Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Vajuta lisainfo saamiseks.
Cart
Sinu ostukorv

LENE & IB NIELSEN

Kõik sai alguse eesmärgist. Väikese kandiga edulugu!

Aastal 1998 alustasin ma oma unistuste tööd - tööd, mida ma tõepoolest armastasin - alarmide tehnikuna. Aga kui me saime 2004. aastal oma kolmanda lapse, siis hakkasime abikaasa Lene‘ga arutama, millist elu me tegelikult tahame. Nagu enamus lapsevanemaid, soovisime me veeta rohkem aega oma lastega. Lene‘l oli soov kodune olla, kui meie lapsed olid väikesed. Kuna minu palk oli liiga madal sellel ajal, hakkasin ma otsima lisasissetuleku allikat pere jaoks.

Aastal 2005 sattus minu teele võimalus ühineda Zinzino meeskonnaga ja ma otsustasin anda endale aasta aega, et saada piisavalt lisasissetulekut - saamaks võimaldada Lene‘l lastega koju jäämist.

Jaanuaris 2007 - samal ajal, kui saime oma neljanda lapse, olin ma saavutanud kompensatsiooni taseme Zinzino‘s, mis võimaldas mul saavutada oma esimene eesmärk. See muutis kõik. Meie hirm oli olnud, et igal hommik saab olema kiirustamine, et jõuda valmis tähtaegadeks. Nüüd, kui meil oli võimalik nautida pereks olemist hommikuti, oli see meie lemmikaeg päevast - rahulikud hetked, mida saime nautida koos oma nelja armsa lapsega. LOE LISA »

ANITA & MIKKO JARRAH

Tõeline unistus-võitlus võidulugu!
Räägitud südamest...

Kui ma alustasin Zinzino‘s aastal 2012, oli minu lugu see, et ma olin 13 aastat olnud ettevõtja. Aastal 2011 elasin ma üle 2 pankrotti. Mul oli oma nimel mitmete tuhandete eurode väärtuses võlgasid ja minu igakuised kulutused olid kõvasti üle selle, mida ma suutsin finantseerida. Lisaks sellele oli minu suhe oma kihlatu Anita‘ga lõpu äärel. Me olime lahus sellel ajal ning elasime erinevatel aadressidel.

2011. aastal juuni alguses läksin ma oma esimesele Zinzino esitlusele. Minu hea sõber Manu Rekola oli otsustanud, et see on võimalus, mis võib muuta tema perekonna finantse ja ta oli meelekindel ning otsustanud ehitada suur äri nii Soomes kui ka globaalselt. Tema nakkava energiaga oli minu vastus lihtne.

Ma laenasin raha oma tädilt, et alustada ja kui ma ühinesin, oli minu ainukeseks eesmärgiks talle tagasi maksta esimese 30 päeva jooksul. Kui ma olin selle eesmärgi saavutanud, oli minu järgmiseks fookuspunktiks aidata oma sõpradel teha sama. Ma mäletan, et ärkasin öösiti ning unistasin: Kui ma ainult saavutaksin Crown taseme - see annaks mulle piisavalt sissetulekut, et tulla tasa oma väljaminekutes. Samal ajal sain ma aru, et 1000 km jooks algab esimesest sammust. LOE LISA»

KINE & ØYVIND LIEN

Hoole ja armastusega. Samm sammult.

Olles üle kümne aasta ettevõtjana tegutsenud ja tehes läbi hämmastavad kasvuperioodid oma ehitusettevõttes, leidsin ma ennast järsku silmitsi suure langusega, kui 2008. aastal saabus Norras finantskriis. Et rasked ajad üle elada, hakkasin ma tööle müügijuhina. Samal ajal maadles Kine palju terviseprobleemidega, kuna tal oli teismelisest saadik olnud artriit. Tema tervis läks nii halvaks, et tal ei olnud võimalik täistööajaga tööl käia.

