Cart
Shopping cart

“Mēs meklējam līderus, celmlaužus un revolucionārus.”

Hilde Rismyhr Sæle, Zinzino dibinātājs

Veidojiet uztura nākotni kopā ar mums!

Izmēģiniet to. Dalieties ar to. Pievienojieties mūsu kopienai.

Darbības uzsākšana trīs vienkāršos soļos

1. Pievienojieties

Kļūstiet par mūsu kopienas dalībnieku(-ci) bez maksas vai izvēlieties mūsu Ultimate Partner Kit un kvalificējieties pilna apjoma lojalitātes atmaksai.

2. Veidojiet

Palieliniet savu klientu bāzi, saņemiet pārdošanas komisiju un bezmaksas produktus.


3. Attīstiet

Sāciet veidot savu komandu un palieliniet savu potenciālu augstākas komisijas maksas saņemšanai.

Kādēļ izvēlēties mūs? Uzklausiet mūsu partneru sacīto visā pasaulē

Tims un Kerstina Ēhmaņi, vēstnieki

”Mums ļoti patīk fakts, ka mēs ne tikai veidojam savu uzņēmumu. Mēs veidojam kustību kopā ar Zinzino, kurā mēs pakāpeniski sniedzam cilvēkiem iespēju dzīvot labāk.”

Vibecke Steinsvik Parr, Ambassador

“Es no sirds ticu vizionārai līderībai un man patīk būt tādu iedvesmojošu cilvēku sabiedrībā, kuriem ir tādi paši sapņi kā man un kurus interesē profilaktiskā veselība!”

Pievienojieties mūsu kopienai.

Vairāk nekā 20 000 draugu gaida aizkulisēs

Strādājiet tik daudz, cik vēlaties

…un it visur, kur vēlaties

Izpētiet mūsu Digital Tool Kit

Zinzino Hub

Turpiniet būt vislabākajā formā un strādājiet proaktīvi ar jauniem potenciālajiem klientiem. Mūsu kontaktpersonu pārvaldības sistēma sniedz jums visaptverošu pārskatu pār jūsu augošo uzņēmumu.

Lietotne Zinzino Mobile App

Būtisks klientu meklēšanas rīks, lai sazinātos ar savas komandas dalībniekiem, potenciālajiem un esošajiem klientiem un topošajiem partneriem. Ideāli piemērots tiem, kuri atrodas kustībā un kuri strādā izmantojot telefonu.

Zinzino lietotne GoCore

Ik mēnesi saņemiet jaunu, informatīvu saturu, tostarp motivējošus video un iedvesmojošas uzrunas. Mūsu iekšējā izglītības platforma ir izveidota ar nolūku stimulēt vispārīgu personisko izaugsmi un veicināt līderības prasmes, lai jūs kļūtu par tīklošanas mārketinga speciālistu.

Palīdziet mums padarīt veselības profilaksi par globālu programmu.

Mēs esam personalizēta uztura celmlauži, mēs strādājam nozarē, kas virza iepirkšanās nākotni. Mēs ticam ilgtspējīgu biznesu veidošanai ar ilgtošiem panākumiem un pareizu darbību veikšanai pareizo iemeslu dēļ.

Mēs vienmēr novērtējam papildu pūliņus

Mēs piešķiram vērtību reāliem stimuliem, izrādot atzinību un atalgojot uzcītīgu darbu, neatlaidību un degsmi. No tūlītējas titulu atzīšanas un sasniegumu atzīmēšanas mūsu pasākumos līdz bonusiem automašīnas un pasaules ceļojumu veidā. Trīs reizes gadā mēs piedāvājam iespēju kvalificēties mūsu ekskluzīvajiem pilnībā apmaksātiem bonusa braucieniem uz īpaši atlasītiem eksotiskiem luksusa galamērķiem.

To pašu var sacīt par uzņēmējdarbības apvienošanu ar patīkamām nodarbēm

Mēs esam apņēmušies sasniegt savus mērķus dzīvē un gūt savu sapņu piepildījumu. Mēs atzīmējam panākumus un mācāmies no kļūdām. Mēs attīstāmies kopā, mēs iedvesmojam un izaicinām viens otru. Mēs mērojam šo ceļu kopā. Kādēļ? Tādēļ, ka tādējādi dzīve sniedz daudz lielāku gandarījumu.

Vai ir vēl citi jautājumu?

