Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Vajuta lisainfo saamiseks.
Cart
Sinu ostukorv

REDEL, PORGAND, EESMÄRK, VISIOON!

Zinzino Compensation Plan** on üks konkurentsivõimelisematest tulemusplaanidest otsemüügi alal. Sõltumatud Partnerid saavad toota tulu mitmel erineval viisil, teenida luksuslikke reisipreemiaid ning liikuda 17 prestiižsel tulemuste astmel.

Sinu äri algab hetkel, kui sa registreerid oma esimese Premier kit komplektiga kliendi. Sa teenid 10% tulu oma esimese klienditellimuse müügist. Kui sinu Premier komplektiga kliendinumbrid tõusevad, võib sinu enda tulemuste müügitulu tõusta kuni 30%-ni.

Lae alla Kompensatsiooniplaan

ALUSTA TÄNA

Täna on õige päev alustamaks oma äri ehitamist. Esimesel päeval alustades Zinzino Partnerina, saad sa tasuta isikliku veebilehe, mis on varustatud lihtsate, kuid rikkalike vahenditega e-poega, et sa saaksid Zinzino toodete müüki koheselt alustada. Sul on kohene ligipääs Zinzino Akadeemiale enda veebis koos tööriistade, materjalide ja haridusliku videomaterjaliga, mida sa saad kasutada ja millest õppida.

Zinzino partnerina oled sa kutsutud iganädalastele koosolekutele, nii online kui ka kontoris. Sinu sponsor kaasab su koheselt Get Started Training programmi ja aitab sul lansseerida oma äri. Sa oled teel ehitamaks üles oma uut äri, samal ajal oodates oma Zinzino kit komplekti saabumist.

ALUSTA TÄNA

KIIRE ALGUSE TEGEVUSPLAAN

ZINZINO SÜSTEEM

30-60 PÄEVA EESMÄRGID

Palju hüvitisi! Pärast kõigest 30-60 päeva! Esimese 30-60 päeva jooksul oleme me sulle teinud võimalikuks Express Start Programmi järgimise. Vaata videot või loe lisa iga boonuse ja tehnoloogia kohta, mida me kasutame Kompensatsiooniplaanis** . Sa võid ka kvalifitseeruda allpool nimetatud boonustele hiljem, kui oled kõrgematele astmetele jõudnud, kuid saavutades need kohe alguses, liigud sa kiiremini edasi oma tasude-tasemel.
SMART BRONZE - 30 PÄEVA KVALIFIKATSIOON
Hüved: Kvalifitseeru 5-10% Mentor Boonusele ja Smart Bronze boonusele: 100 pay pointi
  • Registreeri oma Autoorder tellimusele Zinzino4Free kit.
  • Registreeri neli (4) Premier kit klienti.
FAST SILVER - 30 PÄEVA KVALIFIKATSIOON
Hüved: Kvalifitseeru Fast Silver boonusele: 150 pay pointi & 100% Enrollment Credit Bonus (ECB)*
  • Registreeri oma Autoorder tellimusele Zinzino4Free kit.
  • Registreeri neli (4) Premier kit klienti.
  • Saavuta 375 balansseeritud creditit. (Mitte rohkem kui kaks kolmandikku (2/3) sinu kvalifikatsiooni credititest võib tulla sinu suuremast tiimist)
  • *Et säilitada oma ECB boonust, on sul vajalik olla igal kuul aktiivne Silver või kõrgem tase (750 või rohkem balansseeritud creditit) või X-Team.
X-TEAM EXPRESS - 60 PÄEVA KVALIFIKATSIOON
Hüved: Kvalifitseeru X-Team Express Boonusele: 150 pay pointi & 100% Enrollment Credit Bonus (ECB)*
  • Registreeri oma Autoorder tellimusele Zinzino4Free kit.
  • Registreeri kümme (10) Premier kit klienti.
  • *Et säilitada oma ECB boonust, on sul vajalik olla igal kuul aktiivne Silver või kõrgem tase (750 või rohkem balansseeritud creditit) või X-Team.

**Zinzino ei garanteeri mitte ühelgi tasemel sõltumatu partneri sissetulekut. Zinzino Partneri reaalne sissetulek varieerub iga partneri enda oskustest, saavutustest ja ajast, mida investeeritakse ja mis peegeldub müügitulemustes.