Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Noklikšķiniet, lai iegūtu vairāk informācijas.
Cart
Jūsu iepirkumu grozs

LĒNE UN ĪBS NĪLSENI

Viss sākās ar mērķi. Trauslās robežas veiksmes stāsts!

1998. gadā es sāku strādāt savā sapņu darbā par signalizāciju tehniķi - tas bija darbs, kas man ļoti patika. Bet pēc trešā bērna piedzimšanas 2004. gadā mēs ar sievu Lēni sākām runāt par to, kādu dzīvi mēs vēlētos. Kā daudzi vecāki mēs vēlējāmies, kaut mums būtu vairāk laika, ko pavadīt ar bērniem. Lēnei arī gribēja palikt mājās, kamēr bērni vēl mazi. Tolaik mana alga bija ļoti maza, tāpēc es sāku meklēt kaut ko, kas mūsu ģimenei radītu papildu ienākumus.

2005. gadā man piedāvāja Zinzino iespēju, un es nolēmu tam veltīt gadu, lai iegūtu pietiekami daudz papildu ienākumus un Lēne varētu arī turpmāk palikt mājās ar bērniem.

2007. gadā - kad mums piedzima ceturtais bērns - es biju sasniedzis tādu komisiju līmeni Zinzino, kas mums ļāva sasniegt mūsu pirmo mērķi. Tas visu mainīja. Līdz šim mēs baidījāmies, ka katru dienu būs kaut kur jāskrien, lai izpildītu visu noliktajos termiņos. Tagad mēs varam būt kopā ar ģimeni, un rīti mums ir mīļākā dienas daļa - tie ir miera pilni brīži, ko varam izbaudīt kopā ar mūsu četriem bērniem. LASĪT TĀLĀK »

ANITA & MIKKO JARRAS

Patiess stāsts par sapni-cīņu-uzvaru!
Stāsts no sirds...

Kad es sāku strādāt Zinzino 2012. gadā, stāstīju visiem, ka esmu pieredzējis uzņēmējs ar 13 gadu stāžu. 2011. gadā es piedzīvoju 2 bankrotus. Man bija simtiem tūkstošu eiro lieli parādi uz mana vārda, un mani ikmēneša izdevumi bija daudz lielāki, par to, ko spēju samaksāt. Tam visam klāt nāca tas, ka manas attiecības ar manu līgavu Anitu bija uz izjukšanas robežas. Tolaik mēs bijām pašķīrušies un dzīvojām atsevišķi.

2011. gadā es devos uz savu pirmo Zinzino prezentāciju. Man tuvs draugs Manu Rekola bija nolēmis, ka šī būs iespēja, kas pozitīvi izmainīs viņa ģimenes finansiālo stāvokli, turklāt viņš bija pieņēmis lēmumu un bija pārliecināts, ka uzbūvēs lielu biznesu gan Somijā, gan visā pasaulē. Ņemot vērā viņa izstaroto enerģiju, man lēmumu pieņemt bija vienkārši.

Aizņēmos naudu no krustmātes, lai uzsāktu, un mana vienīgā doma bija viņai atdot parādu pirmo 30 dienu laikā. Kad to izdarīju, nākamais mērķis bija palīdzēt maniem draugiem izdarīt to pašu. Atceros, ka vienu nakti nevarēju aizmigt, jo domāju: ja es spētu sasniegt Zinzino Crown līmeni, tas man dotu pietiekami daudz ienākumu, lai es būtu pa nullēm. Tai pat laikā es sapratu, ka 1000 kilometru skrējiens sākas ar pirmo soli. LASĪT TĀLĀK »

KĪNE & OIVINDS LIENI

Ar mīlestību un rūpēm. Soli pa solim.

Pēc tam, kad kā uzņēmējs biju darbojies jau vairāk nekā desmit gadus un piedzīvojis neparastu izaugsmi savā celtniecības uzņēmumā, es pēkšņi pieredzēju milzīgu kritumu, kad Norvēģijā 2008. gadā iestājās finanšu krīze. Lai pārdzīvotu finansiāli grūtos laikus, es uzsāku darbu pārdošanas menedžera amatā. Tolaik Kīnei bija nopietnas veselības problēmas, jo viņa kopš pusaudzes gadiem cieta no artrīta. Ar veselību viņai bija tik slikti, ka viņa vairs nevarēja strādāt pilnas slodzes darbu.

