Cart
Shopping cart

„Ieškome iniciatyvių ir link pokyčių vedančių lyderių“

Hilde Rismyhr Sæle, „Zinzino“ įkūrėjas

Pakeiskite ateities mitybos įpročius kartu su mumis

Pabandykite. Pasidalykite. Prisijunkite prie mūsų bendruomenės

Pakilkite ir pradėkite bėgioti – tik 3 paprasti žingsniai

1. Prisijunkite

Tapkite mūsų bendruomenės dalimi nemokamai arba pasirinkite mūsų „Ultimate Partner Kit“ ir įgykite galimybę pasinaudoti visais lojalumo programos privlaumais.

2. Sukurkite

Plėskite Klientų bazę, gaukite komisinių nuo tiesioginių pardavimų ir nemokamus produktus.


3. Aukite

Plėskite savo komandą ir didinkite galimybes gauti didesnių komisinių.

Kodėl mes? Klausykitės mūsų Partnerių iš viso pasaulio

Thim ir Kerstin Öhman, Ambasadoriai

„Mums iš tiesų labai patinka tai, kad kuriame verslą ne tik sau. Su „Zinzino“ kuriame judėjimą, kuriame suteikiame žmonėms galimybę gyventi geriau ir kiekvienam susikurti savo sėkmės istoriją.“

Vibecke Steinsvik Parr, Ambassador

„Aš tikiu šia vizija ir lyderyste, man patinka būti šalia įkvepiančių žmonių, puoselėjančių mūsų bendrą svajonę, taip pat man patinka prevencinė sveikata!“

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės

Virš 20 000 draugų laukia galėdami padėti

Dirbkite tiek, kiek norite

…ar kitur, kur tik jums patinka

Ištyrinėkite mūsų „Digital Tool Kit“

„Zinzino Hub“

Stenkitės išlikti aukštumoje ir aktyviai dirbkite su naujais potencialiais klientais / partneriais. Mūsų kontaktų valdymo sistema suteikia jums išsamią jūsų augančio verslo apžvalgą.

„Zinzino“ mobilioji programėlė (Zinzino Mobile App)

Esminis potencialių klientų paieškos įrankis, skirtas palaikyti ryšį su savo komandos nariais, potencialiais ir esamais Klientais bei būsimais Partneriais. Idealus sprendimas, kai esate kelyje ir darbui naudojate telefoną.

„Zinzino GoCore“ programėlė

Kas mėnesį atraskite naują įžvalgų turinį, tame tarpe ir motyvuojančius vaizdo įrašus bei įkvepiančias kalbas. Mūsų vidinė edukacinė platforma sukurta bendrai skatinti asmeninį augimą ir pagerinti jūsų vadovavimo įgūdžius, kad taptumėte tinklinės rinkodaros profesionalais.

Padėkite mums įtraukti prevencinę sveikatą į pasaulinę darbotvarkę.

Esame asmeninės mitybos pradininkai, dirbantys srityje, kuriai priklauso pirkimų ateitis. Mes tikime, kad reikia kurti tvarias ilgalaikės sėkmės lydimus verslus ir daryti teisingus sprendimus siekiant visiems naudingų rezultatų.

Imtis papildomų mūsų siūlomų priemonių visuomet apsimoka

Mes tikime nesuvaidintomis iniciatyvomis, kurios suteikia pripažinimą ir tinkamai atlygina už jūsų sunkų darbą, atkaklumą ir aistrą. Nuo momentinio titulo suteikimo ir pasiekimų šventimo mūsų renginiuose iki automobilių ir kelionių po pasaulį prizų. Tris kartus per metus siūlome galimybę dalyvauti išskirtinėse kelionėse į prabangias ir egzotiškas tik mums parinktas vietas, kurių visas išlaidas apmokame mes.

Mes deriname darbą su malonumu

Esame įsipareigoję siekti gyvenimo tikslų ir įgyvendinti savo svajones. Mes švenčiame sėkmę ir mokomės iš klaidų. Mes augame kartu, įkvepiame ir skatiname vienas kitą. Mes visi siekiame vieno tikslo. Kodėl? Nes tokiu būdu galime dar labiau mėgautis gyvenimu.

Turite daugiau klausimų?

Mes pasirūpinsime, kad pradėti galėtumėte iš karto. Prisijunkite prie mūsų bendruomenės nemokamai arba pasirinkite „Ultimate Partner Kit“ ir galėsite pasinaudoti visais lojalumo programos privalumais. Sukurkite savo verslą ir plėskite Klientų ratą, gaukite komisinių nuo tiesioginių pardavimų ir prekių nemokamai. Plėskite verslą burdami savo komandą ir padidinkite gaunamus komisinius.

