Cart
Shopping cart
Health • svētdiena, 2021. gada 5. septembris • 3 min

Vai pareizie vitamīni var uzlabot imūnsistēmu?

Autors Zinzino

Mēs visi zinām, kā tas ir, kad darba ritms kļūst arvien straujāks un pēkšņi par mūsu labāko draugu kļūst aiz stūra esošā ātrā ēstuve. Stress, miega vai laika trūkums sporta zāles apmeklēšanai vienmēr gūst virsroku pār mums. Rūpējoties par to, lai pie durvīm neklauvētu tik labi zināmā saaukstēšanās, mums visiem ir nepieciešama palīdzība imūnsistēmas normālai darbībai.

Daudziem no mums labs risinājums ir minerālvielām bagātu multivitamīnu lietošana ikdienā, lai nodrošinātu organismu ar nepieciešamajām uzturvielām. Taču tā neaizstāj veselīgu un līdzsvarotu uzturu. Uztura bagātinātāji vienkārši nespēj būt līdzvērtīgi visiem bioloģiski aktīvajiem savienojumiem, kas atrodami rūpīgi pildītā pieliekamajā, tādēļ, pirmkārt, noteikti jākoncentrējas uz kopainu un konkrēti uz to, kas ir uz jūsu šķīvja. Ēdot tādus šķiedrvielām bagātus produktus kā brūnos rīsus un bulgurs, kā arī gaļu, vistas gaļu un zivis, augļius, dārzeņus, pākšaugus un graudaugus, jūs uzņemsiet pietiekami daudz vitamīnu, minerālvielu un citu mikroelementu. Tomēr veselīgs dzīvesveids dažkārt ir patiešām treniņš dzīvesveida līdzsvarošanā, un kad jums rodas sajūta, ka ir nepieciešams pārvarēt uztura iztrūkumu, rūpējieties par to, lai jūs izvēlētos uztura bagātinātāju pārdomāti. Pareizie augstas kvalitātes uztura bagātinātāji darīs savu darbu pienācīgi un veidos jūsu organisma pirmo aizsardzības līniju. Izvēlieties tādus uztura bagātinātājus, kuru sastāvā ir visi jūsu organismam nepieciešamie vitamīni, minerālvielas un fitovielas.

Multivitamīni ar 22 vitamīniem un minerālvielām vienā kapsulā

Ja jūs, tāpat kā vairākums citu personu, vienmēr steidzaties un jums jāatceras neskaitāmas lietas, nepadariet savu rīta rutīnu vēl saražģītāku. Izvēlieties visaptverošu, pilnīgi dabīgu uztura bagātinātāju, kura sastāvā ir visas jums nepieciešamās uzturvielas vienā, viegli norijamā kapsulā. Pasaules mēroga veselības un labsajūtas zīmola Zinzino produkts Xtend+ ir uzlabots imunitāti stiprinošs uztura bagātinātājs, kura sastāvā ir vismaz 22 nepieciešamie vitamīni, minerālvielas un fitovielas — viss vienā! Tā kā 70 % mūsu uztura veido īpaši apstrādāti pārtikas produkti, kuros ir zems nepieciešamo mikroelementu daudzums, lai uzņemtu šīs vielas no uztura, jums ikdienā būtu jāuzņem uzturvielām bagātākus produktus vairāk nekā 3000 kaloriju apmērā. Unikālā Xtend+ maisījuma sastāvā ir arī no maizes rauga iegūti 1-3, 1-6 bēta glikāni, kuri kopā ar pārējiem mikroelementiem atbalsta imūnsistēmu un veselīgu kaulu un locītavu darbību.

xtend.jpeg

Ne visi organismi ir vienādi

Xtend+ sastāvā ir pilnīgi dabīgas sastāvdaļas, kas dara šo uztura bagātinātāju ideāli piemērotu gaļēdājiem, veģetāriešiem un vegāniem. Kuram gan nepatīk doma par C vitamīnu, kas iegūts no acerolas ogām, un B vitamīnu, kas iegūts no griķiem, karotinoīdiem, ksantofīliem un no dažādiem augļiem, garšvielām un dārzeņiem iegūtiem polifenoliem?

Turklāt atcerieties — pilnīgi dabīgs nozīmē arī to, ka uztura bagātinātājos nav ražošanas procesā tradicionāli izmantoto pretsalipes vielu un apjoma palielinātāju. Tā vietā šis produkts satur dabīgas alternatīvas, kuras iegūtas no kokosriekstiem, rīsiem un kartupeļiem. Ne visi organismi ir vienādi, taču visi ir pelnījuši vienādas rūpes. Izvēlieties pielāgotu uztura bagātinātāju, kas atbilst jums un jūsu vajadzībām. Xtend+ ir iekļauts Zinzino Veselības protokolā — tas ir personalizēts uztura plāns, kas sniegs jums pakāpeniskas norādes par to, kādi uztura bagātinātāji jums ir nepieciešami, lai līdzsvarotu, atjaunotu un atbalstītu savas šūnas, zarnas un imūnsistēmu.