Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Noklikšķiniet, lai iegūtu vairāk informācijas.
Cart
Jūsu iepirkumu grozs
KORPORATĪVĀ INFORMĀCIJA

2009. gadā Zinzino Nordic AB pārņēma Zinzino Nordic AB akcionāri, izmantojot tiem tieši piešķirtās akcijas, kā arī daļēji izmantojot parakstīšanos uz akcijām priviliģēto tiesību ietvaros, ko Zinzino Nordic AB emitēja 2009. gada decembrī. Tādējādi Zinzino AB ieguva kontroli pār 97% balsu un 92% kapitāla uzņēmumā Zinzino Nordic AB. Līdz 2014. gada 31. decembrim īpašumtiesības bija pieaugušas līdz 93% kapitāla.

VADĪBA UN PADOME

Zinzino AB darbību uzsāka 2007. gada rudenī. Galvenais uzņēmuma darbības virziens ir attīstīt uzņēmumus tiešās pārdošanas nozarē un ar to saistītās biznesa aktivitātes.

VADĪBAS GRUPA
List View

Dag Bergheim Pettersen
Izpilddirektors (CEO)

Dzimis: 1970. gadā
Ir ieņēmis vadošus amatus uzņēmumos El-giganten un Alcatel, kā arī bijis TeliaSonera meitasuzņēmuma NetCom vecākais viceprezidents. Dag ir plaša pieredze stratēģiskajā vadībā strauji augošos uzņēmumos, un viņš ieņem Zinzino CEO amatu kopš 2012. gada.

Akciju skaits: 1,460,488 B klases akcijas
List View

Michael Perry
Darbības vadības direktors (COO) ASV

Dzimis: 1953. gadā
Michael Perry ir plaša pieredze vadošos amatos dažādos uzņēmumos. Maiklam ir maģistra grāds uzņēmējdarbības administrācijā, viņš ir ieņēmis pārdošanas vadītāja, operāciju vadītāja un CEO amatus un viņam ir plaša pieredze tiešajā pārdošanā. Michael pievienojās Zinzino LLC 2013. gada martā kā darbības vadības direktors (COO) Amerikas tirgū.

Akciju skaits: 0 + 100 000 abonementu opciju
List View

Henrik Schultz
Produktu vadītājs

Dzimis: 1961
Henrik Schultz ilgu laiku ir strādājis vadošos amatos starptautiskos uzņēmumos un tirdzniecības kompānijās. Viņam ir maģistra grāds uzņēmējdarbības administrācijā, un viņš ir ieņēmis pārdošanas vadītāja, mārketinga vadītāja un CEO amatus. Henrik pievienojās Zinzino 2007. gadā. Pirms tam viņš strādāja uzņēmumā Libro Gruppen AB.

Akciju skaits: 64 490 B klases akciju
List View

Fredrik Nielsen
Finanšu direktors (CFO)

Dzimis: 1977. gadā
Fredrik Nielsen ir maģistra grāds uzņēmējdarbības administrācijā un plaša pieredze vadošos amatos finanšu nozarē. Viņš strādā Zinzino kopš 2009. gada un pirms tam ieņēma finanšu direktora amatu uzņēmumā Gymnasium Sportcenter AB.

Akciju skaits: 45 000 B klases akciju + 15 000 abonementu opciju
List View

Jakob Spijker
COO Europe

Dzimis: 1968. gadā
Jakobs Spijker ir strādājis loģistikas, transporta un noliktavu nozarēs gan Zviedrijā, gan Nīderlandē. Sācis strādāt Zinzino 2012. gadā. Pirms tam bija atbildīgais par loģistiku uzņēmumā Mediatec Solutions AB.

Akciju skaits: 15 000 B klases akciju + 10 000 abonementu opciju
List View

Katriin Laanep
Atbalsta vadītāja

Dzimusi: 1973. gadā
Katriin ir ilggadīga pieredze klientu apkalpošanas nozarē, kā arī vairāk nekā 10 gadu pieredze tiešās pārdošanas nozarē. Viņa pievienojās Zinzino komandai 2012. gadā kā atbalsta darbiniece un vēlāk kļuva par atbalsta direktori un atbalsta padomes vadītāju. Pirms paaugstināšanas amatā par atbalsta vadītāju viņa ieņēma partneru atbalsta nodaļas vadītājas amatu.

Akciju skaits: 0
List View

Daniel Vennerstrand
Tehniskais direktors

Dzimis: 1976. gadā
Daniel Vennerstrand ir maģistra grāds datorinženierijā, un viņš kopš 2001. gada strādā datorsistēmu attīstības un programmatūras izstrādes vadības jomā produktu uzņēmumos. Daniel nesenākā darbavieta bija Intermail, kur viņš ieņēma izstrādes vadītāja amatu. Sācis strādāt Zinzino 2018. gada aprīlī.

Akciju skaits: 0
List View

Henrik Hammargren
Uzņēmējdarbības kontroles vadītājs

Dzimis: 1980. gadā
Henrik Hammargren ir maģistra grāds uzņēmējdarbības administrācijā, un viņš kopš 2006. gada ir ieņēmis vadošus amatus kontroles nozarē dažādos uzņēmumos, tostarp Autoliv, Elanders un Resia. Sācis strādāt Zinzino 2018. gada novembrī.

