Cart
Shopping cart
Health • piektdiena, 2020. gada 18. septembris • 3 min

Zinātne, kas pamato LeanShake kā efektīvu maltītes aizvietotāju

Autors Zinzino

Mēs dzīvojam sabiedrībā, kurā svara zaudēšana nav nemaz tik viegla. Vairums no mums strādā sēdošu darbu vai tagad strādā mājās, kas liek mums pavadīt sēdus vienu trešdaļu dienas. Apvienojiet to ar veidu, kā tiek ražota, uzglabāta un pagatavota mūsdienu pārtika, un nav brīnums, ka kilogramu zaudēšana (un to noturēšana) ir pastāvīgs izaicinājums daudziem cilvēkiem.

Maltīšu aizvietošanas kokteiļiem ne vienmēr ir bijusi labākā reputācija, jo daudzi zīmoli koncentrējas uz garšu, ne uzturvērtību. Zinzino LeanShake pierāda, ka varat iegūt abus.

Balansētam uzturam un svara kontrolei LeanShake ir efektīva maltītes aizvietošanas iespēja. Cilvēkiem, kas vēlas zaudēt svaru1, aizvietojiet divas maltītes ar LeanShake. Veselīga svara uzturēšanai lietojiet LeanShake vienai maltītei. Un, ja fiziskās sagatavotības un muskuļu attīstīšana2 ir mērķis, lietojiet vienreiz vai divreiz dienā pirms vai pēc jūsu treniņa.

Tiem, kam ir tendence ēst mazākas maltītes, LeanShake var apmierināt izsalkuma sajūtu starplaikos.

Zaudējiet svaru, iegūstiet muskuļus (un „labās” zarnu trakta baktērijas) 

Tas ir gards (jā, gards) maltītes aizvietotājs, kas izstrādāts svara zaudēšanai1, aizvietojiet divas maltītes ar ierobežotas enerģijas maltīšu plānu. Tas atbalsta muskuļu veidošanos2, pateicoties Zinzino īpašajam proteīna maisījumam.

LeanShake arī balansē mikrobiotu zarnu trakta veselībai. Tam raksturīgs diētisko šķiedrvielu maisījums ZinoBiotic, kas veicina „labo” baktēriju augšanu resnajā zarnā. LeanShake intuitīvi „baro” šo mikrobiotu, lai radītu augstāku populācijas procentuālo attiecību. LeanShake (un ZinoBiotic) spēks ir veidā, kā tas stimulē „labo” baktēriju augšanu visā resnajā zarnā. „Labie puiši” palīdz fermentēt šķiedrvielas, ražot vitamīnus un izglītot imūnsistēmu.

Apstrādātas un ļoti apstrādātas pārtikas ar augstu cukura un tauku saturu samazināšana var veicināt labāku zarnu trakta veselību. Turklāt plaša klāsta uz augiem balstītu pārtikas produktu ēšana ir svarīga vispārējai veselībai. Centieties ēst šķiedrvielām bagātu uzturu3, lai atbalstītu savu zarnu trakta mikrobiotu.

LeanShake ir zema glikēmiskā slodze (GS), iegūstot garšu no dabīgiem avotiem, piemēram, medus pulveriem un stēvijas. LeanShake sniedz organismam inteliģentu proteīnu, šķiedrvielu, taukskābju, kā arī 25+ vitamīnu un minerālvielu maisījumu, kas nepieciešams svara zaudēšanai un treniņiem - tas viss iekļauts 231 kaloriju porcijā.

leanshake-vanilla-blogg.png

Proteīni, šķiedrvielas un taukskābes - pieejamas pienu nesaturošas maltītes aizvietošanas kokteiļa iespējas

LeanShake Zemenes un Šokolāde satur sūkalu proteīna izolātu un piena proteīna koncentrātu, kas satur daudz neaizvietojamo aminoskābju. Proteīni ne tikai atbalsta muskuļu veidošanos2, bet arī normālu kaulu uzturēšanu4. Runājot par proteīnu, šīm abām garšām ir vislabākais tā avots, kas dabiski atrodams organismā: kolagēna peptīdi. Sūkalu un piena proteīni palīdz organismam vēl papildus. Veģetārajos pienu nesaturošajos variantos, Vaniļa un Ogas, izmantoti zirņu un auzu proteīni.

