Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Noklikšķiniet, lai iegūtu vairāk informācijas.
Cart
Jūsu iepirkumu grozs

VEIDO SAVU NĀKOTNI ŠODIEN

Kā Zinzino partnerim jums ir ekskluzīvas tiesības pārstāvēt Zinzino progresīvākos pasaules klases produktus. Jūs varat tūlīt pat uzsākt savu biznesu ar minimālu finansiālo risku. Pievienošanās neko nemaksā, un jūs saņemsiet atlaides jau no pirmā pasūtījuma. Vai var būt vēl labāks veids kā nopelnīt daļēju vai pilnu algu, kā informējot par jūsu iecienītajiem produktiem un pārdodot tos? Jūs paši varat izlemt, cik daudz darīsiet un cik tālu iesiet, un mēs esam šeit, lai jums palīdzētu šajā ceļā.

LABĀKIE PRODUKTI SAVĀ KLASĒ,
TAS IR FAKTS

Zinzino mēs piedāvājam progresīvākos pasaules klases, īpaši atlasītus produktus, ko radījusi jauna zinātne - uztura farmakoloģija, kas izmanto aktīvās uzturvielas no pārtikas, lai cīnītos ar modernā dzīvesveida radīto disbalansu. Lasiet vairāk: par mūsu produktu ideoloģiju un produktiem mūsu veikalā

PĀRBAUDĪTA BIZNESA SISTĒMA

Strādājiet tik daudz, cik vēlaties. Pelniet tik daudz, cik vēlaties. Mēs to saucam par brīvību. Neatkarīgie partneri izmanto mūsu radīto zīmolu, zinātniski pārbaudītos produktus, kā arī apmācību un mārketinga sistēmu. Sadarbībā ar Zinzino varat realizēt savas ambīcijas, lai sasniegtu sev vēlamo dzīvesveidu un dzīves mērķus. Daudzi partneri uzsāk darbu, strādājot 10-15 stundas nedēļā. Varat strādāt jebkurā vietā un laikā, kas atbilst jūsu dzīves ritmam. Daži būs apmierināti, izveidojot papildu ienākumu plūsmu, bet citi savu karjeru Zinzino veidos tā, lai nodrošinātu brīvo laiku, elastīgumu un tik lielus ienākumus, lai dzīvotu atbilstoši saviem sapņiem. Lasiet dažus no mūsu veiksmes stāstiem .

PASAULES LĪMEŅA IZGLĪTĪBA

ESI LABĀKAIS. MĀCIES NO LABĀKAJIEM

Lai gan jūs darbojaties patstāvīgi, jūs nekad nebūsiet viens. Mūsu uzņēmumā mēs un mūsu neatkarīgo partneru līderi uzmanību pievēršam izglītībai, apmācībai un personiskajai izaugsmei, lai nodrošinātu panākumus tiem, kas vēlas un spēj atbilstoši strādāt. Mēs rīkojam daudzus pasākumus vietējā, valsts un starptautiskā mērogā , kuru mērķis ir izglītot, kā arī atzīmēt mūsu komandas kopīgos sasniegumus. Mēs arī liekam lielu uzsvaru uz lasīšanu un klausīšanos - kļūstot par partneri, jūs gūstat piekļuvi mūsu Go Core izglītības programmai, kas nodrošina izglītību no nozares labākajiem oratoriem un treneriem, lai palīdzētu jums attīstīt nepieciešamās prasmes. LASĪT TĀLĀK »

ATRAKTĪVA AUTO PROGRAMMA

VEIKSMĪGS BRAUCIENS. TAVĀ MELNAJĀ MAŠĪNĀ. Kā aktīvs Diamond un augstāka līmeņa partneris jūs kvalificējaties mūsu ekskluzīvajai auto programmai. Jūsu automašīnai jābūt melnā krāsā, ne vecākai par 6 gadiem un ar Zinzino sudraba emblēmu sānos. Tas arī viss! Mēs zinām, ka vairumam no jums ir katram sava sapņu automašīna jūsu mērķu sarakstā, tāpēc vēlamies, lai jūs paši izvēlaties sev tīkamu modeli. Ir vērts tiekties pēc šī bagātīgā bonusa. Vairāk nekā 500 partneri jau ir kvalificējušies šim bonusam, un katru mēnesi arvien jauni partneri sasniedz Diamond līmeni un šo sapni.

DRAUDZĪBA MŪŽA GARUMĀ

Iedomājieties, ka uzsākat biznesu kopā ar saviem tuvākajiem draugiem, un arī visi jūsu kolēģi dara to pašu! Draudzības pamatā bieži vien ir kopīgas intereses un pasaules uzskati. Īstenojot kopīgas vēlmes un mērķus, kā arī risinot līdzīgas problēmas, jūs ar cilvēkiem izveidojat saikni, kas sniedzas arī ārpus biznesa. Zinzino ģimenē - jā, mēs dēvējam sevi par ģimeni - jūs atradīsiet cilvēkus, kas cits par citu rūpējas, ne tikai biznesa izpratnē, bet daudz dziļākā - personiskā līmenī.

LASĪT TĀLĀK »