Ultimate Partner Kit

Nuolaidomis galėsite naudotis jau nuo pirmojo užsakymo, o tiesioginių pardavimų komisiniai, pasyvios pajamos ir nemokami produktai yra išdėstyti Apdovanojimų Programoje. Taip pat yra Greitkelis kaip uždirbti gyvenimo būdą gerinančių apdovanojimų, automobilio bonusą ar dalyvauti išskirtinėse skatinamosiose kelionėse. Pasiekę tam tikrų rezultatų iš karto gausite atitinkamą titulą ir jį atšvęsti mūsų bendruose renginiuose. Tris kartus per metus siūlome galimybę dalyvauti išskirtinėse kelionėse į prabangias ir egzotiškas tik mums parinktas vietas, kurių visas išlaidas apmokame mes.

Kiekvienas sulaukęs pilnametystės gali nemokamai registruotis ir tapti Independent Partner (Nepriklausomu partneriu) Tarp „Zinzino Independent Partners“ (Nepriklausomų partnerių) yra įvairiausio amžiaus ir gyvenimo stiliaus atstovų. Jūs patys renkatės, kiek valandų ir kada dirbti. „Zinzino“ suteikia visus reikalingus įrankius ir infrastruktūrą, kad naudodamiesi sistema galėtumėte siekti užsibrėžtų rezultatų. Jei pageidaujate, galite pigiau įsigyti vieną iš mūsų Partneriams skirtų rinkinių, kuriame yra įvairių produktų ir pagrindinė mokymų medžiaga.

Taip. Pamirškite bauginančias pradines išlaidas, logistikos iššūkius, tinkamų paieškos įrankių, reklaminės medžiagos ar skaitmeninių išteklių paieškas. Tuo pasirūpinsime mes. Galite tapti mūsų bendruomenės dalimi nemokamai arba pasirinkti „Ultimate Partner Kit“ ir įgyti galimybę pasinaudoti visais lojalumo programos privalumais.

Būti aktyviu Partneriu kiekvieną mėnesį reiškia turėti keturis (4) Asmeninius Klientų Taškus. Papildomai, jūsų ir jūsų klientų užsakymai kas mėnesį turi generuoti bent 20 kreditų.

Ar norite, kad tai būtų įmanoma? Tai jūsų karjera, kurioje tik jūs nusistatote ribas. Čia vyrauja platus veiksmų pasirinkimas. Patys sprendžiate, kiek valandų per dieną skirti šiam verslui ir kada juo užsiimti. Kai kurie Partneriai paprasčiausiai džiaugiasi papildomomis pajamomis, o kiti sunkiai dirba, kad „Zinzino“ taptų karjera, suteikiančia jiems laiko ir finansinės laisvės, kuri yra svajonių gyvenimas. „Zinzino“ yra plačiai žinomas, pasaulinis sveikatingumo prekės ženklas ir jūs prisijungsite prie bendruomenės, turinčios išskirtines teises dalytis asmeniniais tyrimais pagrįstais ir moksliškai patvirtintais produktais su visu pasauliu, kuriame sveikata tampa vis didesniu prioritetu. Esame paruošę visą sistemą jūsų verslui kurti – organizuosime jums mokymus, skleisime žinias, įkvėpimą, aprūpinsime skaitmeniniais pardavimo įrankiais ir reklamine medžiaga.

Jei norite kartu su mumis formuoti mitybos ateitį ir tuo pačiu susikurti verslą, skaitykite ir sužinokite daugiau apie tapimą „Zinzino“ „Independent Partner“ (Nepriklausomu Partneriu) čia.

Prisijunkite prie pasaulinės sveikatingumo konsultantų bendruomenės, kuri formuoja individualizuotos mitybos amžių, rodydama kelią į sveikesnį gyvenimo būdą ir geresnį gyvenimą visiems.

Kaip „Independent Partner“ (Nepriklausomas Partneris) jūsų daroma įtaka teikdami paslaugas yra lemiama; rodykite asmeninį dėmesį, rekomenduokite asmeninį požiūrį į papildus ir nepamirškite priminti, kad galime pateikti įrodymą, kad mūsų produktai veiksmingi.

Daugiau informacijos rasite mūsų puslapio skirsnyje Galimybė.

„Zinzino“ Partnerių Aptarnavimo komanda pasiruošusi Jums padėti!