Pärast pikki tööpäevi Oslos ja veetes mitmeid tunde reisides tööle ja tagasi - olin ma kurnatud ja mõistsin, et me vajame muutust. Ma tundsin, et mu elu on tühi ja koosneb ainult tööst ning liikluses olemisest. Minu frustratsioon oli suur ja ma ei olnud mina ise.

Ma mäletan, et ühel hilisõhtul rääkisime me Kine‘ga. Me vajasime meeleheitlikult muutust. Me tahtsime oma elu tagasi. Minu „Ahaa!“ hetk saabus, kui mu naine ütles: Øyvind, ma tahan oma abikaasat tagasi... Tõde oli, et ta oli tabanud märki. Ma tahtsin ise ennast tagasi. Ma tahtsin oma elule anda tähenduse ja teha midagi, mis mind inspireeriks rohkem, kui lihtsalt punktist A punkti Z jooksmine, olles finantsiliste tähtaegade ajapitsitusest sõltuv. LOE LISA»

KERSTIN & THIM ÖHMAN

Reis on alles alanud.
Meil on veel palju teha!

KERSTIN:
Peale 20 aastat Rootsis haiglas ortopeedina töötamist avastasin ma järsku, et ma ei ela oma unistuste elu. Esimesed 10 aastat armastasin ma oma tööd väga, kuid iga mööduva aastaga kasvas ka stress. Iga päevaga suurenes patsientide arv minu nimekirjas ja ma tundsin, et mul on iga patsiendi jaoks järjest vähem aega. Sellele lisaks tundsin, et ma ei saa väärilist palka. Minu vaba aeg oli limiteeritud ja minu energia tasemed olid madalad. Ma soovisin meeleheitlikult saada rohkem ja anda rohkem. 2005. aastal leidsin ma lahenduse. Mulle tutvustati Zinzino‘t ja võimalust teha midagi enda jaoks meeskonnas, kus ma sain nii ennast arendada kui ka kasvatada oma palgasedelit.

THIM:
Peale 17 aastat raamatupidajana müüsin ma oma firma aastal 2006. Esimesed 10 aastat olid olnud inspireerivad, kuid siis ma väsisin töötamast 60-100 tunniseid töönädalaid kevadeti - parimal aastaajal. Minu plaan oli luua passiivne sissetulek läbi kinnisvara arenduse ja õppida rohkem investeerimise kohta. Peale paari aastat investeerimise vallas sai mu haridus päris kulukaks õpikogemuseks. Seda oli äärmiselt raske läbi elada, kuid samal ajal oli see aeg, ilma milleta ma ei saaks, sest see andis mulle erakordse võimaluse harjutada oma finantsalaseid ellujäämisoskusi. LOE LISA»

MIIKKA PEURAVIRTA
& MIIA ROIHAS

Me tõesti tahame aidata inimestel saada rohkem vaba aega ja elada tervislikult!

MIIKKA:
2011. aastal töötasin müügidirektorina meedia- ja reklaamiagentuuris ning otsisin samaaegselt võimalikust, kuidas töötaja rollist täiskohaga ettevõtjaks saada.

Kui mulle Zinzinot tutvustati, ütlesin ilma eelnevalt firma kohta uurimata tegelikult mõned korrad ei ja alles pärast uurimist mõistsin, et tegu oli hea võimalusega ning väärt vähemalt proovimist. Pärast Zinzino tutvustamist on minu elu suurim muudatus olnud seotud minu enesearenguga. Praegusel ajal kuulen, kuidas mu lähedased ütlevad, et minust on saanud parem sõber, abikaasa, isa ja liider.

MIIA:
Töötasin lasteaias ja töötasin liiga palju, aga ei teeninud piisavalt raha. Tahtsin ka rohkem aega veeta oma enda lapsega. Tol ajal elasime täiesti tavapärast pereelu, mil meil polnud ei piisavalt vaba aega ega ka raha, et reisida. 2011. aastal esmakordselt Zinzinost kuuldes, olin väga skeptiline. Siiski otsustasin 2012. aastal sellesse ärisse täiskohaga panustada, sest olin juba oma abikaasa 9-kuulise tööperioodi pealt näinud, milles Zinzino äri seisnes. LOE LISA »