Cart
Jūsų pirkinių krepšelis
ĮMONĖS INFORMACIJA

2009 m. Zinzino Nordic AB buvo įsigyta iš dalies per tiesioginę akcijų emisiją Zinzino Nordic AB akcininkams ir iš dalies pagal akcijų pasirašymo pirmumo teisių emisiją, kurią Zinzino Nordic AB išleido 2009 m. gruodžio mėn. Tai suteikė Zinzino AB teisę kontroliuoti daugiau nei 97% balsų ir valdyti 92% „Zinzino Nordic AB“ kapitalo. Iki 2014 m. gruodžio 31 d., nuosavybė išaugo iki 93 % kapitalo.

VALDYMAS IR VALDYBA

Zinzino AB verslo operacijos prasidėjo 2007 m. rudenį. Pagrindinė įmonės veikla yra įmonių, vykdančių tiesioginius pardavimus ir susijusias verslo veiklas, steigimas ir plėtojimas.

VALDYMO GRUPĖ
List View

Dag Bergheim Pettersen
CEO

 Gimė: 1970
Vadovaujančios pozicijos El-giganten ir Alcatel, taip pat dirbo Vyresniuoju Viceprezidentu TeliaSonera dukterinėje įmonėje NetCom.  Dag‘as turi ilgametę strateginio vadovavimo augančiose kompanijose patirtį, Zinzino CEO jis dirba nuo 2012 m.
                           
Akcijų skaičius: 1,460,488 B klasės akcijos
List View

Michael Perry
COO JAV

 Gimė: 1953
Michael Perry turi didelę patirtį darbo aukštose pareigose skirtingose bendrovėse. Jis turi verslo magistro laipsnį ir užėmė tokias pozicijas kaip pardavimų vadybininkas, vykdomasis direktorius ir CEO. Jo patirtis tiesioginių pardavimų srityje - labai plati.  Michael prisijungė prie Zinzino LLC 2013 m. kovą kaip COO Amerikos rinkai.
                           
Akcijų skaičius: 0 + 100,000 varanto
List View

Henrik Schultz
Produktų vadybininkas

Gimė: 1961
Henrik Schultz ilgą laiką dirbo tarptautinių ir komercinių kompanijų vadovaujančiose pozicijose. Jis turi verslo magistro laipsnį ir užėmė pardavimų vadybininko, rinkodaros direktoriaus ir CEO pareigas.  Zinzino Henrik pasamdė 2007 m. Jo paskutinė darbovietė buvo Libro Gruppen AB.
                           
Akcijų skaičius: 55,000 B klasės akcijų
List View

Fredrik Nielsen
CFO

 Gimė: 1977
Fredrik Nielsen turi verslo magistro laipsnį ir didelę patirtį atsakingose pareigose finansų vadybos sektoriuje. Zinzino jis dirba nuo 2009 m. Prieš tai jis dirbo CFO bendrovėje Gymnasium AB.
                           
Akcijų skaičius: 45,000 B  klasės akcijų
List View

Jakob Spijker
VP Sales & Partner Relations

 Gimė: 1968
Jakob Spijker užėmė įvairias pareigas  logistikos, transporto ir sandėliavimo įmonėse tiek Švedijoje, tiek Nyderlanduose. Prie Zinzino jis prisijungė 2012 m. Prieš tai jis buvo logistikos vadovas Mediatec Solutions AB.
                           
Akcijų skaičius: 15,000 B  klasės akcijų
List View

Katriin Laanep
Head of Support

Gimė: 1973
Katriin sukaupė didelę patirtį klientų aptarnavimo skyriuose, virš 10 metų tiesioginių pardavimų srityje. 2012 m. įsidarbino „Zinzino“ klientų aptarnavimo skyriuje, po to buvo paaukština į „Director Support & Leader Council“ skyrių. Vėliau ji dirbo partnerių aptarnavimo skyriaus vadove bei galiausiai buvo paaukštinta į viso Aptarnavimo skyriaus vadovės pareigas. Ji yra atsakinga už klientų bei partnerių aptarnavimo bei „Director & Leader Council“ skyrius.
List View

Daniel Vennerstrand
CTO

Gimė: 1976
Daniel Vennerstrand turi kompiuterinės inžinerijos magistro laipsnį, dirbo programinės įrangos sistemų vystymo ir valdymo srityje nuo 2001m. Sukaupė patirties pagrinde produktų kompanijose, tarp jų „Intermail“, kur dirbo Plėtros Vadovu.
List View

Henrik Hammargren
Head of Business Control

Born: 1980
Henrik Hammargren - Head of Business Control, Henrik Hammargren is a business economist and has since 2006 been working as a Controller in senior positions at several companies, including Autoliv, Elanders and Resia. Employed at Zinzino since November 2018.

