Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Vajuta lisainfo saamiseks.
Cart
Sinu ostukorv

EHITA OMA HOMNE TÄNA

Olles Zinzino partner, esindad sa eksklusiivselt Zinzino rahvusvahelisi tipptasemel tooteid. Sa saad oma äritegevust alustada koheselt ja minimaalse riskiga. Ühinemine on tasuta ning pakume esimese tellimuse tooted allahindlusega. Mis oleks parem, kui teenida osalise- või täiskohaga sissetulekut, müües tooteid, mida sa armastad? Sina ise otsustad, kui palju sa teed ja kui kaugele sa jõuad - me oleme sind toetamas sinu igal sammul.

PARIMA KLASSI TOOTED,
SEE ON FAKT

Zinzino pakub esmaklassilisi, tipptasemel ja spetsiaalseid tooteid uues farmakoloogilise toitumise vallas, mis kasutab toidust saadavaid aktiivseid toitaineid, et võidelda modernsest elustiilist tulenevast tasakaalutuse vastu sinu kehas. Loe lisa meie Toodete filosoofia ja Toodete kohta Poest

TÕESTATUD ÄRISÜSTEEM

Tööta, palju soovid. Teeni, palju tahad. Meie nimetame seda vabaduseks. Olles sõltumatu Partner kasutad sa meie loodud kaubamärki, ennast tõestanud tooteid ja koolitussüsteemi ning turundust. Zinzino aitab sul kasutada oma isiklikke ambitsioone, et saavutada soovitud elustiil ja oma elu eesmärgid. Paljud partnerid alustavad osalise ajaga 10-15 tundi nädalas. Sa võid töötada kus iganes ja valida endale sobiva graafiku alusel sobivad tunnid. Mõned on rahul lisasissetuleku ehitamisega, samal ajal, kui teised töötavad tegemaks karjääri Zinzino‘s, mis annab neile aja, paindlikkuse ja sissetuleku elamaks ideaalset elu. Loe rohkem meie Edulugusid .

KÕRGTASEMEL HARIDUS

OLE PARIM. ÕPI PARIMATELT.

Kuigi sa oled äris iseenda jaoks, ei ole sa kunagi üksinda. Ettevõttena paneme me ja meie sõltumatute partnerite liidrid rõhku haridusele, koolitusele ja personaalsele arengule, et tagada nende edu, kes seda soovivad ja on selle saavutamiseks valmis. Me võõrustame palju kohalikke, riiklikke ja rahvusvahelisi üritusi , et koolitada ja tähistada teineteise saavutusi koos - tiimina. Meil on ka tugev fookus lugemisel ja kuulamisel ning hakates Partneriks saad sa ligipääsu Go Core koolituse programmile, mis annab sulle hariduse oma ala parimatelt kõnelejatelt ja koolitajatelt meie tööstuses, et aidata sul arendada vajalikke oskusi. LOE LISA »

ATRAKTIIVNE AUTO-PROGRAMM

EDUKAS SÕIT. SINU ENDA MUSTAS AUTOS. Aktiivse Diamond või kõrgema taseme partnerina kvalifitseerud sa meie eksklusiivsele Auto-programmile. Sinu auto peaks olema must, mitte vanem kui 6 aastat ja omama Zinzino hõbedasi triipe külgedel. Ja nii lihtne see ongi! Me teame, et enamusel on lemmikauto oma eesmärkide nimekirjas ja me tahame, et sa valiksid endale ise auto, millega soovid sõita. See tulus boonus on väärt selle nimel töötamist. Rohkem kui 500 partnerit on juba kvalifitseerunud ja igal kuul lisandub uusi Diamond taseme saavutajaid, kes saavad selle unelmate boonuse.

ELUKESTEV SÕPRUS

Kujutage ette, et alustate äri koos oma lähimate sõpradega ja kõik teie kolleegid teevad sama! Sõprus on tihtipeale põhinev jagatud uskumustel, huvidel ja maailmavaatel. Jagades samu püüdlusi, eesmärke ja väljakutseid, loote te suhteid, mis ulatuvad ärist palju kaugemale. Zinzino peres - jah, me kutsume ennast perekonnaks - leiad sa inimesed, kes hoolivad üksteisest,

LOE LISA»