Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Spauskite, jei reikia daugiau informacijos.
Cart
Jūsų pirkinių krepšelis

ZINZINO KELIONĖS

AR NORITE TYRINĖTI PASAULĮ? PRADĖKITE SIEKTI FINANSINIO ATLYGIO PAGAL PLANĄ.

Gaukite spaudus pase, kuriais verta girtis. Mes Zinzino tikime sunkiu darbu ir gerai leidžiamu laiku. Mūsų prekės ženklas buvo įkurtas remiantis pažadu apdovanoti verslo kūrėjus, nuolat keliančius kartelę savo neeiliniais pasiekimais.

Nuo 2006 m. Zinzino apdovanoja prabangiomis kelionėmis. Mes plaukėme prabangiais kruizais Karibuose, lankėmės kavos plantacijas Brazilijoje, patyrėme laukinį Pietų Afrikos gyvenimą, valgėme aštrų Tailando maistą, mėgavomės muzika Meksikoje ir stebėjomės Dubajaus architektūra. Dominikos Respublikoje plaukiojome kartu su rykliais, mėgavomės širdies plakimu Majamyje, uostėme Marakešo prieskonius, deginomės mūsų išnuomotoje Pasaulio saloje ir rengėme tinklinio turnyrus Tenerifės paplūdimyje.

Jei lipsite Finansinio apdovanojimo plano kopėčiomis, Zinzino jus ir jūsų šeimą palepins neįtikėtinais vaizdais ir nepamirštamomis akimirkomis, kai uždirbsite prabangių kelionių galimybes.

SĖKMINGAS BĖGIMAS BAIGIASI SAULE IR LINKSMYBĖMIS

DIRECTOR GYVENSENOS APDOVANOJIMAS * Jūs esate kviečiami praleisti šešias dienas saulėtoje Gran Kanarijos saloje. Puotaukite kartu su kitais lyderiais ir mokykitės iš ekspertų bei lyderių išskirtiniame Lyderių renginyje. Ši neįtikėtina patirtis bus tai, kuo jūs norėsite pasidalinti su visa savo komanda.

Norėdami dalyvauti** 2020 m. Director trip, privalote pirmą kartą pasiekti Director lygį arba pasiekti taškų-kvalifikaciją ( Nuo 2018 m. spalio mėn. Metinio Zinzino renginio - iki 2019 m. spalio mėn. Metinio Zinzino renginio) taip kaip išdėstyta Komisinių plane.

Balis 2019

2019 m. Director Trip tikslas buvo stebuklingasis Balis, Indonezijos Dievų sala.

Mes praleidome šešias dienas su beveik 400 partnerių prabangiame viskas įskaičiuota InterContinental Bali paplūdimio kurorte, esančiame Jimbaran įlankos pakrantėje.

Pats viešbučio pastatas ir architektūra buvo nuostabūs ir viskas taip harmoningai susiliejo su aplinka. Kurortas elgėsi su visai karališkai, kai kurie nusprendė atsipalaiduoti privačiame paplūdimyje, kiti turėjo pasaulinio lygio treniruočių sesijas, o nuotykių mėgėjai dalyvavo dviračių kelionėje per Balio ryžių laukus.

Tai buvo stebuklingas lyderystės renginys ir užsimezgusios draugystės tapo šios kelionės akcentu!

TENERIFĖ 2018

Dar kartą savaitei apsilankėme itin prabangiame Ritz Carlton Abama viešbutyje - nuostabi aplinka, įspūdingi La Gomera salos vaizdai supo mus. Šiais metais dalyvių skaičius pasiekė rekordą - iš viso 378 dalyviai! Mes prabangiai vakarieniavome tikroje Bananų Plantacijoje, turėjome galimybę sudalyvauti įspūdingoje ekskursijoje į Teidės ugnikalnį, pasigrožėti nuostabiais vaizdais nuo ugnikalnio viršūnės!Įkvepiantys mokymai ir kursai, gardus maistas, bei nepakartojamas 80-ųjų teminis vakarėlis paliko neišdildomus įspūdžius kiekvienam!