Nekavējoties palīdzēsim sākt darbu. Pievienojieties un kļūstiet par mūsu komandas daļu bez maksas vai izvēlieties mūsu Ultimate Partner Kit, kas kvalificēs jūs pilna apjoma lojalitātes atmaksai. Veidojiet savu biznesu un palieliniet savu klientu bāzi, saņemiet tiešās pārdošanas komisijas maksas un bezmaksas produktus. Attīstiet savu biznesu, veidojot savu komandu, un palieliniet savas iespējas saņemt augstāku komisijas maksu.

Ultimate Partner Kit

Jūs saņemsiet atlaides no pirmā pasūtījuma, tiešās pārdošanas komisijas maksas, regulārus ienākumus un bezmaksas produktus mūsu bonusu programmā. Tas ir vienlaikus arī ātrais ceļš uz vēlamā dzīvesveida atlīdzību, automašīnu bonusu un ekskluzīvu, stimulējošu ceļojumu pelnīšanu. Jūs saņemsiet tūlītēju atzinību un iespēju atzīmēt savus sasniegumus mūsu pasākumos. Trīs reizes gadā mēs piedāvājam iespēju kvalificēties mūsu ekskluzīvajiem pilnībā apmaksātiem bonusa braucieniem uz īpaši atlasītiem eksotiskiem luksusa galamērķiem.

Ikviena pilngadīga persona ir laipni aicināta reģistrēties kā Independent Partner bez maksas. Zinzino Independent Partners ir cilvēki no dažādām jomām un dažāda vecuma. Jūs pats(-i) izvēlaties darba stundas un laiku, ko esat gatavs(-a) ieguldīt. Zinzino nodrošina rīkus un infrastruktūru, lai varētu gūt panākumus, ja sekojat sistēmai. Lai gan tas nav nepieciešams, jūs varat iegādāties kādu no mūsu partneru produktu komplektiem, kurā ir produkti un pamata apmācības materiāli ar atlaidi.

Jā. Lai sāktu darbu, nav biedējošu sākuma izmaksu, darbības ar loģistiku, pareizo klientu piesaistes rīku, reklāmas materiālu vai digitālo resursu meklēšanas. Mēs par to visu parūpēsimies. Varat izvēlēties kļūt par mūsu komandas dalībnieku(-ci) bez maksas vai izvēlieties mūsu Ultimate Partner Kit un kvalificējieties pilna apjoma lojalitātes atmaksai.

Ikmēneša kvalifikācija, lai būtu aktīvs partneris, ir četri (4) personīgo klientu punkti. Papildus tam jums katru mēnesi ir nepieciešami 20 Credits no jūsu personīgajiem klientiem un jūsu produktu pasūtījumiem.

Vai vēlaties, lai tas būtu iespējams? Šī patiešām ir karjera, kurā tieši jūs nosakāt robežas. Neticama elastība. Jūs pats(-i) nosakāt savas darba stundas un izlemjat, cik daudz laika vēlaties ieguldīt. Daži partneri ir apmierināti ar to kā ar papildu ienākumiem, savukārt citi smagi strādā, lai Zinzino pārvērstu par karjeru, kas dos viņiem laiku un finansiālu brīvību, lai radītu sapņu dzīvi. Zinzino ir vispāratzīts, globāls veselības un labjūtas zīmols, un jūs pievienosieties partneru komandai ar ekskluzīvām tiesībām dalīties ar mūsu uz testu rezultātiem balstītajiem, zinātniski pierādītajiem produktiem visā pasaulē, kur visi arvien vairāk koncentrējas uz labāku veselību. Ir izstrādāta sistēma jūsu biznesa izveidei, un mēs nodrošināsim jūs ar apmācību, izglītību, iedvesmu, kā arī digitālajiem pārdošanas rīkiem un mārketinga materiāliem.

Ja vēlaties kopā ar mums veidot uztura nākotni un vienlaikus veidot savu biznesu, lasiet vairāk par to, kā kļūt par Zinzino Independent Partner šeit.

Jūs pievienosieties globālai veselības un labsajūtas konsultantu kopienai, kas veido personalizēta uztura laikmetu, rādot ceļu uz veselīgāku dzīvesveidu un labāku dzīvi visiem.

Kā Independent Partner jums būs izšķiroša loma šī pakalpojuma sniegšanā, piedāvājot personisku uzmanību, piegādājot pielāgotus uztura bagātinātājus un sniedzot individuālu rakstisku pierādījumu, ka mūsu produkti pilda savu darbu.

Mūsu Iespēju lapā jūs atradīsit vairāk informācijas.

Zinzino partneru atbalsta komanda ir jums līdzās!