Akciju skaits: 0
List View

Gabriele Helmer
Mārketinga direktore (CMO)

Dzimusi: 1977. gadā

Gabriele Helmer ir zinātņu maģistra grāds uzņēmējdarbībā un ekonomikā. Viņa kopš 2001. gada ir ieņēmusi dažādus amatus mārketinga nozarē starptautiskos uzņēmumos, piemēram, Lufthansa, Beiersdorf, General Mills un Specsavers. Gabrielai ir pieredze arī reklāmas nozarē. Sākusi strādāt Zinzino 2019. gada martā.

Akciju skaits: 3500 B klases akciju.
List View

Geir Smolan
FAUN galvenais direktors

Dzimis: 1961. gadā
Geir ir maģistra grāds ķīmijā un plaša pieredze darbā ar vadības sistēmu kvalitāti, kā arī pārtikas drošības un veselības aizsardzību un drošību. Viņš ir arī vairāku šo nozaru grāmatu autors. Viņš pievienojās Zinzino 2014. gadā kā kvalitātes vadītājs un pārņēma Faun Pharma vadību 2017. gada septembrī.

Akciju skaits: 0 + 50 000 abonementu opciju
DIREKTORU PADOME
List View

Hans Jacobsson
Padomes priekšsēdētājs

Dzimis: 1967
Maģistra grāds biznesa vadībā. Strādājis kā izpilddirektors (CEO) uzņēmumā Rootfruit Scandinavia AB. Iepriekš strādājis kā finanšu un piegāžu ķēdes direktors uzņēmumā General Mills Scandinavia AB, bijis līdzīpašnieks uzņēmuma CR&T Ventures (riska kapitāla sabiedrība) un investīciju vadītājs uzņēmumā Investment AB Bure. Viņam ir plaša pieredze pirkšanā un pārdošanā, biržas darījumos un strukturālās transakcijās. Vēl viņam ir plašas zināšanas par pārtikas un pašpatēriņa produktiem. Hans Jakobsons ir Direktoru padomes loceklis kopš 2007. gada, priekšsēdētaja amatā ievēlēts 2009. gadā.

Akciju skaits: 471,215 B klases akcijas
List View

Staffan Hillberg
Padomes loceklis

Dzimis: 1964
Studējis elektrotehniku Calmera Tehniskajā universitātē, ieguvis maģistra grādu INSEAD biznesa skolā. Izpilddirektors (CEO) uzņēmumā Wood & Hill Investment AB un portfolio kompānijā Heliospectra AB. Viņam ir plaša pieredze starptautiskos darījumos un finanšu sektorā. Bijis izpilddirektors (CEO) uzņēmumos Yield AB un Scandinavian Financial Management AB, bijušais vadības partneris MVI, partneris CR&T Ventures AB (riska kapitāla uzņēmums), izpilddirektors (CEO) AppGate AB un Bonnier Online, Bonnier Medialab vadītājs, produktu vadītājs uzņēmumā Apple Computer Inc. Francijā un ASV. Stafans Hilbergs ir Direktoru padomes loceklis kopš 2007. gada.

Akciju skaits: 251,414 B klases akcijas
List View

Pierre Mårtensson
Padomes loceklis

Dzimis: 1972
Pjeram Mortensonam ir maģistra grāds biznesa vadībā, kas iegūts BI Norvēģijas Biznesa skolā, un plaša pieredze, strādājot starptautiskos un globālos uzņēmumos. Pjers Mortensons pie mums ieradās no Eniro Norvēģijā, viņš ir iepriekš strādājis kā Ķīnas tirgus izpilddirektors (CEO) uzņēmumā Oriflame Group, kur pārvaldīja 17 birojus. Viņš bijis arī Lux izpilddirektors (CEO) Singapūrā un Dienvidāfrikā un pirms tam trīs gadus strādāja Zonavi AS - interaktīvā TV biznesa nodaļā uzņēmumā Telenor AS, kā arī divus gadus vadības konsultāciju nozarē.

Akciju skaits: 0 + 100,000 garantijas
List View

Ingela Nordenhav

Ingela ir ieguvusi inženiera specialitāti Chalmers tehnoloģiju universitātē un viņai aiz muguras ir ilga karjera Volvo Cars & Trucks. Viņas jaunākā pozīcija bija Volvo Trucks globālā mārketinga menedžere, kur viņa, cita starpā, vadīja uzņēmuma pāreju uz jaunu tēlu un digitalizāciju. Viņai ir iepriekšēja pieredze gan produktu izstrādē, gan kvalitātē, gan pārdošanas tirgū, gan pēc pārdošanā. Viņa ir dzīvojusi un strādājusi ārvalstīs divas reizes, Nīderlandē un Amerikas Savienotajās valstīs. Ingela ir ar plašu pieredzi globālajā darbā, stratēģiskā biznesa pārvaldībā un biznesa attīstībā. Viņa ir plaša pārrobežu funkcionālā izpratne kā galveno pieminot pieredzi ar klientiem, mārketinga un zīmola attīstību. Kopš šī gada sākuma viņa vada savu konsultāciju kompāniju ar uzsvaru uz stratēģisko mārketingu.