PUNTA CANA 2017

Karibų jūros širdyje mūsų lyderiai aplankė vieną gražiausių ir egzotiškiausių pasaulio vietų – Dominikos Respubliką. Apsupti palmių, turkio spalvos vandens ir baltų paplūdimių, mes apsistojome viskas-įskaičiuota kurorte Hard Rock Hotel, kurios siūlo12 baseinų, SPA, teniso kortus, golfo aikštynus ir vienuolika restoranų siūlančių viso pasaulio virtuvių maistą. Dalyvavome aukščiausios klasės mokymuose, sportinėje veikloje, mėgavomės nuostabiu maistu, nuostabiais paplūdimiais ir įspūdingu teminiu vakaru - pasijutome kaip roko žvaigždės!

TENERIFĖ 2016

6 dienų kelionės metu lyderiai iš 12 šalių mėgavosi žydrais Atlanto vandenyno vandenimis. Prabangiame Ritz Carlton Abama Resort su visais buvo elgiamasi karališkai - kai kurie pasirinko atsipalaiduoti prie baseino, kiti turėjo koučingo sesijas, o drąsesni leidosi parašiutais ir gėrėjosi Tenerifės kvapą užimančiais gamtos vaizdais. Įspūdingi lyderių mokymai, hipių vakarėlis ir puikus maistas - tai kurortas, kuriame verta apsilankyti dar kartą.

DUBAJUS 2015

Ar jums kada nors teko patirti apsilankymą nuosavoje saloje? Arba deginantis gerti iš kokoso riešuto bei šalia matyti kitą valstybę? Šios įspūdingos kelionės metu Zinzino lyderiai iš 9 šalių tyrinėjo Dubajų ir buvo traktuojami įžymybėmis ekskursijų į Pasaulį metu. Tinklinio turnyras, pasaulinio lygio mokymai ir šokiai saulės atokaitoje vietiniuose restoranuose - tai buvo išties nuostabios įsimintinos akimirkos.

MARAKEŠAS 2014

Širdies plakimas, prieskonių kvapai, dulkės ir šiluma – tai, ką mes išgyvenome, kai lankėmės stebuklingame Marakeše. Arabų vakarai, šokančios gyvatės ir ryškios spalvos buvo įspūdinga. Mes mėgavomės vakarėliais prie baseino su nuostabiu maistu, o tie, kurie matė ožkas, lipančias į medžius, buvo apimti ekstazės. Tai buvo stebuklinga - lyderystės renginys ir užsimezgusios draugystės tapo kelionės akcentu.

AMBASSADOR EXTRAVAGANZA

HARD WORK PAYS OFF.

Yes, you have earned it! Every year, Zinzino treats all its active Ambassadors with a 5-star experience at different locations around Europe. We have experienced luxurious Monaco, been jet skiing in Palma and enjoyed a seven-course menu on the beach of the French Riviera. In addition to inviting** all active Ambassadors, we also invite all Partners who are active Royal Crowns for at least for two months, from Leadership School 2018 to Leadership School 2019, with us on the trip.***

* Director Trip jūs galite dalyvauti, jei pirmais metais pasiekiate Director titulą arba jei atitinkate kitus kriterijus, išdėstytus Kompensavimo plane.

** Norint patekti į bet kurią kelionę, turite atitikti kvalifikacinius reikalavimus per kvalifikacinį laikotarpį. Jeigu kvalifikuositės - jums apie tai bus pranešta raštu. Visos kelionės yra negrąžinamos, neperduodamos ir gali būti apmokestinamos kaip asmens pajamos, jei to reikalaujama pagal taikytinus įstatymus ir kitus teisės aktus. Jokie pinigų pakaitalai neleidžiami. Šios kelionės skirtos skatinti mokymąsi, komandos formavimą ir lyderių kartu leidžiamą laiką.

*** Visi kvalifikuoti partneriai kartu gali pasiimti ir savo antras puses, sutuoktinį. Jie turi užsisakyti savo bilietus ir sumokėti visas kelionės išlaidas iki paskirties vietos. Visi kvalifikuoti partneriai taip pat gali dalyvauti Leader Council posėdžiuose ateinančiais metais.

GAUKITE APDOVANOJIMĄ

PRABANGA

EGZOTIŠKOS
VIETOS

MĖGAUKITĖS LAISVE

PATIRKITE PASAULĮ

ZINZINO

NUOTYKIAI