Number of shares: 0
List View

Gabriele Helmer
CMO

Born: 1977
Gabriele Helmer is an MSc in International Marketing and Economics and has since 2001 worked with marketing at several different companies, including Lufthansa, Beiersdorf, General Mills, Specsavers and has experience from the advertising industry. Employed at Zinzino since March 2019.

Number of shares: 2150 Class B-aktier
List View

Geir Smolan
MD Faun

Gimė: 1961
Geir turi chemijos mokslų magistro laipsnį bei turi sukaupęs daug patirties kokybės, maisto saugos, sveikatos bei saugumo sistemų valdyme. Jis yra išleidęs keletą knygų šiomis temomis. Jis prisijungė prie „Zinzino“ 2014 m. tapdamas kokybės vadovu, o 2017 rugsėjo mėn. perėmė „Faun Pharma“ CEO poziciją.

DIREKTORIŲ TARYBA
List View

Hans Jacobsson
Pirmininkas

Gimė: 1967
Verslo magistro laipsnis Dirbo CEO bendrovėje Rootfruit Scandinavia AB. Anksčiau, be kita ko, ėjo Finansų ir tiekimo direktoriaus pareigas General Mills Scandinavia AB, buvo partneriu CR&T Ventures (rizikos kapitalo įmonė Buresfären) ir Investicijų vadybininku Investment AB Bure.  Jis turi didelę patirtį pirkimuose ir pardavimuose, akcijų biržų ir struktūrinėse operacijose.  Be to, jis turi gilų ekspertinį suvokimą apie maisto ir vartojimo produktus. Hans Jacobsson yra Direktorių valdybos narys nuo 2007 m., o Pirmininkas - nuo 2009 m.
                           
Akcijų skaičius: 471,215 B klasės akcijų
List View

Staffan Hillberg
Narys

Gimė: 1964
Studijavo elektros inžineriją Chalmers technologijų universitete ir turi INSEAD magistro laipsnį.  Kompanijos Wood & Hill Investment AB CEO ir kompanijos Heliospectra AB CEO. Jis turi didelę patirtį tarptautinės veiklos pozicijose ir finansiniame sektoriuje. Anksčiau dirbo CEO kompanijoje Yield AB ir Skandinavijos Financial Management AB, buvęs vadovaujantysis partneris MVI, partneris CR&T Ventures (rizikos kapitalo įmonė Buresfären), CEO įmonėje AppGate AB, CEO įmonėje Bonnier Online, Bonnier Medialab vadovas, produktų vadybininkas Apple Computer Inc. Prancūzijoje ir JAV. Staffan Hillberg Direktorių valdybos nariu buvo nuo 2007 m.
                           
Akcijų skaičius: 251,414 B klasės akcijų
List View

Pierre Mårtensson
Narys

Gimė: 1972
Pierre Mårtensson yra BI Norvegijos verslo mokyklos magistras  ir turi didelę darbo tarptautinėse kompanijose patirtį. Pierre Mårtensson prie mūsų prisijungė iš Eniro (Norvegija), prieš tai jis dirbo Oriflame grupėje ir buvo CEO Kinijos rinkai bei buvo atsakingas už 17 biurų. Taip pat jis buvo CEO Lux Singapūrui ir Pietų Afrikai, prieš tai Pierre tris metus dirbo Zonavi AS, interaktyvaus verslo vieneto televizijai Telenor AS, ir du metus valdymo konsultavimo pramonėje.
                           
Akcijų skaičius: 0 +100,000 varanto
List View

Ingela Nordenhav

Ingela yra inžinierė baigusi Chalmers technologijos universitetą ir turi ilgą karjerą „Volvo Cars and Trucks“ įmonėje. Naujausia jos pozicija buvo „Volvo Trucks“ Pasaulinės rinkodaros vadovė, kuriame, be kita ko, vadovavo bendrovės įvaizdžio ir skaitmeninimo keitimo kelionei. Ji turi ankstesnę patirtį tiek produktų kūrimo, tiek kokybės, tiek pardavimo, tiek antrinės rinkos srityse. Ji du kartus gyveno ir dirbo užsienyje, Nyderlanduose ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ingela turi didelę pasaulinio darbo, strateginio verslo valdymo ir verslo plėtros patirtį. Ji turi platų funkcinį supratimą apie klientų patirtis, rinkodarą ir prekės ženklo kūrimą. Nuo metų pradžios ji vadovauja savo konsultacinei kompanijai, akcentuodama strateginę rinkodarą.