Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Spauskite, jei reikia daugiau informacijos.
Cart
Jūsų pirkinių krepšelis
ĮMONĖS INFORMACIJA

2009 m. Zinzino Nordic AB buvo įsigyta iš dalies per tiesioginę akcijų emisiją Zinzino Nordic AB akcininkams ir iš dalies pagal akcijų pasirašymo pirmumo teisių emisiją, kurią Zinzino Nordic AB išleido 2009 m. gruodžio mėn. Tai suteikė Zinzino AB teisę kontroliuoti daugiau nei 97% balsų ir valdyti 92% „Zinzino Nordic AB“ kapitalo. Iki 2014 m. gruodžio 31 d., nuosavybė išaugo iki 93 % kapitalo.

VALDYMAS IR VALDYBA

Zinzino AB verslo operacijos prasidėjo 2007 m. rudenį. Pagrindinė įmonės veikla yra įmonių, vykdančių tiesioginius pardavimus ir susijusias verslo veiklas, steigimas ir plėtojimas.

VALDYMO GRUPĖ
List View

Dag Bergheim Pettersen
CEO

Gimė: 1970
Vadovaujančios pozicijos „El-giganten“ ir „Alcatel“, taip pat dirbo vyresniuoju viceprezidentu „TeliaSonera“ dukterinėje įmonėje „NetCom“. Dag turi ilgametę strateginio vadovavimo augančiose kompanijose patirtį, „Zinzino“ CEO jis dirba nuo 2012 m.

Akcijų skaičius: 1,460,488 B klasės akcijos
List View

Michael Perry
COO JAV

Gimė: 1953
Michael Perry turi ilgametę darbo įvairiose įmonėse patirtį, kuriose ėjo vadovaujančias pareigas. Jis turi verslo magistro laipsnį, be kitų pareigų, ėjo pardavimo vadovo, operacijų vadovo ir CEO pareigas, taip pat turi daug patirties tiesioginių pardavimų srityje. Michael pradėjo dirbti „Zinzino LLC“ 2013 m. kovo mėn. kaip COO Amerikos rinkai.

Akcijų skaičius: 0 + 100 000 prenumeratos pasirinkimų
List View

Henrik Schultz
Produktų vadybininkas

Gimė: 1961
Henrik Schultz ilgą laiką dirbo tarptautinių ir komercinių kompanijų vadovaujančiose pozicijose. Jis turi verslo magistro laipsnį ir užėmė pardavimų vadybininko, rinkodaros direktoriaus ir CEO pareigas.  Zinzino Henrik pasamdė 2007 m. Jo paskutinė darbovietė buvo Libro Gruppen AB.
                           
Akcijų skaičius: 55,000 B klasės akcijų
List View

Fredrik Nielsen
CFO

Gimė: 1977
Fredrik Nielsen turi verslo administravimo magistro laipsnį ir įgijo didelę patirtį eidamas vadovaujančias pareigas finansų srityje. „Zinzino“ dirba nuo 2009 m., prieš tai jis dirbo vyriausiuoju finansininku „Gymnasium Sportcenter AB“.
                           
Akcijų skaičius: 45 000 B akcijų + 15 000 prenumeratos pasirinkimų
List View

Jakob Spijker
COO Europe

Gimė: 1968
Jakob Spijker užėmė įvairias pareigas logistikos, transporto ir sandėliavimo įmonėse tiek Švedijoje, tiek Nyderlanduose. „Zinzino“ jis dirba nuo 2012 m. Prieš tai jis buvo atsakingas už logistiką „Mediatec Solutions AB“.
                           
Akcijų skaičius: 15 000 B akcijų + 10 000 prenumeratos pasirinkimų
List View

Katriin Laanep
Aptarnavimo tarnybos vadovė

Gimė: 1973
Katriin sukaupė daugelio metų patirtį klientų aptarnavimo skyriuose, virš 10 metų tiesioginių pardavimų srityje. Prie „Zinzino“ ji prisijungė 2012 m. kaip aptarnavimo darbuotoja ir pakilo į pareigas Direktorių aptarnavimo ir Vadovų tarybos aptarnavimo skyriuose. Prieš pakildama į Aptarnavimo tarnybos vadovės pareigas, pastaruoju metu ji dirbo Partnerių aptarnavimo skyriaus vadove.

Akcijų skaičius: 0
List View

Daniel Vennerstrand
CTO

Gimė: 1976
Daniel Vennerstrand turi kompiuterinės inžinerijos magistro laipsnį, nuo 2001 m. dirbo programinės įrangos sistemų plėtros ir valdymo srityje produktų kūrimo įmonėse. Daniel vėliausiai dirbo „Intermail“ kaip plėtros vadovas. „Zinzino“ jis dirba nuo 2018 m. balandžio mėn.

Akcijų skaičius: 0
List View

Henrik Hammargren
Verslo kontrolės vadovas

Gimė: 1980
Henrik Hammargren turi verslo magistro laipsnį ir nuo 2006 m. keliose įmonėse, įskaitant, „Autoliv“, „Elanders“ ir „Resia“, ėjo aukštas kontrolieriaus pareigas. „Zinzino“ jis dirba nuo 2018 m. lapkričio mėn.