LeanShake gudrais diētisko šķiedrvielu maisījums stimulē labo zarnu baktēriju augšanu un uzturēšanu. Ar šķiedrvielām bagātīga3 porcija palīdz palielināt fekālo masu5. Un Zinzino nav palaidis garām iespēju atgūt Omega-6:3 attiecības balansu. LeanShake raksturīga alfa-linolēnskābe un bēta glikāni, kas palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni6 7.

meal-replacement-chocklate.jpeg

Esiet formā, lietojiet LeanShake

Zinzino LeanShake maltītes aizvietotājs ļauj zaudēt svaru1, nevis uzturvielas. Vienkārši pievērsieties barības vielu sadalījumam, lai uzzinātu, kādu ieguvumu LeanShake var sniegt jūsu uztura un treniņu režīmam.

Tas ir gards maltītes aizvietotājs, kas apmierinās izsalkuma sajūtu, tāpēc tas ir kaut kas, uz ko tiekties (un ko uzturēt).

Sakiet sveiki labai veselībai un dzeriet šo superpārtikas maisījumu. Tātad sastāvdaļas kā kvinoja tam piešķir krēmīgu, viendabīgu tekstūru, savukārt, tādas garšas kā ananāsu ekstrakta pulveris to dabiskā veidā saldina.

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu dažas garšīgas LeanShake receptes. 

* Šos apgalvojumus nav vērtējusi Pārtikas un zāļu administrācija. Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu, dziedētu vai novērstu jebkādu slimību.

1. Aizvietojot divas ikdienas maltītes ar ierobežotu enerģiju ar maltītes aizvietotājiem

Aizvietojot divas ikdienas maltītes ar ierobežotu enerģiju ar maltītes aizvietotājiem veicina svara zudumu. Lai norāde būtu pamatota, pārtikas produktam jāatbilst Direktīvā 96/8/EK noteiktajām specifikācijām attiecībā uz pārtikas produktiem saskaņā ar minētās direktīvas 1. panta 2. punkta (b) apakšpunktu. Lai sasniegtu apgalvoto efektu, divas maltītes jāaizvieto ar maltītes aizvietotājiem katru dienu.

2. Olbatumvielas veicina muskuļu masas pieaugumu

Olbatumvielas veicina muskuļu masas pieaugumu. Olbatumvielas veicina muskuļu masas uzturēšanu. Norādi var izmantot tikai pārtikai, kas ir vismaz olbaltumvielu avots, kā noteikts norādē “OLBALTUMVIELU AVOTS” un Regulas (EK) Nr. 1924/2006 pielikumā.

3. Norādi, ka pārtikas produktā ir augsts šķiedrvielu saturs

Norādi, ka pārtikas produktā ir augsts šķiedrvielu saturs, un jebkuru norādi, kuras nozīme patērētājam, iespējams, ir tāda pati, var izmantot tikai tad, ja produkts satur vismaz 6 g šķiedrvielu uz 100 g vai vismaz 3 g šķiedrvielu uz 100 kcal.

4. Olbaltumvielas veicina normālas kaulu veselības uzturēšanu

Olbaltumvielas veicina normālas kaulu veselības uzturēšanu. Norādi var izmantot tikai pārtikai, kas ir vismaz olbaltumvielu avots, kā noteikts norādē OLBALTUMVIELU AVOTS” un Regulas (EK) Nr. 1924/2006 pielikumā.

5. Auzu graudu šķiedrvielas veicina fekālās masas palielināšanos

Auzu graudu šķiedrvielas veicina fekālās masas palielināšanos. Norādi var izmantot tikai pārtikas produktiem, kuros ir augsts šo šķiedrvielu saturs saskaņā ar norādi AUGSTS ŠĶIEDRVIELU SATURS Regulas (EK) Nr. 1924/2006 pielikumā.

6. ALA veicina normāla holesterīna līmeņa uzturēšanu asinīs

ALA veicina normāla holesterīna līmeņa uzturēšanu asinīs. Norādi var izmantot tikai pārtikai, kas ir vismaz ALA avots, kā noteikts norādē “OMEGA 3 TAUKSKĀBJU AVOTS” Regulas (EK) Nr. 1924/2006 pielikumā. Patērētājam ir jāsniedz informācija par to, ka labvēlīgā iedarbība tiek nodrošināta, ja ik dienu tiek uzņemta 2 g ALA deva.

7. Bēta glikāni veicina normāla holesterīna līmeņa uzturēšanu asinīs

Bēta glikāni veicina normāla holesterīna līmeņa uzturēšanu asinīs. Norādi var izmantot tikai pārtikas produktiem, kas satur vismaz 1 g bēta glikānu no auzām, auzu klijām, miežiem, miežu klijām vai no šo izejvielu maisījumiem uz noteikta lieluma porciju. Lai izmantotu norādi, patērētājam ir jāsniedz informācija par to, ka labvēlīgā iedarbība tiek nodrošināta, katru dienu uzņemot 3 g bēta glikānu no auzām, auzu klijām, miežiem, miežu klijām vai šo bēta glikānu maisījumiem.