailma paremaks.

Lõpuks propageerib Zinzino avatud ja ausat otsemüügiametit. Meie ettevõte on kohalike otsemüügi assotsiatsioonide liige Rootsis, Norras, Soomes, Taanis, Eestis, Lätis ning Leedus ja Hollandis. Taotleme seda ka USA-s, Saksamaal, Poolas ja kõigil uutel turgudel. Allpool on toodud assotsiatsioonid, mille liikmed me oleme ja eetikakoodeksi otselink.

Näeme otsemüügi assotsiatsioone kui kvaliteedi ja professionaalsuse kinnitust. Need assotsiatsioonid kaitsevad tarbijaid, aitavad kaasa õiglasele kaubandusele ja reklaamivad nii otsemüügiettevõtteid kui ka iseseisvaid otsemüügipartnereid. Otsemüügi assotsiatsioonidel on oma liikmete ja nende iseseisvate müügipartnerite jaoks oma eetikakood.

Samuti palume oma iseseisvatel partneritel tegutseda eetiliselt ja kooskõlas Zinzino poliitikate ja protseduuridega. Kui seda ei tehta, siis juhib Zinzino sellele tähelepanu. Kui ka see ei aita, võetakse karmimad meetmed, mis hõlmavad, kuid ei piirdu Zinzino iseseisva partneri lepingu lõpetamisega. Teilt nõutakse poliitikate järgimist veel 90 päeva jooksul, mille järel leping lõpetatakse või tühistatakse.

Palume teil aidata hoida Zinzino kogukonna kõrgeimaid standardeid. Meie eesmärk on kinni pidada Zinzino kogukonna kõrgetest standarditest.

See on ikkagi meie oma äri ja kõik, mis jääb allapoole neid kõrgeid standardeid, kahandab meie väärtust. Täname, et aitate meid olla parim ning olla ka ise parim.

Mida tähendab Zinzino partneriks olemine?

Igal iseseisval partneril on oma isiklik kogemus. Saame teile siiski anda ülevaate aja investeerimise, toe ja tulemuste kohta.

Paljud inimesed alustavad osalise tööajaga – 10-15 tundi nädalas. Mõned on rahul täiendava tulu saamisega, teised töötavad Zinzinos karjääri tegemiseks, mis annab neile aega, paindlikkust ja finantsvabaduse oma unistuste elu jaoks.

Kuigi olete ettevõttes iseenda jaoks, pole te siiski üksi. Zinzino ja tema iseseisvate partnerite juhid pööravad suurt tähelepanu haridusele, koolitusele ja isiklikule arengule, et kindlustada edu neile, kes soovivad ja suudavad sellega pidevalt tegeleda.

Lisaks sellele pakuvad meie iseseisvate partnerite juhid pidevat hoolt, tuge ja koolitust. Sümbiootiline suhe tagab nii ettevõtte kui ka iseseisvate partnerite edu.

Paljude iseseisvate partnerite jaoks on Zinzino nende esimene ärikogemus. Iga eriala õppimine võtab aega ja võib algajatelt nõuda pingutust. Kui aga järgite meie tõendatud ärisüsteemi, tõstate oma rahulolu ning kasvatate edu.

Kui ma soovin tühistada oma iseseisva partneri lepingut, kuidas ma saan seda teha?

USA ja Kanada: Peate esitama kirjaliku teate meie klienditeenindusele. Saate 90 päeva jooksul tagastada suletud, kasutamata ja vigastusteta toote raha tagasisaamiseks, miinus 10% varude täiendamise tasu. Postikulu ei tagastata. Soodushinnaga ostetud komplekti kuuluva toote korral tagastatakse summa, mis peegeldab algset allahindlust miinus varude täiendamise tasu 10%. Tühistamis- ja tagastamiseeskirjade kohta lugege lisateavet Zinzino iseseisvate partnerite eeskirjadest ja protseduuridest.

Euroopas: Peate esitama kirjaliku teate meie klienditeenindusele. Avamata, kasutamata ja rikkumata toote võite tagastada 30 päeva jooksul. Postikulu ei tagastata. Tühistamis- ja tagastamiseeskirjade kohta lugege lisateavet Zinzino iseseisvate partnerite eeskirjadest ja protseduuridest.