Cart
Shopping cart

Loome personaalseid kliendikogemusi

Loome personaalseid kliendikogemusi

Pole ühtegi teist ärimudelit, mis oleks päriselt sarnane otsemüügiga, mudel, mis on alati olnud seotud inimestega. Ettevõte on täpselt nii tugev, kuivõrd tugevad on tema suhted. Peaaegu 200 aastat on otsemüügi esindajad isiklike sidemete kaudu ülesehitanud oma äri.

See kliendikeskne lähenemine on Zinzino eduloo vundament ja meie missiooni alus, et juhtida isiklikku tervise- ja heaoluruumi.

Otsemüük kujundab sisseostude tegemise tulevikku

Tänapäeval on vahendajate kõrvalejätmine ja otse klientideni jõudmine, võttes arvesse seda, kes nad on, kuidas nad elavad ja mis on neile oluline, vahend tagamaks, et tooted vastavad ootustele, täidavad oma eesmärki ja suurendavad kaubamärgi lojaalsust.

Isiklike usaldussuhete loomine suhtlemise teel on vanim inimestele teadaoleva turunduse vorm ja otsemüügi alustala. Tänaseks on see küllastunud turul kujunenud otsustavaks teguriks.

Otsemüügiturustajate’ loomupärane võime luua võrgustikke ja jagada oma kogukonnas tootekogemusi on sotsiaalmeedia mõjutaja’ elatusallikas. Isiklikud soovitused mõjuvad palju võimsamalt kui kõik hoolikalt korraldatud reklaamikampaaniad. Kõigi sektorite kaubamärgid pingutavad selle nimel, et tänapäevased arvamusliidrid nende tooteid ja teenuseid jagaksid.

92% tarbijatest usaldavad sõprade ja pereliikmete nõuandeid rohkem kui mis tahes muud tüüpi reklaame

Allikas: Nielseni vaatajaskonna ülevaade, andmed ja analüüsi aruanne

Meie aja tugevaima ostutrendi juhtimine – ja toitumise tulevik

Tänapäeva tarbijad soovivad just neile kohandatud tooteid, mida soovitavad inimesed, keda nad usaldavad või hindavad kõrgelt.

Tervisest on saanud isiklik asi ja inimesed soovivad kohandatud toitumiskavasid ja treeningprogramme.

Toodete müük isiklike soovituste kaudu on otsemüügi alustala.

Meie kliendikeskne lähenemine käib käsikäes isikliku tervise arenguga

Otsemüügi ärimudel

Pole enam jaemüügikanali wild-kaarti

Kujundame isikupärase toitumise ajastut

Ja meie partnerid näitavad teed

Zinzino partnerite tugimeeskond on siin teie teenistuses!