KUIDAS SAADA KLIENDIKS

Me pakume oma klientidele tooteid, mis on keskendunud kvaliteedile, keskkonnale, tervisele ja igapäevase luksuse tundele. Saate osta Zinzino tooteid iga kuu meie e-poest, kas koos või ilma püsitellimuseta. Zinzino pakub isiklikke kontakte meie müügipartnerite ja klientide vahel ning hindab ja täiustab oma pakkumisi pidevalt, vastavalt klientide soovidele.

Zinzino turustab ja müüb kahte tootegruppi:

Zinzino Health

Meie tervisetoodete sari keskendub pikaajalisele tervisele, koosnedes tasakaalu-, immuunsüsteemi ja kehakaalu juhtimise toodetest. Zinzino tasakaalutooted aitavad teie kehal saavutada õige oomega-6/oomega-3 tasakaalu vaid 120 päevaga, tänu meie õlile BalanceOil. Zinzino BalanceTest kontrollib teie rasvhapete osakaalu kehas. Zinzino kehakaalu juhtimise tooted aitavad kaotada liigseid kilosid või säilitada tervislikku kehakaalu. Meie immuunsüsteemi tooted tagavad teie immuunsüsteemi optimaalse toimimise.

Zinzino Coffee 

Me armastame kohvi ja Zinzino espressomasinaga saate hõlpsalt ise valmistada lattet, espressot või cappuccinot. Meie kohvivalik sisaldab õiglase kaubanduse orgaanilist kohvi ja teed. Õiglase kaubanduse tooted võtavad arvesse töötingimusi, keskkonda ja kvaliteeti kogu tootmisprotsessi jooksul. Sellised lisatarvikud nagu tassid, klaasid, kondiitritooted ja piimavahustajad, võimaldavad teil täieliku kohvikukogemuse omaenda kodus. (Saadaval ostmiseks ainult Rootsis, Norras, Taanis, Fääri saartel, Soomes, Islandis, Eestis, Lätis ja Leedus)

Registreerumiseks või lisateabe saamiseks võtke ühendust mõne meie partneriga või meie klienditeenindusega ja me aitame teil leida partneri teie lähedal. Loodame, et naudite meie tooteid sama palju, kui meie!