Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Spauskite, jei reikia daugiau informacijos.
Cart
Jūsų pirkinių krepšelis

KURKITE SAVO RYTOJŲ ŠIANDIEN

Kaip Zinzino Partneris, jūs turite išskirtinę teisę tarptautiniu mastu atstovauti tarptautiniams pažangiausiems produktams. Jūs galite iš karto pradėti savo verslo įmonę su minimalia finansine rizika. Prisijungti galite nemokamai ir gauti nuolaidas jau nuo pirmojo užsakymo. Kas gali būti geriau už gaunamas pajamas dirbant dalį ar visą darbo dieną, nei dalinantis ir parduodant jums patinkančius produktus? Jūs sprendžiate, kiek norite veikti ir kaip toli eiti, o mes esame pasirengę padėti jums šiame kelyje.

AUKŠČIAUSIOS KLASĖS PRODUKTAI,
TAI FAKTAS

Zinzino mes teikiame naujo farmakologinės mitybos mokslo sukurtus produktus, kurie yra aukščiausios klasės, pažangiausi ir specialiai sukurti naudojant aktyvias maisto medžiagas, kovojančias su šiuolaikinio gyvenimo būdo disbalansu. Skaitykite daugiau apie mūsų Produktų filosofiją ir Produktus mūsų Parduotuvėje

PATIKIMA VERSLO SISTEMA

Dirbkite tiek, kiek jūs norite. Uždirbkite tiek, kiek jūs norite. Mes tai vadiname laisve. Būdamas Nepriklausomu Partneriu, jūs naudojatės mūsų prekės ženklu, laiko patikrintais produktais ir mokymų bei marketingo sistema. Bendradarbiaudami su Zinzino galite išplėsti savo asmenines ambicijas, siekti norimo gyvenimo būdo ir gyvenimo tikslų. Daug partnerių pradeda nuo nepilnos darbo dienos: 10–15 val. per savaitę. Galite dirbti iš bet kurios vietos ir pasirinkti jums tinkančias valandas, kurios tinka jūsų darbotvarkei. Kai kuriems užtenka užsidirbti papildomų pajamų, o kitiems Zinzino tampa karjera, suteikianti laiko, lankstumo ir ekonominės laisvės jų svajonių gyvenimui. Skaitykite daugiau apie mūsų Sėkmės istorijas.

PASAULINIO LYGIO MOKYMAI

BŪKITE GERIAUSI. MOKYKITĖS IŠ GERIAUSIŲ.

Nors tai yra jūsų asmeninis verslas, jūs nesate vienas. Zinzino ir nepriklausomų partnerių lyderiai didžiausią dėmesį skiria švietimui, mokymui ir asmeniniam tobulėjimui, kad tuos, kurie nori ir gali eiti pirmyn, lydėtų sėkmė. Mes organizuojame daug vietinių, nacionalinių ir tarptautinių renginių ir džiaugiamės mūsų pasiekimais kartu kaip komanda. Mes taip pat skiriame daug dėmesio skaitymui ir klausymui, tad tapdami partneriu jūs gausite prieigą prie mūsų „Go Core“ mokymų programos. SKAITYTI DAUGIAU »

PATRAUKLI AUTOMOBILIŲ PROGRAMA

SĖKMINGAS PASIVAŽINĖJIMAS. JŪSŲ JUODUOJU AUTOMOBILIU. Kaip aktyvus Diamond ir aukštesnių titulų partneris jūs kvalifikuojatės mūsų išskirtinių automobilių programai. Jūsų automobilis turėtų būti juodas, ne senesnis nei 6 metai ir ant šono turėti Zinzino sidabro spalvos žymėjimą. Štai ir viskas! Mes žinome, kad savo tikslų sąraše dauguma jūsų turi mėgstamą automobilį, tad mes norime, kad jūs pasirinktumėte patys, kokią transporto priemonę vairuoti norėtumėte. Verta siekti šios prabangios premijos. Daugiau nei 500 partnerių jau kvalifikavosi ir kas mėnesį nauji Diamond titulo savininkai pasiekia šią svajonių premiją.

DRAUGYSTĖ VISAM GYVENIMUI

Įsivaizduokite, kad pradedate verslą su geriausiais draugais, o jūsų bendradarbiai seka jūsų pėdomis! Draugystes dažnai sieja bendri įsitikinimai, interesai ir požiūris į pasaulį. Dalindamiesi bendrais siekiais, tikslais ir iššūkiais, jūs su žmonėmis rasite tokį ryšį, kuris apims ne tik verslo interesus. Zinzino šeimoje - taip, mes vadiname save šeima! - Jūs suprasite, kad žmonės rūpinasi vienas kitu, ne tik verslo klausimais, bet ir gilesniame asmeniniame lygyje.

SKAITYTI DAUGIAU »