Pavadot garas dienas darbā Oslo un ilgas stundas ceļā braucot no darba uz mājām, es biju sevi izsmēlis un sapratu, ka man nepieciešamas pārmaiņas. Man likās, ka mana dzīve ir tukša un sastāv tikai no darba un sēdēšanas sastrēgumos. Mana neapmierinātība bija tik liela, ka pats sevi vairs nepazinu.

Atceros, kā vienu vakaru ar Kīni runājām. Mums izmisīgi vajadzēja pārmaiņas. Mēs gribējām atgūt savu dzīvi. Mans «ahā!» brīdis pienāca, kad mana sieva pēkšņi sacīja: Oivind, es gribu atpakaļ savu vīru.... Viņa trāpīja kā naglai uz galvas. Es pats sevi gribēju atpakaļ. Es vēlējos dzīvei piešķirt nozīmi un darīt kaut ko, kas mani iedvesmotu, nevis skriet no punkta A uz Z, izjūtot spiedienu, lai izpildītu finanšu mērķus. LASĪT TĀLĀK »

KERSTINA & TIMS OMANI

Ceļojums ir tikko sācies.
Vēl daudz kas jāizdara!

KERSTINA:
Pēc 20 gadiem, ko biju nostrādājusi kā ortoptiste slimnīcā Zviedrijā, es pēkšņi sapratu, ka nedzīvoju tā, kā biju sapņojusi. Pirmos 10 gadus es ļoti mīlēju savu darbu, bet ar katru nākamo palielinājās stress. Katru dienu mans pacientu saraksts pagarinājās, un katru dienu es jutu, ka man ir arvien mazāk laika katram pacientam. Turklāt es jutu, ka man nemaksā tik, cik esmu vērta. Man bija maz brīvā laika, un nemaz nebija enerģijas. Izmisīgi vēlējos gūt vairāk un dot vairāk. 2005. gadā atradu risinājumu. Mani iepazīstināja ar Zinzino - iespēju darīt man ko jaunu - komandā, kur es varētu gan attīstīt sevi, gan palielināt ienākumus.

TIMS:
17 gadus strādāju kā grāmatvedis, tad 2006. gadā pārdevu savu firmu. Pirmie 10 gadi bija iedvesmojoši, bet tad man apnika strādāt 60-100 stundas nedēļā pavasarī - labākajā gadalaikā. Mans plāns bija izveidot pasīvo ienākumu plūsmu, attīstot manu nekustamā īpašuma biznesu, un iemācīties ko vairāk par investīcijām. Dažus gadus vēlāk mana izglītošanās investīciju jomā man diezgan dārgi izmaksāja. Bija ārkārtīgi grūti tam tikt cauri, bet bez tā es nebūtu tas, kas esmu, jo tas deva man vienreizēju iespēju praktizēt manas finansiālās izdzīvošanas spējas. LASĪT TĀLĀK »

MĪKA PEURAVIRTA
& MIJA ROIHAS

Mēs patiešām vēlamies palīdzēt cilvēkiem iegūt vairāk brīvā laika un dzīvot veselīgu dzīvi!

MĪKA:
2011. gadā es strādāju mēdiju un reklāmas uzņēmumā par pārdošanas direktoru, un kā darba ņēmējs es meklēju iespējas kļūt par uzņēmēju uz pilnu slodzi.

Man izstāstīja par Zinzino, un es atbildēju: «Nē, paldies!» piecas reizes, līdz beidzot nolēmu izpētīt šo uzņēmumu, un tad sapratu, ka šī ir iespēja, kuru ir vērts izmantot, tāpēc es to vismaz pamēģināšu. Viena no lielākajām pārmaiņām manā dzīvē pēc tam, kad tajā ienāca Zinzino, ir mana izaugsme kā personībai. No sev tuvajiem cilvēkiem es tagad bieži dzirdu, ka esmu kļuvis labāks draugs, vīrs, tēvs un biznesa līderis.

MIJA:
Es iepriekš strādāju bērnudārzā, jutos pārstrādājusies, bet ar to necik daudz nenopelnīju. Turklāt es vēlējos arī pavadīt vairāk laika kopā ar savu bērnu. Tolaik mums ģimenē bija tāda pati situācija kā daudziem - mums nebija daudz brīvā laika vai liekas naudas ceļojumiem. Ar Zinzino mani iepazīstināja 2011. gadā, bet sākotnēji es biju ļoti skeptiska. Tomēr 2012. gadā es nolēmu šim biznesam veltīt visu darba laiku, jo, 9 mēnešu garumā vērojot sava vīra darbu Zinzino, redzēju, ko tas spēj dot. LASĪT TĀLĀK »