Akcijų skaičius: 0
List View

Gabriele Helmer
CMO

Gimė: 1977
Gabriele Helmer turi verslo ir ekonomikos mokslų magistro laipsnį. Nuo 2001 m. ji ėjo įvairias pareigas rinkodaros srityje tarptautinėse įmonėse, pvz., „Lufthansa“, „Beiersdorf“, „General Mills and Specsavers“, taip pat turi patirties reklamos srityje. „Zinzino“ ji dirba nuo 2019 m. kovo mėn.

Akcijų skaičius: 3500 B klasės akcijų.
List View

Geir Smolan
Vadovaujantysis direktorius FAUN

Gimė: 1961
Geir turi chemijos mokslų magistro laipsnį bei yra sukaupęs daug patirties kokybės, maisto saugos, sveikatos bei saugumo sistemų valdymo srityje. Jis yra parašęs keletą knygų šiomis temomis. Geir prisijungė prie „Zinzino“ 2014 m. tapdamas kokybės vadovu, o 2017 rugsėjo mėn. perėmė „Faun Pharma“ MD pareigas.

Akcijų skaičius: 0 + 50 000 prenumeratos pasirinkimų
DIREKTORIŲ TARYBA
List View

Hans Jacobsson
Pirmininkas

Gimė: 1967
Verslo magistro laipsnis Dirbo CEO bendrovėje Rootfruit Scandinavia AB. Anksčiau, be kita ko, ėjo Finansų ir tiekimo direktoriaus pareigas General Mills Scandinavia AB, buvo partneriu CR&T Ventures (rizikos kapitalo įmonė Buresfären) ir Investicijų vadybininku Investment AB Bure.  Jis turi didelę patirtį pirkimuose ir pardavimuose, akcijų biržų ir struktūrinėse operacijose.  Be to, jis turi gilų ekspertinį suvokimą apie maisto ir vartojimo produktus. Hans Jacobsson yra Direktorių valdybos narys nuo 2007 m., o Pirmininkas - nuo 2009 m.
                           
Akcijų skaičius: 471,215 B klasės akcijų
List View

Staffan Hillberg
Narys

Gimė: 1964
Studijavo elektros inžineriją Chalmers technologijų universitete ir turi INSEAD magistro laipsnį.  Kompanijos Wood & Hill Investment AB CEO ir kompanijos Heliospectra AB CEO. Jis turi didelę patirtį tarptautinės veiklos pozicijose ir finansiniame sektoriuje. Anksčiau dirbo CEO kompanijoje Yield AB ir Skandinavijos Financial Management AB, buvęs vadovaujantysis partneris MVI, partneris CR&T Ventures (rizikos kapitalo įmonė Buresfären), CEO įmonėje AppGate AB, CEO įmonėje Bonnier Online, Bonnier Medialab vadovas, produktų vadybininkas Apple Computer Inc. Prancūzijoje ir JAV. Staffan Hillberg Direktorių valdybos nariu buvo nuo 2007 m.
                           
Akcijų skaičius: 251,414 B klasės akcijų
List View

Pierre Mårtensson
Narys

Gimė: 1972
Pierre Mårtensson yra BI Norvegijos verslo mokyklos magistras  ir turi didelę darbo tarptautinėse kompanijose patirtį. Pierre Mårtensson prie mūsų prisijungė iš Eniro (Norvegija), prieš tai jis dirbo Oriflame grupėje ir buvo CEO Kinijos rinkai bei buvo atsakingas už 17 biurų. Taip pat jis buvo CEO Lux Singapūrui ir Pietų Afrikai, prieš tai Pierre tris metus dirbo Zonavi AS, interaktyvaus verslo vieneto televizijai Telenor AS, ir du metus valdymo konsultavimo pramonėje.
                           
Akcijų skaičius: 0 +100,000 varanto
List View

Ingela Nordenhav

Ingela yra inžinierė baigusi Chalmers technologijos universitetą ir turi ilgą karjerą „Volvo Cars and Trucks“ įmonėje. Naujausia jos pozicija buvo „Volvo Trucks“ Pasaulinės rinkodaros vadovė, kuriame, be kita ko, vadovavo bendrovės įvaizdžio ir skaitmeninimo keitimo kelionei. Ji turi ankstesnę patirtį tiek produktų kūrimo, tiek kokybės, tiek pardavimo, tiek antrinės rinkos srityse. Ji du kartus gyveno ir dirbo užsienyje, Nyderlanduose ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ingela turi didelę pasaulinio darbo, strateginio verslo valdymo ir verslo plėtros patirtį. Ji turi platų funkcinį supratimą apie klientų patirtis, rinkodarą ir prekės ženklo kūrimą. Nuo metų pradžios ji vadovauja savo konsultacinei kompanijai, akcentuodama strateginę rinkodarą.